Cigiről való áttérés, hogyan?

Sziasztok!
Tippeket szeretnék kérni, hogy kinek, hogy sikerült rendes cigiről teljesen áttérni az e cigire ?
Párszor szívtam használtam is egy SMOK Novo 2s készüléket, nagyon tetszik a feeling+íz nyilván, de reggeltől estig szívtam aminek sok értelme nincs, és mellé meg voltam halva a cigiért, úgy hogy cigiztem is mellette, most rendeltem egy Vaporesso lux q2-őt pozitívan állok hozzá, hogy átáljak, de szerintem a finom liquidekkel nem fogom elérni a leszokást, mit ajánlotok milyen liquidet ami valóban hasonlit a cigire? mit tegyek, hogy ne vággyak a cigi után :smile: ?

4 kedvelés

Szia!! Nekem másfél évvel ezelőtt megérkezett az első e cigim, azóta nem volt a számban analóg cigi!! 35 évet dohányoztam előtte ! Napi 2 doboz sárga Pall Mallt töltöttem !! Szerintem a nikotin mennyiségét kell jól belőni!! Én közepes 12mg-os liquiddal kezdtem!!

10 kedvelés

Köszi a választ, most jelenleg kék LD dohány+Piros LD hüvelyt töltök, szerinted mi lehet a jó Nikotin arány ? Rendeltem a gép mellé 20mg-s Banán Ice liquidet, és Cola Ice-t, mit gondolsz? Lehet ez így sok ? Vagy cseréljem az ízeket, vagy inkább keverjem ki magamnak :)?

5 kedvelés

Erre nem tudom megadni neked a vállaszt!! Ezt csak magad tudod eldönteni mikor próbálod. Érezni fogod ,neked mikor elég a nikotin. Az ízt megint csak magadnak kell eldöntened mit szeretsz. Én például csak dohányos aromákat szívok!! A saját keverés mellett voksolok!!

6 kedvelés

Szigorúan MTL, 18mg-mal kezdenék és nem niksóval. Keveset kevernék be (max 100ml-t ) és hígítanám tovább ha erősnek bizonyul. Nem az ízén fog döntően múlni az átszokás…sokkal inkább az erősségen és th-n. (én pl nem is aromázok mert túl édesek nekem)

10 kedvelés

Köszönöm a tanácsot, kissé tudatlan vagyok még az e-cigi világában, a niksó ha jól értem akkor a előre kikevert izesitett liquid ?! vagy úgy általánosságban a niksó pl mint a booster ??
Tanulmányozom mint a keverést is azt tudom, hogy a PG ill VG mire van ahhoz kell nikotin+aroma " Akinek igénye persze"
Mit ajánlanál keverés tekintetében ? Mármint %-okba ? hány % PG ill VG ? Ami jó a pod rendszerbe ? Elviekben ez a vaporesso lux q2 MTL-es ?!

4 kedvelés

Szia. Nekem fokozatosan nem ment. Le raktam a cigit 35 év után! Szerintem is a Nikotin a lényeg, én 50 - el kezdtem a leszokást és sikerült. Most 10 -re vagyok beállva. Az MTL vonal vált be Ry4 a kedvenc.

8 kedvelés

Ezt olvasd el. De itt a Tudástérben találsz még sok hasznos információt.

9 kedvelés

Szia! Szerintem is a nikotinerősség a lényeges, ha az nem megfelelő akkor sóvárogsz a cigi után. Ha fontos számodra az a kaparó érzés amit a cigi adott akkor szabadbázisú nikotinnal dolgozz, ha nem szeretnéd, hogy kapjon akkor pedig nikotinsó. Én is a 12mg-ot javaslom elsőnek, de mindig legyen 0ás alapod is, ha túl erős lenne akkor tudj rajta higitani.

9 kedvelés

Szia. Elhatározás kérdése is. Pár éve én is úgy voltam, hogy szeretnék átszokni, érdekel ez az egész, de mindig szívtam mellette a rendes cigit, aztán hagytam is az ecigit egy időre. Napi 2 doboz simán elment, valamint mikor megpróbálkoztam az iqossal, volt, hogy abból 3 doboz is elment egy nap. Tavaly szeptemberben szoktunk át feleségemmel mindketten az ecigire. Ő 1 héttel korábban elkezdte, de neki egyszerűbben ment. Egyik napról a másikra elhatározta, hogy akkor innentől csak ecigi. Én szeptember 24-én, ebéd után szívtam el az utolsó rendes cigimet. Ha jól emlékszem az első 2 (vagy 3) nap volt rossz, utána már nem is érdekelt a rendes cigi. Én 9 mg-os folyadékkal szoktam át, feleségem 7.5 mg-ossal. Annyit tudok javasolni, hogy mindig mindent tapasztalj ki, hogy Neked mi a megfelelő és ne azzal kísérletezz amit látsz videóban neten vagy olvasol. Nekem volt olyan, hogy mindent megvettem amit egy videós használt. Aroma, alaplé és szívtam a 6 mg-os folyadékot, ami neki jó volt, nekem persze kevés. Sok sikert kívánok!

Ui.: amit szerintem minden ecigis legalább egyszer próbált, az a vampire vape heisenberg. Ez az aroma olyan ebben a témában, mint egy másikban a sz*zesség elvesztése. :upside_down_face:

9 kedvelés

Na meg a Pinkman! :rofl: Én is ezzel a kettővel kezdtem.

9 kedvelés

Igen igen, az kimaradt az írásomból, de persze arról sem feledkezünk meg. :grin:

7 kedvelés

Nálam mindig van Heisenberg valamilyen verziója. A sima nem ízlett, de a kólásnak, aminek semmi köze a kólához, és a szőlős verziónak, ami nekem szívható, mindig van helye, ha van hozzá kedvem. Akkor 1-2 tank elfogy belőle. Bár kiűzni a tankból csak elmosással lehet utána.

7 kedvelés

Pont olyat, mint az analog cigi, nem fogsz találni. Ezt garantáltan mondom (írom) neked. Viszont, amit tudsz tenni, egy minimum 15-ös erősségű levest keversz. De nem nikotin sóval, hanem sima nikotinnal. Esetleg ajánlanék egy dohány kivonatos aromát is. La tabaccheria baffometto, latakia, kentucky… stb. Ezek valódi hamutartós dohány ízek… :wink:

7 kedvelés

Itt a vaperinán van keverde is…

6 kedvelés

Még mindig 18-on vagyok, néha 20 mg. És nem niksó. Szóval kezdésnek én is ajánlom a minimum 12-est MTL-ben. Dohányban pedig kiegészítrném az Azhad’s Elixir termékeivel (v42 pl.)

7 kedvelés

Azhad’s-ot nem próbáltam… még…:rofl:

4 kedvelés

Gold America, Signature1000, Contrapountto, Kentucky, Latakia, Turkish Extradry, Baffo, stb…

7 kedvelés

Azt hiszem a következő rendelésnél lesz miből válogatni…:rofl:
Állítólag honlapra érkezik meg spanyolból a La tabaccheria csomagom… 3 hét múlva keverés… addig meló van. A csomagom meg otthon…:rofl::sob::sob::sob:

6 kedvelés

Sziasztok én 2 hete tértem át Iqos gépről E cigire és jelenleg 3mg/ml nikotinos Liquidet használok párommal ketten ö is próbál att állni és kb ketten napi 3x2ml Liquidet fogyasztunk el ez betudható annak hogy még az eleje az íze miatt vagy hogy kevés a nikotin mennyiség?

4 kedvelés