Liquid-aroma kérdés

Sziasztok!
Bizonyára minden ízlés kérdése, mégis fölmerült bennem a kérdés, milyen aromát és alaplevet válasszak. Pontosabban, hogy melyik cégtől. Találtam egy oldalt, ahol közel 100 gyártó terméke kapható, és itt leblokkoltam. Közelítsük meg, talán, a könnyebbik végéről, melyik cégtől NE vegyek aromát, liquidet?

Előre is köszönöm a válaszokat.
G

4 kedvelés

Szia! Először is boldog szülinapot, én csak is kizárólag erröl a két helyről vásárolok már régóta, még nem csalódtam, https://www.aromaparadise.hu/ https://theliquidcity.com/

8 kedvelés

Köszönöm, köszönöm.

2 kedvelés

Szia Gábor! Szerintem minden gyártónak vannak jó, kevésbé jó és kimondottan rossz termékei! Ízlés kérdése. Az 500ft Solubnak is vannak nagyon jó ízei és prémium gyártó több ezer forintos aromáiból is fogsz találni kukába valót. Én tovább mennék mi a cél? Ugye legtöbben azért váltunk analógról mert nem annyira káros ill. úgy gondoljuk gazdaságosabb! Ha ennek tudatában keresgélünk akkor az a több száz aromagyártó pillanat alatt lecsökken. Sőt! Fogalmazzunk úgy, hogy nem sok gyártó tünteti fel az aroma létrehozásához milyen alapanyagot használ! Párat találsz aki leírja, hogy természetes anyagokat használ, dyacetil menteset. Nagyon bele lehet mélyülni a dolgokba. Hogy van-e értelme azt mindenki maga dönti el!

4 kedvelés

Szia! Az összetevőkre nem is gondoltam. Az oldalakon, amit eddig találtam, mindenhol azt írták, a liquidek és aromák tökéletesen tiszták, bevizsgáltak, adalékmentesek. Amit írtál, annak tükrében melyik cégek megbízhatók? Alapvetően nekem a szívás művelete hiányzott, ezért próbáltam ki az ecigit, és úgy tűnik, működik. Emiatt nem is használok nikotint. Az már egy utólagos észrevétel, hogy mennyire kellemes az íz. Eddig alig próbáltam ki valamit, de az első négy-öt után kedvet kaptam.

4 kedvelés

Szia,

Journey, dinner lady, vampire vape, t juice, szerintem ezek között néz szét első körben.

3 kedvelés

Megnézem, köszönöm.

1 kedvelés

Szia!
+1 a Dinner Lady aromák / S’n’V-k mellett, bennük eddig még nem csalódtam, volt olyan íz ami kevésbé jött be ( de ugye ez az arcomnak köszönhető ), minőségben abszolút ott vannak, ez lenne az én véleményem. :slightly_smiling_face:

Aromaparadise és TheLiquidCity nálam is favorit oldalak, ha rendelésről van szó. :smiling_face:

4 kedvelés

Köszönöm! Bocsánat, mi az az s’n’v? Kezdő vagyok, nagyon.:slightly_smiling_face:

2 kedvelés

S’n’V = Shake and Vape
Csak felöntöd az általad használt alappal, összerázod és nagy százalékban azonnal fogyasztható termékek. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Értem, köszönöm.

2 kedvelés

Hát igazán nincs mit. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Itt nézz szét első körben. https://eliquidonlineshop.com/aromak/91334-solub-fruits-des-bois-aroma-eliquid-aroma-10ml.html Ahogy megnyitod a kiválasztott aromá fel van tüntetve mit tartalmaz. Megbízható bolt de nem a legolcsóbb. A kiválasztott termékre azután már rá tudsz keresni honnan érdemes beszerezni! Mivel egyben gyártó is így bizonyos termékeket máshol nem találsz!

3 kedvelés

Alapnak jó a Floravita-ból a PG, VG…+ nic booster máshonnan :slight_smile: Így a leggazdaságosabb, de az eliquidonlineshop is jó…ott minden van egy helyen (picit drágábban)

3 kedvelés

Köszönöm​:pray::pray::pray:

2 kedvelés

Na, neeee, és ez a glicerin ugyanaz, amit duplaennyiért árulnak az erre szakosodott webshopok?

3 kedvelés

jó reggelt :slight_smile:

2 kedvelés

Hát, nekik is élni kell valamiből… :wink: De nekem pl. megéri drágábban megvenni a kisebb kiszerelést, főleg ha hozzácsapom más rendeléshez és így nincs plusz szállítási költség, mert a nagyobb úgyis csak rámromlik. Kb. fél litert használok el fél év alatt… Alaplevet vettem már a liquidhall, vape42, eliquidonlineshop oldalakról, egyikkel se volt gond.

Az eredeti kérdéshez: ezzel “túl sok” problémával én is szembesültem az elején. Főleg az zavart, amikor csak gyártó szerinti csoportosítást láttam a shopban, ízek szerint még csak úgy se szedik szét, hogy gyümölcs-dohány-desszert… engem nem a gyártó érdekel, hanem banánosat akarok, na!
És hát tényleg nehéz tanácsot adni, mert ahogy a többiek írták, gyártón belül is változik a felhozatal. És én is futottam már bele olyanba, hogy érzem én, hogy minőségi a cucc, csak épp az íze nekem nagyon nem jön be. Most már azt csinálom, hogy

  1. rákeresek itt az oldalon. Sokszor írnak a kartársak hasznos észrevételeket, akár régebbi témákban is vagy érintőlegesen.
  2. keresek olyan boltot, ahol vannak értékelések (szövegesek, csak a csillagokkal nem sokra mész). Nyilván az is szubjektív, de valami támpontot ad.

Lehet, hogy azt kéne csinálnod, hogy egyszer veszel olcsót meg drágábbat is, aztán eldöntöd, hogy mi éri meg :grin: Nyilván függ a fogyasztásodtól, ízlésedtől is: nálam lassan fogy a liquid, és inkább megveszem a drágábbat, csak legyen finom.

@Ispy listájához +1 a Journey, Dinner Ladyhez (a többi se feltétlen rossz, csak nem ismerem annyira), és még hozzátenném a Dampfliont és a Full Moon gyümölcsöseit, szigorúan saját tapasztalat alapján. Bár az egész kínálatukat nem kóstoltam végig :grin:

Az SnV röviden az, amit bazi nagy üvegben árulnak. Az aroma meg az, amit piciben :smiley: Az SnV konyhakészebb és egyszerűbb vele dolgozni, mert nem kell számolgatni az arányokat, csak csurig tölteni azt a nagy üveget - aminek az alján lötyög egy kevés aroma - alaplével. Elvileg. De ismeretlen cuccnál nem célszerű ezt csinálni, mert ha kiderül, hogy nem jön be, akkor elpazaroltál egy csomó alaplevet. Szóval gazdaságosabb itt is inkább számolni, kivenni az aromából, és 10-15 milis adagot csinálni elsőre. Plusz, ár-értékben az SnV mindig drágább, mint az aroma típusú kiszerelés (nyilván, mert a kényelmet meg kell fizetni). Ámde van olyan íz, amiből csak SnV-t lehet kapni, szóval nem egyszerű ez…

6 kedvelés

Köszönöm!:pray:

1 kedvelés