Analóg cigi

Sziasztok, azokhoz szólna a kérdésem, akik cigiről szoktak át.
Ti hogy csináltátok, egyik napról a másikra, cigit elhagyva csak a vape vagy ez is az is és lassan maradt csak a vape?
Én 3x próbáltam eddig, sajnos meghiúsult. De mindig elektromos mellett volt analóg is (futárként dolgoztam, vidéken, sokszor volt 30 perc - 1,5 órás utam két cím közt). Most újra elkezdtem, anyagi és egészségügyi megfontolásból, jobbam is érzem hogy akarom, viszont reggeli kvhoz még egy szál mindig kell, nem tudom megállni. Pluszba a szándékomat erősítí, hogy lett közben egy kisfiam, akire inkább költeném, mint elpöfékelném.
Szóval, ti hogy csináltátok, kinek mi vált be?

5 kedvelés

Hagyd el. 2 nap után fel se tűnik.
( a reggeli kvhoz a mai napig lopnám a napindító cigimet, ha anyjuk nem szokik át nyáron​:grin:)

9 kedvelés

Elhatározás kérdése…én gyereket akartam,egészsésgeset ezért az egyiknap le raktam a cigit…(feleségem nem cigizett) rá 7évre sikerült.Van keze és lába,egészséges.Az életét akarom segíteni azzal,hogy legalább vagyok …

10 kedvelés

A péntek reggel vett cigim, ma reggel fogyott el, de igen az a tervem, a teljes elhagyás.

1 kedvelés

Jobban jársz, egymás mellett a kettő nem túl életképes a gyakorlatban, akkor csak a cigiszünetek között is pöfögsz valamit. Ellneben az ízlelèsedet eléggé el is nyomja a cigi, úgyhogy még jól se fog esni igazán.

6 kedvelés

Nem terveztem venni most, úgyis van most 4 íz bekeverve :grin: el kell szívni, nehogy rámromoljon :grin::grin:
Pluszba vettem egy rda-t, így most nagy lelkesedéssel vagyok.

2 kedvelés

Nem elég a nik ha még kell a cigi,ne ahoz nyúlj hanem az eszközödhöd,és a szemed előtt az lebegjen milyen büszke lesz rád a családod hogy nem vagy “büdös “ :smiling_face:

9 kedvelés

Miért dl -el próbálkozol leszokni ha dohányoztál ?
Egy jó mtl kazánnal kiváltható az egész napos dohányzás is :wink:

7 kedvelés

Mtl nem jön be, próbáltam, de nem volt jó.

1 kedvelés

Értem,a cigit hogy szívtad ? :wink: ha az bejött ?

1 kedvelés

Én a pipára szoktam át előbb. Akkor még nem volt e-cigi a láthatáron. Azért, mert azt nem tüdőzik le. Amíg volt cigim, és a pipát is utána tüdőztem, éreztem, hogy ez nem lesz jó. 3 hónapig teljes önmegtartóztatás, addig semmit se szívam, ment rendesen a pipa, csak pöfékelve. Na ugyanezt az e-cigivel is. A másikat teljesen el kell hagyni még akkor is, ha az nem olyan. Soha nem lesz olyan illata, se íze, mint a dohányfüstnek. Még akkor sem, ha az dohánykivonatos aroma. Tudom, eleinte nem könnyű, de másképp nem megy.

8 kedvelés

Na ezaz :grin::person_shrugging:

Menni fog, túléltük már egy páran. Én is, huszonegynehány év után…:flushed::woozy_face:
Ha az jobban megy, akkor DL :grin:

4 kedvelés

Szia Feri bácsi :smiling_face:remélem minden ok veled :hugs:
A pipa az más kategória,(mint a szivar)de azt is a szádba szívod először,csak nem tüdőzöd le úgy mint az analógot.
Ezért kérdeztem hogy miért nem jött be neki az mtl ?
Milyen készülékkel,milyen alappal milyen aromával,milyen erősségben meg még sok a kérdés hogy miért nem jött be neki.
Vagy csak a nagy gőz csábította-e ? :wink:

2 kedvelés

Maga az érzés, a szájba majd utána letüdőzés nem ment, nem tudom miért, fura mód automatikusan tüdőre akartam szívni. Lehet mert évekig vizipipáztam. Tényleg nem tudok erre választ adni.

1 kedvelés

Az igaz ,a vízipipa hasonló a dl-hez :grin:
De ha nagy gőz,az sem baj csak tedd már le a cigit :smiling_face::fist_right::fist_left:

5 kedvelés

Félig tüdőre mtlezek… és inkább szűkebb levegőkkel, 1.0-1.2 mm, az 1.5 már nagyon a teteje nálam​:grin: szóval ilyet is lehet :rofl:
Nagy gőz meg…70/30-at bele​:sweat_smile:

1 kedvelés

Én első próbálkozásra nem tudtam áttérni. Vape mellet maradt a cigi is sutyiba aztán csak a cigi. Eltelt egy kis idő (3 év) és azt éreztem hogy sok… de nagyon. Úgyhogy vissza tértem a vapehez. Már több mint 1 éve csak vape.

Ui.: reggelente nekem is kell a cigi, ezért szoktam dohányos aromát szívni, többnyire mtlbe. Amugy masszív Dl.

3 kedvelés

Ez mondjuk jó ötlet az mtl reggelre :grin:

1 kedvelés

Szia István!
Örülök, hogy az átszokók pártját gyarapítod és nem sokára majdTe is örülni fogol. :fist_right: :fist_left:

…többiek már unják, de annak idején kaptam egy szatyor villanycigit. Már csak az elhatározás kellett, de féltem(!) elhagyni a cigarettát, a pipát, a szivart. Próbálgattam a cigi mellett a vilanyosat és mivel azt sem tudtam melyik az eleje, keresgettem a neten, így találtam a Vaperinára…és láttám, hogy a villanycigi jó. Nagyon jó, ha jól csinálják. :vaperina:

Az volt a döntés, hogy a következő cigi pénzből nem veszek egy újabb kartont, csak üzemanyagot a villanyhoz. Az első nagyobb rendelésem 1l 50/50 18mg/ml, plusz aromák stb, megérkezte után már nem gyújtottam rá és azóta sem. Persze a 18-as cucc azért kiütött párszor, de roham léptekben lementem 3mg-ra és most itt tartok. Ha nagyon félek, ebből a levesből keverem a DL üzemanyagot is, :grin: de a fő irány az az MTL.

Lehet, hogy a DL nagyobbat üt és azért vált be Neked jobban? Milyen erősségű a levesed?
A tapasztalatot Neked kell megszerezned, de itt mindig lesz valaki aki segíteni fog… :+1:

8 kedvelés