Aromák nem horror áron

Ez eddig 700 Ft/10ml. Ennyiért sehol semmit nem árulnak tényleg.

2% -ban csak a Journey koncentrátumokat lehet keverni, amikből 2700 Ft /10 ml. Tehát 270 ft és nem 70/ml, nem tudom, te mit számolgattál? Ráadásul azt juróból kell átszámolgatni, rendelni meg pláne nem tudom, hogyan megy a horvátoktól.

2 kedvelés

ja…van raktáron mindenből nekik is alaplé nikes amilyet szeretnél plus journey aroma minden mennyiségben.

ha nem próbálod ki nem tudsz véleményt alkotni.

6 kedvelés

Én kérek elnézést elszámoltam este van elég sokat melóztam ma .
Mégegyszer …ha tudsz barátibb árat akkor szólj ,én minden nap itt vagyok :stuck_out_tongue_winking_eye:

5 kedvelés

Ha van pénz lóvéra ,akkor érdemesebb többet rendelni külföldről igazad van ,de ha csak kipróbálni szeretnéd akkor elég egy darab aroma hogy megbizonyosodj arról hogy nem a levegőbe beszélünk :blush:

4 kedvelés

Az 1 % az eléggé hihetetlen, de azért kell megkóstolni. Másból meg még a 10 is kevés.

1 kedvelés

Ha nem hiszed járjál utána ,ahogy a mese mondó mondta :grin:

3 kedvelés

@Zolika Neked melyik Journey-k vannak, amik “ütős cigisebbek”, nem édesek?

@Mefeca én sacc mondjuk elszívok 200 ml-t/hó. Ha ezt 2 db Journey vagy kicsit még drágább longfillel oldom meg, és literes 15 mg alapból osztom le a 200 ml-t, akkor durván 12-13 ezerre jövök ki. Legyen 15 k. (Ebbe a havi vatta és dröt is belefér)
70 napja álltam kb. át, a legkotványabb 17 szálas West kék szivarkából ment el havi 30-32 doboz.
Kb. 22000 ft/hó. Így nézve nem vészes a helyzet.:+1:és mégse akkora lutri pl. a Journey sem, mint a Solub, IW, stb.
A Flavirist Tabak Royal Gold longfillje 3590 ft, és csak 60 ml. Akcióban is 2800. De még ez is simán belefér.
(Ok, elcsesztem egy valag pénzt tankra, midra - ez nem lényeges mondjuk itt, ebben a történetben. Évekig van tankom, modom, mindenem).

6 kedvelés

Cherry cigar ,mild seven,ry 4, grampas,shake ,parliament,ebből válogathatsz ez van, nem cigi feeling mert az nálam nem pálya,de barátibb bármelyik pénzben mérhető arománál.Nevess ki nyugodtan van solubból és iw aromám is és azokat is szeretem.
Pedig nem vagyok smucig,ha láttad már.
Ripe vapes…
Five pawns …jók az biztos de mégsem ennyiért.
Inkább veszek 2590-ért 10 ml aromát mert a többi pénzt már beletoltam a TITÁNBA :grin::stuck_out_tongue_winking_eye:

5 kedvelés

Ebből a Parliament az egyik állandóm…
És ő lesz bekeverve hétvégén:

W-stone, Dune, Deva - ezekről kellett volna vélemény :slightly_smiling_face:

Szóval relatív a horror ár. Azt tudom, hogy sok Journey sima 10 ml aromából elég a 2-3 százalék…lasd Old Captain. Romos tengerész szivar, de 5 százalékban erős lett​:+1:

2 kedvelés

Tudod hogy ilyet én nem :grin:
De van közöttünk aki igen :stuck_out_tongue_winking_eye:ha visszakeresed itt van valahol az írás​:blush:

1 kedvelés

Az lesz… a cherry cigar kezdi cseszni a csőrömet. Sajnos a Mystic Juice hasonlója rossz emlék, még 2011-ből…
Ez is durva jó lehet, így első blikkre:

Amúgy a nyuszi22 akció jót tett az ezévre való beszerzésnek.:+1:

1 kedvelés

Annyi pénzért 60 ml ? :thinking:Tényleg klassz​:grin:

1 kedvelés

Annyi pénzt elvertél már feleslegesen :grin:

Hol van itt 60 ml?
Esetleg a Royal Gold?

Bocs akkor 10ml -4990 az tényleg jó:grin:

1 kedvelés

Premium, drágább. De jó a szövege :grin: na elteszem magam, mindjárt negyed 4. Fogfájással nehéz aludni :nauseated_face:kapja be…

3 kedvelés

Ma gondoltam újra rendelek a legutóbb 2éve vett dohányos aromákból. Nálam nagyon bevált a most kiürült Decadent Vapours Hill Town, de az EU-ban mostanra ez nem kapható :disappointed_relieved:
A másik egy ‘TPA Western’ nevű aroma volt…ami már egy éve elfogyott és nem emlékszem az ízére. Gyanítom, hogy még a Hill Town-nál is jobb kellett legyen ha már előbb elfogyott :grin:

Kérdés: Használja közületek bárki ez utóbbit?
Elvileg full analóg ízű, egésznapos, száraz, kokszmentesnek kell lennie…ha anno elfogyott nálam és nem pedig lefolyóban végezte.

1 kedvelés

https://vape42.hu/termek/tpa_western_5ml.html
én ugyan nem használok ilyesmit de nézz szét :blush:

Hát ha ennyire nem emlékszel, lehet, hogy a lefolyóban végezte :sweat_smile:

Lehet :grin: de próbaképpen most ismét rendeltem. Anno még MS-nél vettem, de ott már 2800 ft a szállítás :open_mouth:…nem is értem miért ez a lehúzás.:thinking:

2 kedvelés