Eleaf iStick Pico Le

Sziasztok!
Esetleg valakinek van tapasztalata, Eleaf iStick Pico Le készülékkel kapcsolatban?
Tudom hogy, a sima pico-k megbízhatók, jól bírják a használatot. Gondolom a chip ugyan az, viszont szerkezetileg mi a tapasztalat? A bőr hajlamos leválni, stb…?
Válaszokat előre is köszönöm!

2 kedvelés

Minden kopik és elhasználodik, ebben az árkategóriában meg pláne, csodák nincsenek, ha több modot forgatsz egyszerre az tud valamit segíteni. Ugye nem a fényes krómosat nézted ki? :grin:

Deeee igen! :rofl:

2 kedvelés

Hát annak 2 zsebrerakást adok azt vége. Fél év és nyoma sem lesz. :sweat_smile:

2 kedvelés

Hát akkor ez az oka, hogy nincs belőlle a használt piacon. :laughing: A véleményed, személyes tapasztalat?
Vagy csak egy előre látó következtetés?

1 kedvelés

Láttam már foxy one-t műanyagig kopni, az is ilyen fényes króm cucc volt.

Nem személyes tapasztalat, mert nem vennék ilyet soha, de személyes tapasztalat abból a szempontból, hogy kb milyen minőséget képviselnek a 30 dolláros modok. Csodák nincsenek, itt sem lesz szerintem.

A tartósságot nem itt kell keresni, az valahol 100 dollár felett kezdődik, de ott is néha kilóg a lóláb.

Ettől függetlenül biztos kibírna pár évet a cucc, kérdés milyen gyorsan kezd leromlani esztétikailag és neked ez mennyire fontos, ha zavar a kopás meg a karc, akkor szerintem ne ezt vedd.

3 kedvelés

Igazad van!
Munkába hordósnak szeretnék egy készüléket, amit nem sajnálok. Újra kezdő vagyok, ezt úgy értsd hogy, az első ecigim joye 510 volt, ebből hamar NGP Genesis lett, aztán a legtöbb magyar mecha mod. Ezek mellet Vape42 árult egy bottom feeder mecha modot, ezt nagyon szerettem. V/V modból valami Vulcan volt (nem biztos, nem most volt) az határozottan gyűlöltem, és végül ProVari, The Russian 91% kazánnal zártam a pályafutásom. 6 évig semmi majd reggel úgy keltem hogy de rágyújtanék, és ez ment hetről hétre. Persze van az a kedves “barát” aki megkínál.
2 év cigi után most újra Vape. Viszont a technika fejlődött, és amikor az ismerős ide adta kipróbálni a cigiét, és elmondta hogy ez 0,14Ohm, félve mertem beleszívni. Mechába sem tekertünk 1Ohm alá.Gondoltam veszek egy ProVarit :rofl:, de a fasorba sincsen. A drága készülékekkel kapcs a ProVari is kopott sajnos. Párhuzamosan nézegetem a Dna 75, és a Dicodes chippes készülékeket, még nem döntöttem melyik legyen. Szóval van mit pótolnom. Az Eleaf-t csak munkába szánom. Ha van egyéb készülék amit, erre a célra szívesen ajánlanál, szívesen veszem.

3 kedvelés

Akkor vegyél inkább egy pico plust, arra rámehet 25mm-ig tank, de csak 18650, szóval lehet kell majd tartalék akksit vinned, ez már felhasználás függő.

Vagy vehetsz pico 21700-at, az tovább bírja, és arra más 26 mm-ig megy tank, persze jó lenne tudni, hogy dl vagy mtl, mert dl-re ezeket nem vennem, talán a 21700-at, de 30 watt felett az sem fogja lehozni a napot neked.

Ja és szigoruan ss kivitelt, az is kopni fog, mert a felső és alsó része annak is fényes festett króm.

Vagy ha olyan helyen dolgozol, akkor inkább geekvape aegis solo.

4 kedvelés

Köszi!
Dl-m nem volt és szerintem, nem is lesz.
Szóval Mtl.

1 kedvelés

Akkor a pico 18650 is jó lehet, ha maradunk pico vonalon, meg persze mennyi a pénz, mert lehet venni többért, sőt sokkal többért is. :rofl:

Meg milyen forma legyen, inkább vékonyabb és hosszabb, sbs, téglatest, színes-szagos vagy egyszerű stb. szóval van még pár kérdés.

2 kedvelés

Valami kis marok modra gondoltam, egy akksi, kompaktabb méret, és legyen Dc/dc konverteres legalább 6volig. Árban nem igazán szeretném túlepni, ezt a keretet. Esetleg még Smok Al85-ben gondolkodom ha kapnék valahol. Igazából mindenben szeretem az arany középutat járni, tehát ár/érték arányban legyen jó.
Jelenleg DragX plust szívok, nem szeretem, nagyon le fogom váltani.

1 kedvelés

Akkor meg ennyi, vegyél egy pico 18650-at azt kész, kicsi, olcsó, lehet ütni-vágni.

2 kedvelés

Igaz, csak 4 hónapig, de nyűstöltem Pico LE-t, méghozzá szürkét, ami fényes krómos. Zsebben, kulcs mellett sem lett igazából semmi baja, mikrokarcokat persze sikerült beszerezni. A bőr sem piszkolódott rajta, nem kopott, nem vált le, ismétlem kulcscsomóval 1 zsebben tárolva. Ha már csak ezt a tényezőt kiveszed belőle, szerintem hosszabb távon sem lehet vele gond.
Nekem a teljesítmény (kemény déeles lettem :smiley: )illetve az 1 akku ami miatt csere mellett döntöttem, de egy mtl használat mellett ezzel sem lehet gond szerintem.

2 kedvelés