ArcticFox szoftver

Igen, szerintem mehet.

SEMMI NEM TÖRTÉNIK…sötét a kijelző :sob:

Elnézést, ha bizonytalan voltam. De olyan rég volt már ez nálam porondon, hogy jajj… :thinking: De a lényeg, hogy jó legyen a pico :slightly_smiling_face:

Uh basszus… :pensive:

De a boot Mode működik. Ez fél siker. Nézek mást…

Az NFE Team fóruma szerint működnie kell. :pensive:

2 kedvelés

A nagy baj az, hogy a gyári telepítője meg ezt írja ki
Jegyzet 2022-09-14 123909

Eléggé. Az NFE szerint most így (a jelenlegi állapotában) 0.00 a szoftver verzió.

Melyik programmal tetted fel? Fent írja hányás tool jó hozzá.

Szoval van egy Wismac-ből boot mod-olt eszközöm amit az eleaf telepítő nem ismer fel a tűzrókával meg csak wismac-ként települ bármi…és emiatt nem működik.

190703-as a tool…a legfrissebb

Akkor nem a tool a baj. Viszont szerintem próbáld meg most megszakítás nélkül. Boot-old, és utána azonnal told fel a firmware-t.

Huhhh én elvesztem ezeken a szakszavakon ,ezért nem ment nekem :rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

Szia Zsolt :slightly_smiling_face:

Ez a probléma: https://nfeteam.org/forum/threads/istick-pico-21700-brick-after-update.1949

Ha minden igaz ez lesz a megoldás a gyári firmware visszaállításához: https://nfeteam.org/forum/threads/istick-pico-21700-brick-after-update.1949/#post-6581

7 kedvelés

Ezeket hogy nem láttam meg? :thinking:

Drága druszám, ne nyúlj hozzá! Hidd el, jó az úgy ahogy van! :handshake:

Érdekelt milyen változást tud hozni a kicsi picon ,de inkább elengedtem ezt a témát mert vannak olyan modjaim amik jól működnek, ahoz viszont nem nyúlok :grin::grin::grin:

1 kedvelés

Megértelek, és én is csatlakozom hozzád! A hozzá nem értők nyugalmával szemlélem az eseményeket! De van egy nagy számítógép guru barátom aki azt mondta egyszer nekem " ami jól működik ne nyúlj hozzá", és én ezt megfogadtam! Amúgy pont egy kiforrott, és régóta jól működö szoftverhez nem nyúlnék, mert egy pico az ilyen! Nem hiszem, hogy annyit hozzá adna, hogy megérje esetleg elbarmolnom! :wink: :handshake:

3 kedvelés

Pedig látod milyen egyszerű ez. :grin:

Márakinek​:rofl::rofl::rofl::rofl:én is ülök a gép előtt ,de én másra használom mint ti :rofl::rofl::rofl: