Berserker v1.5

Sziasztok. Adott egy berserker v1.5 tudom nem mai darab de szerettem volna kipróbálni. Nos nem ez az egyeten mtl rta a készletemben, de így még nem jártam. Szóval már vagy 10x építettem újra de szinte soha nem az igazi. A gond, hogy dupla slukknál a második szinte mindíg égett ízű. 1ohm kürul van 2 es magon. 70vg 30pg vagy 60vg 40pg vel használom. A liquid a gond? 50vg 50pg kellene neki? Vagy mit rontok el? Köszönöm ha valaki tud segíteni.

2 kedvelés

Szia,nekem is van egy a vatta a lényeg benne lehet nem szívja fel rendesen a levest én mondjuk 50/50 levessel használok szinte mindent.Volt olyan vatta benne normálisan ugye megtekertem és égetett nekem is,nem mindegy milyen a vatta legalábbis én erre jöttem rá.:blush:Ja meg 2,5 magon tekerem meg mindig és két lyuku levegő van benne nem rossz.

4 kedvelés

Szia a Berserker az egyik èpitèsre kènyes rta,ahogy az előttem szólalt a Barna ,igen a vattaèrzèkeny :point_up:2- es magon hasznàlod vagyis èpited ,nem a liquvidel van a gond hanem a vattàval ,ha nagyon tömören hagyod a vattàt akkor sajnos nem fogja kellőképpen szàlitani a liquvidel,ez azt eredmènyezi hogy beèg ,tehàt a szokásosnál kicsit jobban ritkitsad meg a vattàdat de neh brutàl modon mert akkor viszont meg fog folyni a levegözèsnèl ,vattàbol èn nem akarok neked màrkanevet adni mert felesleges ,ha jól eltalàlod a ritkitàst akkor egy jó ízvilágú rta egyèbkènt tehàt probàld meg a vattàval való kitapasztalàst…,.

3 kedvelés

Köszönöm. Mindenképp tovább kísérletezem. Még annyit, hogy a vattának le kell érnie a bill deck alján lévő kis vájatig.? Próbáltam ugy hogy teljesen leér vagy csak éppen hogy leér. Köszönöm

Köszönöm. Mindenképp tovább kísérletezem. Még annyit, hogy a vattának le kell érnie a bill deck alján lévő kis vájatig.? Próbáltam ugy hogy teljesen leér vagy csak éppen hogy leér. De valahogy sehogy nem jön össze.

Szia Zoltán :slightly_smiling_face:
Sokat segítene egy kép a vattázásodról.
Egyébként leérhet a deck aljáig a vatta,de mindkét végét alaposan meg kell ritkítani.

2 kedvelés

Pár embernek már beletört a türelme ebbe a márkába :smiley: Kitartást és sikert hozzá!

1 kedvelés

a vattát a tank szélénél vágom le de ne haragudjatok nekem a v2 van amugy most néztem meg most végeztem az éjszakával​:grin:nekem más a deck de itt vágom le

4 kedvelés

de próbáld meg ott le vágni a vattát ahol jelöltem most képen hátha jo lesz,anno volt hasonló tankom aminek ilyen volt a deckje​:blush:
kép

4 kedvelés

Semmi gond. Igen azt olvastam hogy a v2 nél ez elvileg már javítva van nem kell vele ennyit szenvedni. Meg sem gondoltam volna hogy így szívok majd vele.

1 kedvelés

Köszönöm nem adom fel. Egyenlőre

1 kedvelés

Próbálok kitartani.

Köszönöm szépen. Képet is küldök majd. De az elmúlt 2 napban 10x vattáztam és kezd fogyni a türelmem.

2 kedvelés

Tudjuk milyen érzés, ezen szerintem itt mi mind túl vagyunk. Kitartás kell hozzá, ha az ízlésedre akarod szabni a dolgokat, próbálkozz csak :slight_smile: Persze van olyan, hogy egyáltalán nem sikerül, néha mellé nyúl az ember a hardverrel és akkor cseszhetjük a kitartást. Ilyenkor még egyet lépni kell előre. Itt vannak mesterek, lehet tanulni bőven :slight_smile:

5 kedvelés

Nem az a baj hogy kinlódni kell vele hanem az hogy ennyit. Nem ma kezdtem járt a kezemben sok rta, rdta. Kayfun prime, kayfun lite. Dvarw mtl, dl. Brunhilde, kizoku. De ennyit mint ezzel soha nem szenvedtem. Nincs vele nagy gond csak hát a dupla slukk én meg dupla slukkos vagyok. :smiley:

2 kedvelés

Szia jó jerggelt :slightly_smiling_face:hàt a làncslukkot a Berserker nem szereti sajnos :relieved:de ha vattàzàst jól eltalàlod akkor nem lesz vele gond,de viszont azért a levegőzèst is jól hozzá kell igazítani hogy mindkét dolog smakoljon​:slightly_smiling_face:v1,v2 ,v3 sajnos olyan szèria ami ha jól van építve akkor egy nagyon jó ízvilágú rta egyèbkènt mondható hogy ehhez az rta- hoz sokk türelem kell de meghàlàlja viszont ,sokk sikert kitartást hozzá :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Még nem adom fel, de ha igen akkor ugyan itt van egy eladó berserker :rofl::rofl::rofl::rofl:

Ez így van​:rofl::rofl::rofl: amúgy azt azért hozzá teszem hogy a vattàtt azt èn ugy oldottam meg hogy a vègeitt 45fokban vàgtam meg ritkitàst követően ès úgy helyeztem be a build deck aljàba :point_up:de nem megrömöritve ez által jobban fel tudja venni a levest​:grin:de ezt anno èn így oldottam meg de mindenki másképp csinálja :person_shrugging: tehát azèrt egy probàt tègy vele hàtha sikerül neked is​:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Nekem a tőled kapott berserker v2 van meg még mindig. Sosem volt vele ilyen jellegű gondom… viszont én csakis bpmods 2.5-es vattát használok bele.

3 kedvelés

Szia @Zolo85 üdv köztünk :hugs:

Én anno 2es magra tekertem, kanthalból 4-5 menetet, és vagy ritkítsd meg a vattát, vagy tégy bele lazább szerkezetűt. Amúgy hamar ment tőlem, nem lettünk haverok, a V2 már sokkal jobb, ahogy a V3 is. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés