Alaplével kapcsolatos kérdések, spekulációk

Szeged nincsen olyan messze. Cukrászdiszkont, arra, a vadaspark felé vezető úton. Leemelem a polcról, és így már postaköltség sincs. Hazatekerek kerékpárral. De ha van autó, B.csaba sincs olyan nagyon messze. Közelebb van, mint Soltvadkert. Szerintem ugyanaz a minőség. De ha rákeresel a neten, megtalálod. VG és PG is van náluk.

csak is a kannásat vegyed meg majd​:blush::grin:min:20l/alaplé:joy:ja de van hordóban is​:grin:

1 kedvelés

Hidd el ezen nem aggódok​:wink:felfér a platóra :wink:

1 kedvelés

2 liter alaplénél meg főleg :rofl:

egyetértek…mert aki nem a mestere (amivel foglalkozik) az a hóhérja

Mondjuk nekem pont Soltvadkert éppen nincs messze kb. 40km. csak nem esik útba.
Ha meg Pósta költség van akkor olcsóbb venni PGét és VGét az aromaparadise-ról.
Erről lehet vitatkozni csak felesleges :slight_smile: Ez nem szubjektív, a számok makacs dolgok.
Ha megtalálom beteszem a linkjét, már egyszer levezettem.

Tisztelettel

3 kedvelés

Bea bocsi az indiszkrécióért, de mennyire kicsi a kezed? Én is néztem ezt a hera modot, mert talán az én apró mancsaimban nem úgy nézne ki mint egy féltégla :D.

Pg Vg ügyben akinek van ismerőse patikában, érdemes beszélni velük.

1 kedvelés

Annyira nem :laughing: m-s kesztyűt hordok, tehát közepes kategória.

1 kedvelés

Ha jól tudom, ott desztvíz van benne, nem 100% tiszta.

van ott is tiszta, csak az alapanyag :wink:

hát az az xs, s méretemhez képest tényleg nagyobb, de még mindig ez a legbarátibb forma amit láttam :slight_smile:

Nálunk még a tűnél is drogosnak néztek :rofl:
El kellett virnyakolnom, hogy majd jól aids-es leszek ha nem ad a következő adagomhoz tűket :rofl:

Szerintem jobb fogni mint a pico-t, annak ellenére hogy amúgy kissebb ennél.

1 kedvelés

Pico-a van az embernek, az nekem nem bejövős, neki meg mindegy csak működjön :D. De egy ilyen herára azt hiszem beruházok, most úgyis le van árazva 12e-re szlovákéknál, azért az nem akkora rizikó.

2 kedvelés

Annál a boltnál sem vagyok társtulajdonos amit írtam,de bárki vehet tőlük.
Akinek elég 100ml sokáig annak nem éri meg a nagyobb kiszerelést megvenni​:smiling_face:
Én már nagyfelhasználónak számítok mtl -módban is :smile:

2 kedvelés

Nem értem hogy jössz ki olcsóbban a AP-n mint a Florán?

Erre voltam kíváncsi és is ,utánanéztem de sztem még szállítással is olcsóbb.
Annyiban van igaza ha dob mellé aromákat akkor ingyenes a paradicsomi szállítás​:grinning:

2 kedvelés

Átfogalmazom nem drágább(de egy picit olcsóbb) az én vásárlási szokásaimhoz :slight_smile:

Tisztelettel

2 kedvelés

Nálad a megoldás.

Tisztelettel

1 kedvelés