Alaplével kapcsolatos kérdések, spekulációk

Nem romlik meg? Mennyi a lejárati ideje ezeknek a cuccoknak?

Akkor azért írják h 99.5, 99,6…

1 kedvelés

Vg=vegetable glicerin=növényi glicerin. Te is vg-t veszel, csak máshogy van ráírva.

Én nem tárolom évekig, azonnal el kezdem használni, és 3 hó alatt elfogy. Van aroma, amelyiknek több, mint 1 hónap az érlelési ideje. Én ezt sokszor nem várom meg. Itt írta valaki, hogy az alaplevet lefagyasztja. Nálam ilyenre nincs szükség, mert elfogy.

1 kedvelés

Nem engem kérdeztél, de Kingának van egy jó kis irománya erről is.

1 kedvelés

1 év szokott lenni…mindig írtam floravitának megjegyzésben, hogy a legfrissebből adjanak mert egy év múlva fogy el. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Sötét, hűvös helyen van, lent a pincében.
Nikotin a fagyóban, amit használok a hűtőben.

Ne, magamnak válaszoltam​:rofl:

2 vagy 3. Ha gondolod kiások egy flakont a biztonsági tartalékból. Megromlani utána se romlik. Sokkal esélyesebb már a bontottat befertőznii, és onnan bacitelep​:slightly_smiling_face:
Ezért nem töltünk vissza soha semmit, ha már egyszer kivettük- inkább lefolyó, ha sok lett.

1 kedvelés

work digging GIF

bakker akkor engem a floravita megviccelt. Most csekkoltam a kumulus-ost és 2024.09-ig oké. Ha ezt tudom +6 literrel vettem volna 8€-ért…fuck
Legközelebb meg már 360€ lesz 1Liter :smiling_imp::grinning:

Majdnem ilyen. Van vagy 4L…

Nézz rájuk, tegnap 90/10 levesük volt asszem 5.77€ akcióban (DIY Master?). Literes.

1 kedvelés

igaz, de ennek tuti lejár hamarosan a szav.ideje…lehet rákérdezek mert ennyiért ajándék lenne.

Csak álljon itt elrettentésül::grin: 100% tisztaságú nincs, mint ahogy semmi másból sem. Technológia oldaláról gyakorlatilag kivitelezhetetlen. Ami nekünk kell, az a ‘gyógyszerkönyvi minőség/ analitikai tisztaságú’, ezt viszont ezek hozzák. 99.xx%

1 kedvelés

@Robertino_daf nagyon úgy néz ki hogy igazad lesz ezt most fotóztam egy német vape oldalon…

Akkor ha jól értem 350.000ft lesz 5l alap kb? Nonszensz…félek, hogy valamilyen szinten a környező országok is emelni fognak, így az aroma rendelést inkább hátrébb sorolom és februárban betárazok egy nagyobb adaggal én is a floravita-ról.

1 kedvelés

Én próbáltam szólni… csak hát…

1 kedvelés

De, hisz szóltál. :hugs:

1 kedvelés

Ne a modot nézzétek, hanem amit felette ír kék alapon…:smile::grin::rofl::rofl:

Felesleges ingerkeltésnek gondolom mint kis hazánkban jópár dolgot​:grinning:
Azt nehezen számolom ki de 70 ezer? Egy liter? Na ne vicceljetek :joy::joy::joy::joy: