Analóg cigi

Szia István
Nem írom le ugyanazt újra, inkább linkelem a sztorimat:

Aztán akkor nem sokra rá meg is született a döntés és elhatározás, amihez nagyban hozzájárult, hogy annyira tetszett az élmény, az íz, meg a nikotint is eltaláltam, hogy onnantól nem akartam többet cigizni. Na meg persze az itt kapott sok bíztatás, tanácsok, tippek, lelkesítések! :heart: :vaperina:

Egyszer január végén amikor a kisfiam megszületett, gondoltam na jó, elszívok még egy utolsó utánit, de csak a hecc kedvéért.
Nem túlzok, pár slukk után rosszul voltam tőle, a szagától, az ízétől… kb 2/3-a még megvolt, elnyomtam. Azóta csak a vape :partying_face:

Az mtl nekem sem fekszik. Egyszerűen nem esik jól hogy olyan kis szolidan “kell” szívni.
Előtte sokszor a töltött cigit is beszippantottam max 2 perc alatt, cigiszünetekbe többnyire elsőként szoktam végezni :sweat_smile:

Szóval nekem a szolidabb DL eddig a tuti. Dead Rabbit M tankot használok Wotofo ClaptonS mesh-el, max levegőn, 40-45W-on. Így esik jól. A magasabb watton keletkező tömény gőz már sok a leharcolt tüdőmnek :sweat_smile:

Ja, mégvalami, eleinte én is hdilávon álltam a kávé plusz vape dologgal. Akkor volt egy kis podom, kávés dohányos liquiddel. Most már bármelyik hűsítős gyümis gőz megy a kávé mellé, amit amúgyis szívnék.

Szóval keresd meg Te is a tutit, eszközben, ízben, szánd el Magad, de úgy igazán, és menni fog! :muscle:

7 kedvelés