Hiba jelenség?

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.
Újrakezdőként <liquid szerzési problémák miatt pár éve letettem> elővettem egy régi készülékemet, egy Eleaf iStick pico-t, melo III tankkal. Egy probléma akadt, aminek a súlyosságát nem tudom. Melegszik. Elég aggasztó módon. A készülék is és a tank is. Porlasztó 0,5 - ös, 25,28W között használom. Mennyire vészes a helyzet? Tudom még biztonságosan használni?

1 kedvelés

Szia!
510-et és a kontaktokat ki tisztitottad?

1 kedvelés

Igen. Mindent kipucoltam. A porlasztó új, liquid trafikos

az aksi fólia sem sérült? Ha melegszik nagyon és szaga is van akkor ne használd…

Szia ,full nyitott levegőn is melegszik ?
esetleg másik kazánnal próbáld meg ha lehetséges.

Az akksi sérülés mentes, szaga nincs. Huzamosabb ideig nem használom. Így könnyen vissza is hűl. Emlékeim szerint ilyen jellegű probléma nem volt régen. Lehet köze annak, hogy néha a mod töltőjét használtam és attól lett ilyen?

Csak full nyitottan használom

3 kedvelés

igen ezek igazából nincsenek felkészítve töltés vezérlésre az csak parasztvakitás…

1 kedvelés

Jelenleg nem áll rendelkezésre más készülék, igyekszem óvatosan használni.
Próbáltam lejjebb venni a Watt számot, nem segített.
Lassan be kell fektetni másik szettbe.

Köszönöm szépen a segítséget!

Csak óvatosan estére vedd ki az aksit…

1 kedvelés

Rendben, köszönöm

Egy rta :stuck_out_tongue_winking_eye: vigyázz ! Rábeszélünk :grin:

1 kedvelés

Régen volt egy Dark horse rda,
Meg Kanger Subtank mini, és egy smok tfv4.
Ezekből gazdálkodtam, de aztán jött a liquides embör hiány, magamnak nem tudtam keverni, se kivárni az érési időt, így feladtam.
Gondoltam megpróbálom mégegyszer ezt a leszokás dolgot, találtam is egy jónak tűnő nikotinos kész liquid oldalt, leporoltam a pico-t és tessék… Melegszik

1 kedvelés

Ilyenkor kell belépni a Vaperinára és mindenre is találunk megoldást hidd el :stuck_out_tongue_winking_eye:

Köszönöm szépen!
Már csak meg kell várni a sokadika végét, aztán nézek valami jó, olcsó modot. Aztán jöhet valami gőz eregető :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Manapság már vannak jó minőségű SnV-k amik már egy nap után is nagyon jók. Úgyhogy az érési idő már relatív :grin: természetesen az idő azért jót tesz neki.

2 kedvelés

Ha szétnézel ,olvasol,találsz pár készüléket,kazánt amit ajánlunk :stuck_out_tongue_winking_eye:
Tudom tudom ne az olcsóra menj rá,mert az lesz a drágább később.
Lőjj be egy közepet,inkább várj még meg egy sokadikát ha birod :hugs:

5 kedvelés

Fejlődött a technika​:rofl: Első körben a zsebbe robbanó e cigi volt a divat.

Amit így nézegettem és pár sokadika után meg is vennék:
Smok mag 18, vagy a Geekvape Aegis Legend 2. Ezek közül gondolkoznék

Ha rám hallgatsz akkor inkább hagyd ki a smokot :blush:van akinek nincs gondja vele egy évig :rofl:

Akkor új vetélytársat kell keresnem a legend 2 mellé, amég gyüjtök