Berserker vs Én csak nem jövünk ki egymással

Az,az 1 vigasztal ilyenkor hogy főzni legalább tudok​:slightly_smiling_face:


6 kedvelés

Elég vastagokat is lefogatnak…videóba néztem az írányt nézd…

1 kedvelés

Aranyos vagy köszönöm…de mid is van?:slightly_smiling_face:Nem mindent értek​:wink:Piszkál a gyerek,rá is figyelnem kell​:slightly_smiling_face:

1 kedvelés

El nem tudjátok képzelni mennyire utálom azt amikor valaki ok nélkül hibáztat másokat! Ez egy használt tank! Úgy volt eltéve, hogy Beatrix öntötte ki belőle a liquidet és dobta ki a tekerést! @anon88785338 cáfolj meg kérlek, ha nem így volt, mert nem találom a témát… :frowning: A lényeg az, hogy egy eleve használt tankról van szó amit a gazdája félretett nagyon hosszú időre. Ki tudja mit művelt a tankkal az, hogy olyan hosszú ideig ellent tartott a csavarnak a huzal! Beatrix, nem basztál el semmit, ilyen lett, mert rosszul bánt vele a gazdája! Az agyamat eldobom bakker!

Na, kimérgelődetem magam, bocsánat. :slight_smile:
Egy próbát tehetsz új csavarokkal, de ha a menet sérült (kikopott, kitágult) a deck-ben is akkor nem lesz jó később sem. Csavarbolt van a közeledben? Pár forint egy csavar.

2 kedvelés

Ezt most nem igazán értem​:slightly_smiling_face:Amikor csak lehet,nekem mindig a segéden van a tekerés,amíg csak lehet.

1 kedvelés

A huzalt beteszed a helyére, a lábát visszahúzod a tekerősegédre ráhurkolod kicsit húzol rajta és úgy szorítod le a csavart?

1 kedvelés

Megnézegettem mindent. Nem laksz messze, csak 71 kilométerre tőlem. A család autója, (A feleségemé) a gyereknél van, ők használják. Kerékpárral 64 évesen nem vállalnám már ezt a távot. A Magyar Postának 3 napba telik, mire odaviszi levélborítékban, bármerre is laksz. Megmértem a By-ka kazánom tartalék csavarjai 2 mm-esek, és 5 mm hosszúak. A csavarfej átmérője 4 mm. Ha érdekel, írj rám privátban. ui: Csavarbolt Szegeden tőlünk pár saroknyira van. Orosházán nem tudom, van -e ilyen?

5 kedvelés

Am lenne egy Berserker v2 ami otthon csak áll mivel a cup sajnos nincs meg mert anno melo közben leejtettem és nem vettem észre igy rámentwm ki 12 tonnás targival :sweat_smile:nah de nem is ez a lényeg hanem hogy a build deck az sértetlen maradt tehát azt esetleg tudod használni ha kompatibilis a v1-el de az összes 0 gyűrű ,afc ,űvegpalást stb…ha kell szivesen odaadom amugy Gunmetál szín. Fotot tudok küldeni max melo uttán mivel perr pill dolgozom :sweat_smile:

6 kedvelés

Ha pént mer érte kérni, akkor egy tarkonvágást megérdemelne…100 éves tank, ezek nem az örökkévalóságnak készülnek.

3 kedvelés

Micsoda memóriád van​:heart:

Olyan bolt van itt,ahol mindent IS árulnak…csavarokat is…de ilyen iciripicirit is?Vigyem el magammal a boltba,hátha?

2 kedvelés

Húhh…a tekerősegéden van aminek lenni kell.Beigazítom,lábakat a csavarok mellé…és csavarok…semmit nem húzok vissza.Ezt a részt nem értettem az előbb sem.Miért,hogy húzzam vissza a lábat a segédre?Én még olyat nem láttam…úgy csinálom ahogy rengeteg videóban is csinálják…akár itt a Vaperinás videókban is.Bocsi,hogy értetlen vagyok​:kissing_heart:

1 kedvelés

Szegedi vagy?Most is voltam ott szerdán​:slightly_smiling_face:

De aranyos vagy​:heart:A build deck az ugye az,amibe teszem a tekerést?Nem vagyok mindig tisztában a nevekkel​:slightly_smiling_face:
Azt ugye én nem tudom,hogy kompatibilis-e.Mindkettő 24mm,azt látom.A V1-nél szemben vannak a csavarok,a V2-nél egymás mellett.Ennyit látok.

1 kedvelés

Nem mondtam,hogy kérne,csak én ajánlanám fel,hogy kifizetem,ha tönkretettem​:slightly_smiling_face:

Vegyük a bal oldalt! Tekerést berakod középre bal végét a csavar mellé be rakod jobbról elhúzod a lábat vissza középre és ráhúzod a tekerősegédre! Majd megfeszíted és közben lehúzod a csavart!

3 kedvelés

Igen csak az a kérdés hogy a cup egyezik e a build deckkel​:thinking:de szerintem igen

1 kedvelés

2 dolgot nem próbáltam még ki.
Az 1ik ugye amit írtam is,hogy emerre tekernék és akkor a csavar másik oldalára kerülne a láb.
És azt,hogy van ugye oldalt az a vájat,amibe el lehet oldalra vezetni a lábakat,hogy ne zárlatoljon vagy mi a neve.

Még azt majd kipróbálom,1xrre a 2 dolgot.
De,ha el tudom esetleg oda oldalt vezetni a lábát,fogóval vágjam le nyugodtan és tuti nem lesz zárlat(mert egy picike darab ugye vágásnál marad)vagy ugyan úgy inkább tekergessem le a végeit,ahogy szoktam,mert úgy nem marad ott semmi?

2 kedvelés

@Vaperina_Kinga nem csinálnál erről egy videjót?:slightly_smiling_face:Annyira béna vagyok​:cry:

Igen, mert a boltban, ha felkészült az eladó akkor le tudja mérni és pont olyan méretűt ad helyette. A csavar fejének körmérete is fontos. Majd arról se feledkezz meg. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Az csak arra jó hogy rendesen beilleszkedjen a csavar tövéhez és ne mocorogjon a csavar alatt! miután végeztél visszahajlítod a huzalt és kb a csavar közepénél le tudod vágni a felesleget!

1 kedvelés