Allergiás tünetek, megoldások!

Én nem szeretnék rosszat senkinek, ahogy Neked sem. De azzal azért kérlek légy tisztában, hogy nem a levegőbe beszélünk/beszélek. A Blog - ban megjelent cikkek valós információkat hordoznak. Ha esetleg ezek az információk szembe mennek az általad ismerteknek akkor lehet, hogy eddig rossz (propagandista) oldalakról informálódtál. Az általad belinkelt oldalt az USA állam működteti (gondolom pénzeli is), így ott azt írnak amit a fejjebvalók gondolnak. Mi ezért vagyunk függetlenek, hogy következmények nélkül az igazat írhassuk. Tudom, hogy nehéz ezzel szembe kerülni. Elég morcos tud lenni az ember, mikor valaki rávilágít arra, hogy amit eddig tudott az nem úgy van. Ezért elnézést kérek, de ne rám haragudj a tények miatt.

Az evalinak is megvan az oka. :arrow_down:

A vajas és vaníliás ízek miatt sem kell aggódnod, ugyanis több mint 6 éve már, bár inkább több, hogy nem tesznek diacetilt az aromákba, csak még mindig szeretik ezzel riogatni az embereket. Amint kiderült, hogy a popcorn gyárban dolgozók a diacetiltől lettek betegek, azonnal kivonták az aromákból.

A PG nedvességelvonó hatása közismert, nem győzöm hangsúlyozni, hogy vaperként több folyadékot kell innunk. Erről is írtam már. :arrow_down:

Viszont a tüdőszövetek nem tudnak kiszáradni, a szervezet nem így működik.

A VG nem hinném, hogy képes lebomlani, de ezt a kérdést most nyitva hagyom, mivel mire elbomlana el van szívva, így ezt nem tudom. Egyébként is több évig elállnak az alkotóelemek, maga a kész liquid is minimum 1 évig, főleg hűtőben tárolva. Tessék arról is egy kis betűhalmaz. :arrow_down:

A cigiben lévő nikotin a tüdőben lévő vérereken keresztül szívódik fel, míg a szintetikus a nyálkahártyán. Utóbbi gyorsabban a szervezetbe jut ezáltal, ebben igazad van. Viszont nem mondanám ütősebbnek. Mivel a szabadbázisú nikotint olyan erősre kevered amilyenre szeretnéd, így nem kell, hogy az feltétlen lerúgja az ember tüdejét, így nem mondanám rá, hogy mindenképp irritál. Maximum akkor, ha valaki eltúlozza. Volt már ilyen. Hígít rajta és helyre áll a rend.

Egyébként az, hogy valakinek az e-cigi mellett allergiája is van, az nem jelenti azt, hogy az e-cigitől alakult ki!

8 kedvelés