Allergiás tünetek, megoldások!

Sziasztok volt már valakinek valamilyen allergiás tünete a vape miatt. Mert ha igen nincs egyedül :joy:. Fejtsük meg mi mi lehet az ok, okozat :+1::+1:

Szia szeretném ha beszélnénk az allergiás tünetekről is. Van olyan barátom akinek szét megy a feje, köhög vagy kiütések lesznek a liquidek miatt. Én 22év után tettem le a cigarettát és azonnal át álltam a vape re imádtam, természetesen eleinte mtl és utána( A VÉGTELENBE ÉS TOVÁBB :joy::joy::joy::joy:)de elkezdtek kiütések megjelenni rajtam igaz sqounk-oltam kb 3 naponta 150ml imádtam, de most vissza álltam az analógra is :sweat::sweat::sweat::sweat: ha van valami okosság annak érdekében, hogy vissza álljak a vape re minden segítséget elfogadok. Az mtl is jó lenne előre is köszönöm és szuper ez a fórum.

Szia. A fejfájás nem új, az mondhatni természetes ha mondjuk kicsit sokallja már a szervezeted a nikotint. Viszont a kiütésekre csak tippem van, esetleg ha PG allergia a VG többlettel kéne próbálkoznod.

Igen tudom az ismérveit és azt is,hogy a pg egy kőolajszármazék. A kiütések sem ismeretlenek a pg miatt, de szeretném a megoldást megtalálni, hogy aki allergiás az is tudja használni ezeket az eszközöket. Azt is tudom, hogy van “bio” pg de sajnos kevésbé veszik fel az ízeket.

Allergiára VG többlet, több esetben is bevált. A fejfájás meg hát… Valószínűleg a nikotin nem kóser :grinning: Azt próbáljátok meg változtatni, ez nem lélegeztatőgép :wink: Én egy ideje 100% VG alapú levest használok, nekem nagyon bevált :wink:

1 kedvelés

Csak 90% mert 10% aroma kell bele én is így próbálgatom. Köszönöm

Van VG alapú aroma, csak sajnos fogalmam sincs hol lehet beszerezni. :pensive: Utánna kell járni.

1 kedvelés