Alaplével kapcsolatos kérdések, spekulációk

Amennyi mindent is rendelsz az utóbbi időben, szerintem másnak nem áll úgy a bor a hordóban mint neked az alaplé a 20literes palackokban…:rofl::rofl:
Ezek után nem csodálom higy nem aggódsz…:rofl:

Majd 13.-án megmondjuk, felesleges ingerkeltés volt e. :sweat_smile: Remélem nem péntekre esik… :joy:

azt hiszem annyiért még a “kicsi” fogyasztású autómmal is meg rugom azt a távot :rofl:

Az, kérem szépen egészen pontosan, hétfőre esik…:smiley::smiley::sweat_smile:

1 kedvelés

Én még most is csak azt tudom mondani (írni), h valamilyen szintű drágulás biztos h lesz, de kiskapuk is mindig lesznek…nehogy már ezen bukjon el ez a vape társadalom…:grin:

Akkor nem árverés, megnyugodtam. :joy:

Azota történtek itt Németországban

-jön az adó jelenleg minden vapeshop akciózik ami jó csak egyre nehezebb rendelni magyar személyivel mivel útlevél lejárt igy vagy új útlevél vagy német személyi …

-hétvégén voltam Riccardoban itt Köln közepén szinte üres a bolt nem kérdeztem de sztem megszűnik a bolt és online értékesítés lesz valameddig ami maradt jó árban adják , van a közelben meg egy smokefactory hát kb a bolt üres ott is :frowning:

-vapeevo meg csak VPN-el érhető el innen … legalábbis nekem csak úgy engedett be …

Jó hogy felkészültem alaplével meg nic-el aroma meg lesz valahogy …

Tegnap akartam amazonrol rendelni meshlapot meg vattat (wotofo) arra is kérte a személyit … persze az aromára nem még ……

Riccardo árak alakulása első ár az eredeti a második a változás után 1-2 példával
Preis bis 12.02.2023|Preis ab 13.02.2023|Hinweis||

|10ml Riccardo E-Liquid|ab 1,99 Euro|ab 3,99 Euro|
|10ml Riccardo Aromen|ab 1,99 Euro|ab 3,99 Euro|
|Riccardo Nikotin-Shots|ab 0,99 Euro|ab 2,99 Euro|
|10ml Bang Juice E-Liquid|ab 4,45 Euro|ab 5,95 Euro|

2 kedvelés

Durva…Lassan költöznek a német shopok a Dark webre és fizethettek Monero (XMR) crypto-val

Igy van. Múlt héten voltam Ricardo boltban, Marburg-ban, de nem volt már ott sem az az 1 literes riccardo alaplé… sőt, semmilyen nem volt.

Jó magyar módjára, kicsit “örülök” (legszebb öröm a káröröm), hogy valamivel a németek is beszívják az olvasottak alapján.
Viszont azt hozzátenném, hogy a héten érkezett meg az alaplé hozzávaló, így megosztom a friss infókat veletek:
Volt téma a szavatosság: Floravitás PG 2024 szeptemberig szavidős, Floravítás VG 2025 év eleje, nem emlékszem sajnos a hónapra :smiley: maga a pg és vg az előző rendelésemhez viszonyítva pár száz forinttal olcsóbb lett, viszont a szállítás vitte is azt a pár száz forintot, mert annak az ára viszont emelkedett. Ámbár haverral együtt rendeltünk, így 1100Ft/fő-re jött ki a szállítás. Itt jegyezném meg, hogy aromparadise-on 8ezer párszáz forint 2 liter alap bármelyik márkából, floravitán ugyanez VG 2 150 ft, PG 3 380 Ft, szállítás 2 200 Ft, amiből következik, hogy a floravita még szállítási díjjal is olcsóbb, mint általában webshopból szállításmentesen rendelt alap.
Nikotin aromamester.hu, itt még nem változott az ár, viszont továbbra is 12ezer felett ingyenes a szállítás. A 130 ml 100mg/ml nikotin meg már pont 12ezer párszáz forint. Itt tényleg érdemes egy db 30 ml-es nikotin hozzárakni 2 990 ft-ért, mint 1 200 ft-ot szállításra költeni.
Összegzésként floravita 7 730 ft jelenleg szállítással, aromamester 12 765 ft ez összesen 20 495 ft, amiből 2.13 liter pg többletes nikotinos alap hozható ki. Személy szerint a floravitán spóroltam 1 100 Ft-ot, mert közös rendelés volt és feleztük a szállítást.

5 kedvelés

En nemsokara az 5L-es pg-t es a 6L-es vg-t akarom majd megrendelni, foleg hogy ilyen sok a szavido, es igy talan meg olcsobb is a liter ár. Kb 2 evig eleg nekem ez a 11 lityi :slight_smile: csapok melle 2 100as nikit is es elvagyook 2 evig lazan :slight_smile: van meg vagy 80-90 aromam itthon, ugyhogy no para :slight_smile:

3 kedvelés

image

:rofl:

2 kedvelés

Azt gondolta volna az ember, hogy itt minden rendben lesz a vapelessel. De ide is elert a politika. Szerintem sok vape shop be fog zarni akkora adot vetettek ki. Most minden ki van fogyva szinte. Nincs bazis nics nikotin. Egy liter pg/vg Ca. 30€- rol 190€- ra emeltek. Nagyon brutal.

Ezt “lemagyarítom”magamnak :flushed:
12000 forintról——76000 forintra ? :thinking:
Az úgy nem gyenge​:flushed:

Rendelj más országból.Vegyél Magyarországon és kipostázuk neked.

3 kedvelés

Igy van. Nem gyenge.

Keress borászati szaküzletet neten…vedd meg ott a pg-t és vg-t külön és keverd be :smirk:
Bár így belegondolva…van egyáltalán német bor? :thinking: Ha nincs akkor kozmetikumok alapanyagait forgalmazó boltokban is lehet kapni…szerintem. Csak a 99+%os élelmiszeripari minőség stimmeljen

Most azt csinaltam. Talaltam meg ebayen. Aztan Majusban haza megyunk a szuloket meglatogatni es veszek par litert. At ugrok Szlovakiaba. A rendelessel az a baj, hogy nem nagyon talalok olyan oldalt ahol van paypal fizetes. Itt meg nem divat az utanvetel.

Után vét nincs is miért lenne…Nem kell Szlovákiába menni nic-kért …

Van van. Rheinland ahol elek pont borvidek.