Dicsekvős poszt!

Ma két hónapja tettem le az analóg cigit! Szinte már nem is hiányzik, maximum havi 1x-2x gondolok rá vagy jön rám a “derágyújtanék” érzés. Szeretném megköszönni az itteniek segítségét is mindenki nevében!

9 kedvelés

Gratula!

6 kedvelés

Minden elismerésem!Csak így tovább!

6 kedvelés

Sziasztok én is a tegnap mult 2 hete hogy nem gyújtottam rá és ma vagyok 2 hetes vaper de már böngészem az mtl rta kazánokat és modokat :grin:

9 kedvelés

Üdv. Közöttünk! :ok_hand:
Csak így tovább! Olvasgass bátran, ha valami kérdés van,biztosan lesz aki válaszol,tanácsol valamit. :slightly_smiling_face:

8 kedvelés

Hajajj :joy::joy::joy:esetleg ajánljunk ? :grin:

5 kedvelés

Megtetted amin én gondolkodtam. :pray:

1 kedvelés

Köszi de kinéztem már egy Kizoku mtl rta tankot​:grin: A mod még függőben van :wink:

2 kedvelés

így?

3 kedvelés

Csak a kazánt egy másik móddal bár igy nagyon ütősen néz ki​:wink:

2 kedvelés

Nem rossz kis kazán,a mod is jó,ha elég a 18650 akkor sinen vagy.
Porlasztós bvc,és tekerni is tudsz bele,volt olyan hogy megbántam hogy nincs már itthon egyik sem :smiling_face:

1 kedvelés

Én is most láttam Tami videójában és egyből bele szerettem csak jó lenne találnom hozzá egy modot is ami megbízható és jó minőségű ( olcsó húsnak híg a leve):grin:

Nem feltétlenül ! De ha hosszú ideig szeretnéd használni,akkor érdemesebb egy minőségibbe fektetni.
Ha sokat olvasol itt az oldalon láthatod is hogy hova fajult a világ :joy:

a végét megtudjuk mondani,az oda vezető modok darabszáma meg rajtad múlik.

3 kedvelés

Tanúsíthatom,nálam már fogynak. :rofl:

Igen feltűnt hogy a világ hová fajult már és nem csak itt sajnos :thinking: mindenképpen hosszú távra gondolkodom mivel már elsőre bele ugrottam egy vásárlásba és megvettem 2 hete egy Veynome ex ét és rájöttem hogy a dl nem annyira az en villágom​:grin:

én évekig erőltettem a kínai modokat sok volt…aztán jött a megvilágosodás és most is sok van de mind működik ez a különbség

3 kedvelés

Csak a DL miatt vagyok szomorú. MTL sem rossz,én DL fan vagyok.
Csak így tovább,jó úton vagy. :ok_hand: :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Köszi szépen és igyekszem informálodni hogy lehetőleg ne csináljak rossz vásárt amit később megbánok de ez amúgy is benne van a pakliban.

Nincs bajom a dl el sem csupán annyi hogy olyan mintha ice izeket használnék és nagyon lehüti a torkomat de ettől eltekintve imádom a nagy gözöket eregetni ezért azt is használom naponta többször is :wink:

1 kedvelés