Dohányos aroma kerestetik!

Nálam most RY4 4% és Solub Rotterdam ugyanannyi- esetleg még TPA cigarillo, vagy cubano szintén 4 % -ban az előbbi keverékbe. De most váltás jön, mert az eliquidvg.eu bezárt. Journey vagy Azhad’s? Vagy próbáljam ki a Gandalfot, alapleveket meg az Aromamestertől? Még van egy kis időm, hogy átgondoljam.

4 kedvelés

Nézd meg a Gandalf felhozatalát és árait. Ha még keresed a jó dohányos ízt, akkor szerintem megér egy próbát. Alaplevet is vettem tőlük, nekem nem volt bajom azzal sem.

5 kedvelés

Ha legjobb cigihez közeli reálisabb íz kell, Azhad’s vonal. Vagy Black Note.
Ha pótolni akarod valami mesterségesebb ízzel s hiányát, akkor (jobb-rosszabb) imitációk.
Munkában Azhad’s és Discovery megy nálam, tekintve, hogy karbantartás a feladatom egy multi félvezető -gyártónál, így kötött “cigiszüneteim” vannak.
Itthon meg 80 százalék gyümi és csemege (villamos vonal pl.), a többi 20 százalék cigis.
A legth-sabb liquideim az aromamester Royal, és az IW sárgadinnye. :grin:
A legkülönlegesebb a Kinga villamosa.
Legrosszabb tapasztalataim: majdnem az összes “olcsó” “dohányos” aroma…

2 kedvelés

Én is szinte csak dohányos jellegű leveseket pöffékelek és én sem találtam meg az igazi cigi ízt semmiben sem,pl Latakiában sem,de pl a Kentucky féleségek közelítenek nekem legjobban,ss-ből 7-8 menetet tekerek,kanthalból elég a 6-is 2.5 magon általában és 28ga huzalméretekkel,nekem jó így 10-12.5 watt között mindig elvagyok,közepes levegőzésekkel általában,tágba kevesebb menetet tekerek 1 karikával és emelek picit a watton,kazántér méretéhez igazítom a tekeréseim,ellenállás másodlagos tényező csak.Erről a cigi íz keresgélésről már régen lemondtam,mert lehetetlen küldetésnek véltem és ameddig azt hajszoltam nem élveztem a vape lényegét,hogy papír égetés és dohány égetés nélkül is lehet tökéletes élménye a vapernek csak át kell állítani az agyunkat úgymond kellemesebb élményekre.

13 kedvelés

Teljes mertekben igazad van.
Meg értem azokat akik erős dohányosok voltak hogy keresik azt a bizonyos cigaretta filinget de szereintem egy aroma szivasa ( vapelése) magasabb szinten van mint a dohányzás.
Ugy ahogy a pipázás vagy a szivarozás is más kategoria. Magasabb, minőségibb élmény a cigarettázásnál.
Ezt kell tudatositanunk magunkban.

9 kedvelés

Akkor bajban vagyok: A Gandalfnál háromféle gyártótól is van például RY4. Az eliquidvg. eu -tól meg még az sem lehetett tudni, hogy ki gyártotta az újracímkézett aromáikat. Bár a Rotterdam, az tuti Solub. Akkor a Gandalftól is talán jó a Solub RY4. Vagy még talán kipróbálom előtte ezeket a horvátokat: https://journey-liquids.com Ezeknél előre kell fizetni?

3 kedvelés

Nekem van solub ry4 liquidem. Mivel készre keverten vettem,igy nem tudom hány %-ban volt keverve… De ízre nem nagyon hozta azt a várt érzést…

2 kedvelés

Inawera a másik. Bocs, összekevertem, de a harmadik fajta a TPA a Vape 42 -től. A gőzlérparaszt agyonra dícséri a videóiban a TPA dohányos aromáit. Lehet, hogy akkor inkább a Vape 42 -ről rendelek inkább mégis, mert a TPA cigarillo és a TPA cubano (Vagy tudja fene ki gyártja, mert eliquidvg-s) nekem nagyon bejött. Sajnálom, hogy mindkettőből csak 10-10 ml-t rendeltem az eliquidvg-n.

2 kedvelés

El kellene hagynunk ezt a témakört,ha már csak aromákról, és rendelésekről beszélünk, de én már nem tudom,hogy hogyan? Na majd Kinga, ha ráér átpakolássza az ilyen hozzászólásokat, mert már nagyon sokféle van sok embertől, vagy itt Off-oljunk tovább?

2 kedvelés

Szerintem nem vagy bajban, sőt ellenkezőleg. Látod, hatalmas a választék és ez jó. Mivel olcsók: teszteld őket. Azután annál állapodj meg, amelyik legjobban ízlik. A journeyt nem ismerem.

3 kedvelés

Ha a Rotterdam hiányzik akkor tessék :wink:
https://aromamester.hu/aroma/fustos/Rotterdam

5 kedvelés

Úgy látom, az általam használt linuxos ablakkezelőnek van pár gyenge pontja. Itt-ott nem reagál az egérre, de majd használok helyette valami mást. De TPA -k meg csak nincsenek. Meg a Journeyt is sokan dícsérték itt, muszáj lesz azt is kipróbálni. Lehet, hogy az eddigi kedvenceimet addig szüneteltetem, hogy a többire fussa.

4 kedvelés

https://www.aromaparadise.hu/index.php?route=product/list&keyword=journey itt találsz aromát is

4 kedvelés

De a Jani azt írta, ezeknél nem mindig van. Rendeljek inkább a gyártótól…Amúgy láttam ezt is, csak le lettem róla beszélve.

1 kedvelés

Ha találsz bárhonnan rendelhetsz :blush:most eszembe jutott az aromád …hamár desszertdohány :blush:ha csak ki szeretnéd próbálni elég egy aroma is ,és nincs annyi a szállítási költséged :wink:de gondolom más is kell,ahogy szokott lenni …

4 kedvelés

Egy üveg aroma miatt ki se jön a futár…

3 kedvelés

Nem beszélek én le senkit azt veszel és ott ahol akarsz csak az a véleményem a gyártónál jobb nincs bármit veszel.Természetesen 1 aromáért nem érdemes külföldről rendelni.

2 kedvelés

Ki beszél itt 1 -ről? Legalább 5-6, már megbeszéltük. Alaplevet meg az eliquidvg utódtól, csak nem akarom 4-5 fele elaprózni, mert akkor tényleg nem lesz kedvezmény sehol. Max 2 helyről elsőre, aztán majd látjuk.

3 kedvelés

Tedd amit jónak látsz…Próbálok veled barátkozni nehezen megy :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Most meg mi volt a baj? Csak gyűjtögetem a helyeket, hogy mit honnan rendeljek, aztán igyekszem úgy rendelni, ahogyan ajánlottad.

2 kedvelés