ArcticFox szoftver

SIKER! Újra van működő Pico 21700am…de most cseszi az agyam, hogy miért nem ment rá jól a róka
KÖSZÖNÖM DONÁT!!!

3 kedvelés

Inkább ne meséld el mire. :rofl:

Egyébként én sem szeretek romokkal meg firmware ekkel mókolni, ugyanis én az vagyok, aki a programot írja, amitől valami tégla lesz, nem az, aki ezeket telepíti. :grin: Ezt meghagyom a mazoistáknak…

Ti miért nem tudtok józan paraszt nyelvre írni egy programot ? :rofl::rofl::rofl:
Hogy olyan kis buták is megértsék mint én :crazy_face:igaz,amihez nem értesz ,ne piszkáld ezt betartom :crazy_face::crazy_face::crazy_face:

1 kedvelés

Ez már az. :rofl: :grin:

Itt több nehezítő tényező is van, az egyik, hogy nem a programozó csinálta az eszközt, a másik, hogy nem a gyártó csinálta a programot.

1 kedvelés

Ahhhh​:grin:akkor már értem ! Vannak tőlem okosabbak is :rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

Elolvastam, hogy miért nem lehet a Pico 21700-ra feltenni a rókát…ez csak azért fura mert eleaf official store-ból VETTEM és nem ajándékba kaptam a cégtől. Gyári szám után rákeresve is EREDETI!

A tanulság…hiába vágja valaki a dolgokat, előbb olvasson utána hogy miért nem mehet rá fel a program…akkor is ha a leírás szerint igen :joy::grin:
A sarkirókások meg rohadjanak meg…a mai napig ott a listán ez a mod kompatibilisként a szoftverükhöz.

2 kedvelés

Kínai cég, ne keress logikát, inkább hagyjad és ne piszkáld. :rofl:

Élményben olyan lesz mint egy DNA, és kap pár pluszt is.

Közben találtam egy képet. A VTC Mini-re tettem fel anno először. Nagyon tetszett pl. az, hogy az ArcticFox méri a board hőmérsékletét, a gyári szoft ilyet nem csinál, pedig nagyon hasznos. És a kinézete is szebb. :slight_smile:

2 kedvelés

Most ciki azt írnom hogy még nincs Dna-s modom :thinking:yihi,d van ,de ez eddig kimaradt :flushed:
:hugs::hugs::hugs:Igyekszem tanulni mindíg .
Olyan is kell ? :rofl::rofl:

Dehogy ciki. :slight_smile: Ha úgy érzed, hogy kell, akkor kell. :smiley: Yihi nekem is van, imádom. :blush: Manapság már nem állnék neki ArcticFox-al piszkálódni. Elment a türelmem vándorútra… :rofl: De tény, hogy feljavítja amit kell. :slight_smile:

1 kedvelés

Na, most folytatom az ebédet mert az ideg félbehagyatta velem délben :grin: Legalább az biztos lett, hogy eredeti a pico-m :slight_smile:

1 kedvelés

Kinga…természetesen neked is köszi, hogy törődtél a nyomorommal :heart:

Szívesen. :heart: Már amit tudtam… :slightly_smiling_face:

Nem akarom elkiabálni, de mintha kicsit javított volna az újratelepített firmware az akkukezelésen…1-2 nap múlva kiderül, hogy nem-e csak placebo érzés :grin:

1 kedvelés

Elvileg az íz is jobb kéne legyen, én legalábbis éreztem különbséget. Szerintem megérte váltani :blush:

Mármint a Donát által linkelt pico 21700as firmware-rel gondolod? …amivel sikerült ismét életet adni a pico-ba

Igen. Több készüléken is fenn volt, és mindegyiken észrevettem az ízben javulást is. Pico 21700-am később volt, arra nem került fel. De mivel ugyanazt tudja mind, ugyanazt hozza ki a modokból, így én várnék tőle íz terén is javulást. De a véleményedre mindenképp kíváncsiak vagyunk :slightly_smiling_face:

A pico-n megy, viszont az istick power 2c-n nem. Nekem a sima power 2 van es nem megy rajta

Sziasztok egy olyan kérdésem lenne hogy az Eleaf iStick Pico Plus 75W tudok rakni ArcticFox szoftver-t. A listán nincs sajnos szóval nem tudom. A segítséget előre is köszönöm.

1 kedvelés