ArcticFox szoftver

Nem kell, én “kockulok”, 87’ óta :wink:

1 kedvelés

Pedig az is Windows :laughing: :rofl: :laughing:

Pedig nagyon nem ugyan az. :rofl:

Én ha azt feltöltöm a helyére,megnyitom az működik nekem :rofl::rofl::rofl::rofl:

ha feltudod tölteni akkor müködik… :joy:

Az asszony meg hetente frissíti, kendővel, meg tisztító lötyivel :smile:

1 kedvelés

csak úgy mondom a vaponaute boxra is van hasonló… :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Igen tudom de most van egy épp futó opcióm :blush: meg jár az agyam :stuck_out_tongue_winking_eye:

Remélem nem érezted úgy, hogy erőltetjük. Ez csak egy lehetőség. :slightly_smiling_face:

Dehoooogy​:hugs:tök jó hogy a bénaságomat megpróbáltátok koordinálni :blush:de ami nem megy :rofl::rofl::rofl:azt inkább kihagyom :hugs::hugs::hugs::hugs:

2 kedvelés

Dicodesre nem kell nincs mit javítani rajta… :face_with_hand_over_mouth:

4 kedvelés

Na, próbálom letölteni ezt a file-t, de “nem biztonságos”-nak jelzi a pc-m. Hagyjam ezt figyelmen kívül szerintetek??

Nem vagyok IT analfabéta, de sikerült téglát csinálni a pico-bol :frowning: Felismerte a Pico 21700 modot, de az update-re nyomva egy wismac gen3 programot töltött fel…ami a 190624.bin file-ban volt gondolom. Most aztán már be sem kapcsol a mod és a gyári telepítő bin file sem megy rá ismét mivel Wismac Realeaux RX GEN3-nak érzékeli :frowning:

Bármi ötlet arra, hogy lesz ismét pico 21700 a modomból? akár mobilon is felhívom aki segít
Vagy melyikőtöknek postázhatom, hogy felélessze?

Elvileg a Safe Mode képes újraéleszteni… Elvileg…

2 kedvelés

oké, itt tartok. És akkor most mit lépjek?
Jegyzet 2022-09-14 115418

na, közben ebédelek…fél óra múlva leszek

Őszinte leszek veled, nem vagyok biztos benne, mert még egyszer sem sikerült téglásítanom semmit, de elvileg, ha boot módra váltasz, utána fel kell, hogy kínálja a firmware feltöltés lehetőségét. Ha jól tudom az eredeti Eleaf firmware-t is kezeli a program. :thinking:

Mindenesetre nézzük majd meg mit dob bootban.

Jo étvágyat!

Majd ezt töltsd le, és nézd meg melyik tool van fenn Neked.

2 kedvelés

Az eredeti Eleaf 21700as firmware-t nem tudja a tool feltölteni.
Jegyzet 2022-09-14 121918

Most feltöltöttem a 180227 file-t…azt jelezte a zöld csíkkal és írta végül, hogy sikeresen fent van.

Elnézést a tévedésemért. Akkor jól értem, hogy most minden szuper? :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Most csak huzzam ki pc-ből…akku be és próbáljam bekapcsolni?
5 klikk a tűzgombra? bakker már ebben is bizonytalan vagyok