Közvélemény kutatás

Vape estét.

Minden napra jut valami finomság, de néha azt érzem, hogy kevés!

Néha a kelleténél fusztráltabb vagyok (első sorba) a munkahelyen ezért hosszú idő utána elmegy néha 1-1 analóg. Sajnos! Kb fél éve álltam át pillanatok alatt. Különböző alapléből felöntött ízeket szívok különböző erősségű nikotinnal. A 6mg-os nikotin kissé kevés, a 9mg pedig már majdnem sok MTL-ben. Vannak stresszesebb napok, amikor nem elég a Vape nyújtotta élmény, pedig imádom. Vannak napok, amikor kicsit feszültebb vagyok a kelleténél. Kíváncsi lennék rá, ti hogyan kezeltétek ezt a dolgot?!

10 kedvelés

Én egyszerűen nem kívánom az analógot, büdös és szar az íze. Nem tudom mit ad neked a bagó, amit a vape nem tud megadni? Szerintem innen kéne elindulni.

7 kedvelés

Egyetértek a véleményeddel. Én is így gondolom. Valóban büdös és szar. Ahogyan írtam is, Vape esetén a 6mg kicsit kevés, a 9mg meg már majdnem sok. Ami, önmagában a mindennapokba nem okozott különösebben gondot. Azonban az elmúlt napokba, kicsit feszültebb vagyok a munkámból kifolyólag és már a Vape nem adta meg azt a “megnyugvást” mint a büdös cigi. Ez persze nem jelenti azt, hogy visszaszokok, mert nem fogok. Csak marhán kíváncsi lennék rá, hogy aki járt hasonló cipőben, az hogyan vészelte át ezt a kellemetlen időszakot.

3 kedvelés

Csakhogy ez nem válasz. A nem adott megnyugvást kellene végigelemezni, hogy ez mit is jelent pontosan.

Vagy kevés ilyenkor a nikotin, kevés a th, kevés a gőz, rossz az íz, unalmas egész nap egy ízt használni, ilyenek. Mert ha ezek klapolnak, akkor szerintem nincs az a bagós, aki a cigit választaná.

Esetleg érdemes elmenni dl írányba, több szettet hadban tartani, ilyenek.

Ennél okosabbat nem tudok mondani, mert én mióta vépelek egyszer nyúltam kényszerből az analóghoz, de kifejezetten szarul esett.

7 kedvelés

A DL felé kacsingatok már egy ideje, de MÉG nem léptem meg. Azonban tervben van az is. A nikotin erősség egy érdekes tényező mostanság. Esetembe Ares 2-vel. A 6mg kevés minden tekintetbe (50Vg/50Pg). Tekerés emelésétől függetlenül! A gőz teljesen rendben van. Ízre…hát, amennyit tud ez a kazán azt ki is nyerem belőle. Viszont, ha a 70Vg-30Pg ízeket szívom, akkor már a th eléggé zavaró bárhogyan is pozícionálom. Összességében szeretem az Ares 2-őt, még a hátrányai ellenére is. Sűrűn változtatok az ízeken, a problémámra megoldást, meg csak fejben kell TALÁN rendezni. :slight_smile:

4 kedvelés

Nekem ebből az jön le, hogy ideje új tank után nézni…

3 kedvelés

Azt hiszem, megerősítettél abban, amire már korábban is gondoltam párszor. Köszi! Kezdő vapernek jó ez az Ares 2 első RTA-nak, de azért hiányzik belőle valami kis plussz. Véleményem szerint ízben.

4 kedvelés

Szerintem a 6 és 9et összevöntve csinálhatnál belőlük 7.5-öset. Hátha az jobban kielégítene. De persze ez nem zárja ki azt, hogy új tankot vegyél. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Szia nekem meg most pont a másik véglet van mtl kezdtem én is azt pörgetem én is aztán most több mint a 6 éve dl ezem (analog nincs egyeltalán ) és pont most sirtam a Kingának nem rég hogy lehet kéne egy MTL set is mert nálam is kezdenek eldurvulni a dologok. Nekem szerintem az lenne az arany közép út ha dl eznek és mellette lenne egy mtl is. Ugye bár én be ragadtam home office ban a cégnél mint IT informatikus. Baromi unalmas meló amikor egyeseket és nullákát t tördelsz egésznap. Dl ezni egészen más szerintem mint MTL ez ni. Csak én már a ló másik oldalán vagyok.

3 kedvelés


Amikor a ragnar ból elszívok egy tanknyit naponta . liquid city röl rendlek mindent és amikor eldurantok 6 mg aromából 120 ml 4-5 alatt ami 6 ezer ft os aromából ilyenkor gondolkozom.(nem bírom már pénzel lassan ) Szóval nekem meg szerintem egy mtl set kéne de nincs csak 4 dl itthon :slight_smile:

2 kedvelés

Én meg élvezetből csinálom az egészet :slight_smile:
Az analógot is, de sosem voltam nagy dohányos, mindig elvoltam 3-5 szál cigivel. Évekig 0-ást DL-ezetm, persze, hogy szívtam mellette az analógot is.
Változást az MTL hozott. Sosem volt kifejezett célom az analóg letétele, de azóta alig van rá igényem. Megfelelő liquiddel egészen olyanszerű az élmény. Sokszor úgy vagyok vele, ha meg is fordul a fejemben az analóg, inkább szippantok párat valamelyik kedvenc liquidemből és már nem is érzem szükségét.
Ettől függetlenül le-lecsúszik egy-egy analóg analóg, de kicsit már a pénzt is sajnálom rá. Vonzóbb, hogy ugyanabból a pénzből a vape hobbymnak hódoljak :laughing:
Nem csodálkoznék ha úgy végezném, mint @Ispy és a végén még szarul is fog esni az analóg ha éppen rágyújtanék.
Szóval én ilyen taoista módon állok a dologhoz: aminek be kell következnie, az be fog következni :sweat_smile:

6 kedvelés

Ismerős, tegnap próbáltam először az aisu dragonfruitot s&v 60ml. Ahhoz képest, hogy nem egy nagy durranas szerintem, elfogyott 20 ml a delutan… Es régebben dupla tekereseket használtam, de azt liquiddel nem lehet bírni.

2 kedvelés

Szia! Nem ismerem a vapelési és bagózási szokásaidat, de hasonló helyzetben nekem az segített, amikor az e-cigit bagó módjára használtam. Tehát, ha stresszes voltam, felment a pumpa, ezredjére is neki kellett futnom ugyan annak a problémának a megoldásának akkor fogtam magam, csináltam egy kávét és kimentem vapelni 5 percre az udvarra, teraszra, ami éppen adja magát. Szerintem azzal, hogy sokan mindenhol vapelünk (szobában, autóban, budin, munkahelyen, evés közben stb…) elvész egy faktora a dohányzásnak, ami nem a nikotin hanem a folyamat, hogy 5 percig arra gondolsz, hogy szívod és átgondolod a problémát, amin stresszelsz, a megoldáson gondolkozol, nézed a sétáló embereket az utcán, a repkedő madarakat, a hulló faleveleket. Nekem ez az érzés hiányzott.

11 kedvelés

Szia igen ez ilyen s&v és tényleg van ami nem olyan jó mint ahogy te gondolod vagy mások írjak de ugye ez mindenkinek más de van egy két olyan s&v ami verhetetlen nekem ,és megfogadom mindig amikor pik pak kivégzem hogy többet nem veszem meg. Következő alkalommal ugyan úgy a kosorrában van. Én egy keverőgépen gondolkozom most nagyon. Van azért aromábol is nagyon jó . De van egy két SV amit úgysem keversz ki soha :slight_smile:

2 kedvelés

Helló!

Kicsit beleszólnék, lehet sértésnek veszed a hozzászólásom, de ez van :joy:
Fejben dől el minden, nem húzni-halasztani a dolgot,. Ennyi a történet… :wink:
Nekem úgy jött össze, hogy megszámoltam mennyit költök arra a “xarra”, és 5 nap alatt letettem, és eszméletlenül zavar már az olyan ember is, aki előtte pár percel szívta a cigit.
Szóval szerintem keress egy tuti aromát, és hidd el menni fog! :wink:

2 kedvelés

Keresem a tuti aromát 2 hónapja, addig mit szívjak? Hányok mindegyiktől! Én csak ennyit fűznék hozzá :joy:

4 kedvelés

Szia
W RY4 10ml aroma sem jött be ?

2 kedvelés

Szia!
Még nem tudom, most fogok berendelni journey mindenféle dohányosat! Csak hát ugye anyagiak korlátozottak és egy körben nem tudok száz félét kiprobalni :pensive:
És akkor még az egy honapos erlelesrol ne is beszéljünk!

4 kedvelés

Értem ez sajnos ilyen :frowning: de nyugi ha egyszer megtalálod a tuti utána már mindig csak egy körforgás az egész ha nem engeded kifogyni magad soha

2 kedvelés

Ezt már próbáltad?

https://www.aromaparadise.hu/journey-classic-grampas-cream-24ml-aroma

3 kedvelés