ArcticFox szoftver

Szia @Ivett
Látom Picoval tolod,tegnap diskuráltunk eggyet @Janos_Groszeibl kolégával az Arctic Fox softwareről az Eleafokra és ma fel is toltam az eggyik Istick Poweremre,na de 10perc használlat után ment is fel a másikra is,akkora a különbség vape élményben,lehet érdemes lenne elgondolkodnod egy software cserén rajta,ha van kedved és affinításod,gondolom @Janos_Groszeibl szívesen segít benne​:thinking::v:

13 kedvelés

Naa örülök,hogy tetszik… :slightly_smiling_face:Persze segítek bárkinek :facepunch:

6 kedvelés

Szia Szilárd!
Hát biztos kéne rá valami, amikor csere-bereltem akkor éreztem, hogy az sbs erősebben hajtja! Most meg meghulyult a pico és azt irja ki, hogy nincs atomizer​:grimacing: most már fáradt vagyok, nem harcolok vele​:laughing:

3 kedvelés

János! Ez megy a régebbi picokal is ez a szoftver?

3 kedvelés

Eddig is jóbban voltam a modjaimal,de most mintha egy teljesen más modok lennének vape élményben nagyon meggyőzött,igazi mtl funoknak kihagyhatatlan software,márha van hozzá passzoló mod​:smirk:Na meg ezek a plusz funkciók deszka hőfok stb parádés​:+1:

8 kedvelés

Az valami zárlatos téma lessz​:thinking:

3 kedvelés

Ha eredeti akkor ígen…

5 kedvelés

Ah már nem tudom, lehet kiment a láb :sweat_smile:

2 kedvelés

Igen, mindegyik eredeti. Van egy újabb fajta, és 2 régit örököltem öcsémtől (ő full leszokott) azok a fehérek, még rendes usb bemenetes, nem c-s

4 kedvelés

Az mid 1 mindegyiket fel lehet javítani…

6 kedvelés

Te még örökölsz is meg ilynek igy könnyű :stuck_out_tongue:

5 kedvelés

Oh az szuper, akkor majd megkérlek, hogy magyarázd el, hogyan kell​:blush:

4 kedvelés

Hát figyi, kapni szoktam ilyen jó emberektől, mert nehéz nekem… Na mindegy

3 kedvelés

https://nfeteam.org/

5 kedvelés

Sajnos több mint 1éve nem frissült…

5 kedvelés

Igen pont azt néztem! :thinking:
De nekem is van Eleaf pico-m, nekem is kel majd @Jani :facepunch:

5 kedvelés

A linkelt oldalon ott van minden is a forumon ott a firmware…de ha kell természetesen segítek…

3 kedvelés

Hát én pont kiestem mindenből :smiley: csak dovpo ,lost vape , vandy vape módjaim vannak :frowning: bár nekem jók ezek igy is

2 kedvelés

Ha a LostVape Dna akkor nincs gond a deszkával a mod elöbb szétesik…legalábbis amik nekem voltak LV-ből.

3 kedvelés

Nem az :slight_smile: lost vape thelema quest … de nincs vele bajom …dovpo odin 250 c ém van . csak ö dna

3 kedvelés