Pico Firmware

Leírás

Esetleg ha valakinek kellene.Nálam a Pico Pro-n működik rendesen.

Fájlok

NFE-Tools-v190703-21.46.zip (795 KB)

6 kedvelés

de jó is az arctic fox,
első TC próbálkozásom :blush:

7 kedvelés

Ez az ami fel lett töltve?
Ha igen, örülök,hogy sikerült. :saluting_face:

nem dehogy, de jól látom hogy a hivatalos NFE el is tűnt, bezárta kapuit? ha igen akkor köszi hogy feltöltötted :smiley: ha egyszer visszatérnék mtl-re akkor szükség lesz rá. Próbáltam én a DNA TC-jét de valahogy az arctic fox jobban hozzám nőtt
Talán mert hetekig csak olvasgattam hogy mit hova lenne jó állítani , pl P values, I values… mai napig nem pontosan értem mi az, és hogy DNA-ban van e egyáltalán lehetőség hasonlókat állítani. (minek ha ugyse értesz hozzá… kérdezhetnéd :D)
aztán amikor sikerült hetekig képernyőzár képeket szerkesztettem pixelenként MS paintben :smiley:

image
image
image
image
image
image
image
image
Egy pár rajz pico képernyőzárnak :slight_smile: Csak egy pár készítményem, a többi ami van még az csak ezeknek a különböző verziói …

4 kedvelés

Valaki itt csak nem Kalandra fel! rajongó? :grin::heart_eyes:

4 kedvelés

Igen,bezárt.Nincsen mit köszönni. :saluting_face: :slightly_smiling_face:

Vicces, most szombat reggel túrtam fel az internetet épp ezért. Bár a legutolsó verziót a .bin-ből valójában többet kerestem mint magát a toolt.
Mindenesetre jó hogy mostmár itt is fennvan.

4 kedvelés

Ha ez netalán nem sikerül,volt akinek messengeren küldtem el,az jó lett. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Pl.:Én,kedvencem belőle Marceline.
Adventure Time Kiss GIF

3 kedvelés

Nekem is ő jobban szimpi, de Jake se kutya. :joy:

4 kedvelés

De.Pontosan az,szó szerint. :rofl:
black and white rock GIF

Csak vicceztem.:joy::blush:

3 kedvelés

Én megmár megint nem a Pico témában írok,jó szokásom szerint.Majd megint takaríthatsz utánam.
Ja tudom,értettem a viccezést. :saluting_face: :wink: :hugs:
Adventure Time Laughing GIF

Köszi szépen, de még a hétvégén megoldottam. :slight_smile:
Legalábbis ha nem tévedek ez a legutolsó verzió.


Mostmár a “ki kéne deríteni mit tud” fázis jön, csak még nem tekertem át valami tczhetőre.

4 kedvelés