Alaplével kapcsolatos kérdések, spekulációk

Ha a vám megfogja lesz ejnyebejnye…

slap flirt GIF by The Sims

1 kedvelés

Há pont ezé, agyalok mi legyen vagy ne legyen. Nincs most erre külön büdzsé, hogy mivan ha bedől a dolog. :woman_shrugging:

jövedéki termék, keményen fog a ceruza ha…
Ez már tényleg a ha csak minden kötél szakad kategória nálam.

1 kedvelés

Meg egyébként is 1000-es nik…nem tudom hozzá mernék-e nyúlni…az azért már nem tréfa meg kacagás.

1 kedvelés

Van ott 100as is. 1000est én se vennék, attól már kopik a tetkó is. :dizzy_face:

1000 es nic :thinking:
image

Az nálam is félős. Igaz, én amúgy is ilyen gumikesztyűs kis félős vagyok :rofl:
Más meg az ujjával kutyulja :rofl:

spy kids jeremiah GIF

Az anti… az emlékeim szerint Bulgáriából jön :slight_smile:, de az oldalukra ez van kiírva"European orders are shipped from our European partners ( Europe to Europe Transition ) with courrier, delivery time 24 hour"

már nem…utoljára görögből

az is Eu, végül is az a lényeg.

az ingyen szállítást eltörölték 80€ felett :disappointed_relieved:

A cukrászboltos glicerin az vg ?

Csak annyit írnak, hogy 99,9 %. Viszont ugyanott árulnak Propilénglikolt is. Nem tudom, miből készül. Akkor vásárold a Floravitásat, az biztos hogy VG.

Én is szegedi vagyok, nem mindegy hogy szállítási költség nélkül is lehet-e jót kapni :blush:
Milyen sűrű a 99.9%-os? Ha neked bevált lehet kipróbálnám.

Majdnem olyan a tiszta 100%-os vg, mint a méz. Állagra…

Amíg volt az eliquidvg.eu a szlovákoknál, addig mindig onnan rendeltem. Ott még jó ára volt az alaplének 3e. Ft körül bekeverve. Azóta az Aromamestert jelölték meg magyarországi örökösüknek, de ott már ugyanez háromszor annyiba kerül, csak a nic. éri meg. Érdekes módon az nem lett drágább annyival. Azóta veszem a cukrásdiszkontost, harmadszorra vettem meg ott a kilós kiszerelést, egyetlen dolog fura, hogy vödörben van, de átöntöm palackba. A tiszta glicerin az majdnem méz sűrűségű, de víztiszta, átlátszó. PG-vel összekeverve nem veszek észre semmi különbséget a saját keveréseim és innen a fórumról mások által küldött kóstoló likvidek állaga között. Egy a hátránya, hogy csak kilós kiszerelésben árulják mind a kettőt. De ha marad ki PG, a legközelebb csak VG-t veszek. Nálam egy negyed évig elég ennyi folyadék. Innentől már csak a nikotinos alapot és az aromákat kell rendelni.

1 kedvelés

nincs 100%

1 kedvelés

Akkor a full vg , nem 100%? Csak kérdezem…

99.99% nem nincs…

2 kedvelés