Ohm, tekerés és levegőzés összehangolása mechán

Ugyanaz lenne nekem a bajom a V9 -el is, mint ami a V8 -assal volt. Csak csupa egy kerek furat mindegyiken. Valamilyen rés jellegű, hosszúkás AFC lenne hozzájuk, ez volna a világ legjobb tankja. Egy ilyenbe sajnos semmi szín alatt nem lehet berakni az én 14 menetes SS huzalos tekerésemet, ami a Galaxies - ben vígan adja az ízeket. Az ilyen kör keresztmetszetű furat 5, max. 6 menetes tekerésekhez lenne csak jó. De megoldottam a kérdést a BY -ká - nál is, de csak a jó istenen múlott, hogy az a rés pont amikor az M4 -es menetes részét teljesen beszorítom, akkor pont a jó irányba áll. Köszönjük Kinga az írást. Legalább látom a különbségeket. A V9 -en miért olyan hosszúak az AFC betétek, egyedül azt nem sikerült megértenem. Az lenne az 510 -es csatlakozó középső árambevezetője is egyben? A lészabályzója működésére sem sikerült rájönnöm. Amit alkottam, az úgy nézem, egyedül a V8 verzióhoz jó. De én már benne hagyom azt örökre.
By-ka_afc_new

1 kedvelés

Így van az 510 csatlakozója.Oldalról van rajta lyuk és azon keresztül kapja a coil alulról a levegőt,eltalálták nagyon !

9 kedvelés

vegyél dvarw 16-ot az jött be neked…abból vegyél újat.

7 kedvelés

v9-en azért hosszú az afc mert az a + pólus is…

5 kedvelés

Hogy rendesen körbejárja, így igen. A Galaxies-ba hogy fér be 14 menet? :thinking: 8 menet már sok volt nekem benne. Ott is maradt a az 5, de max 7 menet.

Igen, és elég jól megoldották. Könnyű kiszedni, ha cserélni kell és benne van a tekerés.

3 kedvelés

Ha lehet kapni…sokan keresik a 22-is :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 kedvelés

Klón van…gondolom az lenne…

2 kedvelés

95 ojró…igaz​:blush:

2 kedvelés

Tessék. Lefényképeztem. Ez SS huzalból

a kereken 1 ohm. Vissza kellene térnem kanthalra, hogy 5-6 menetből ugyanezt megalkossam?
SAM_0099

Nem értem, a fúvókán amin annyit dolgoztam, és írtam, jó lett, azt ignorálja mindenki?
Senki nem olvassa, hogy ezzel az AFC -vel már tökéletes lett? Vagy csak simán azt nem hiszitek el, hogy megcsináltam?

2 kedvelés

Én elhiszem Feri bácsi ! Ezermester vagy !
Inkább ni 80 vagy kanthal ,mert ugyanazt éred el ohmban mint ezzel az ss el csak kevesebb kell belőle :stuck_out_tongue_winking_eye:

6 kedvelés

Csak éppen 10 métert kaptam belőle Kingától, és itt annyira istenítik ezt az SS316-ot.

1 kedvelés

De elhiszem csak írtam ha a dvarw bejött vegyél azt elég nehéz találni olyan tankot ami bejön az embernek neked a 16-os bejött gondoltam jobb a több.Amit szeretek aból nekem több van…ennyi.

4 kedvelés

Próbáld ki a kanthalt 6 menet 1ohm mint a ni 80 ból is .1000 ft kb itthon nem rosszabb az

1 kedvelés

De akkor azt is látnotok kell, hogy a Galaxies gyári hosszúkás, vagy a 2 lyukú AFC-je tökéletesen jó ehhez a hosszú tekeréshez. Egyedül a By-ka az, amihez nem adnak több lyukú fúvókákat. Most nem akarok olyanokat sorolni, amik nekem nincsenek, de amik vannak, azokhoz mindhez van legalább 2, a Siren2 meg 3 furatos, de nem cserélhető.

1 kedvelés

Értem de ugyanúgy tudsz spaced coilt (megtekered,széthúzod,összenyomod )építeni belőlük hogy elfedje a levegőzést és még lehet hogy jobb ízeket kapsz mint ezzel. Puding próbája …tudod

1 kedvelés

Ha jól értem azért csinálsz hosszú tekerést mert 3lyukal ízlik a vape akkor mi a gond?ByKa v8-at meg csináltad…finom.Dvarw-hoz van finom…Siren 3furatos de nem cserélhető de miért cserélnéd ha jó.

3 kedvelés

Szerintem ne ragaszkodj annyira az 1 ohm-hoz. :thinking: Próbáld meg fele ennyi tekeréssel. Mikor küldtem azt mondtad jó ízeket hozott. Nem volt benne 5 menetnél több szerintem. :thinking:

5 kedvelés

Persze mint minden más

2 kedvelés


28ga ka1 2.5 mag 5menet pont elég Gold mz karamellás dohány​:blush:

7 kedvelés

Ez a jelenlegi legkevesebb huzalt tartalmazó tekerésem. 5 menet, mert több amúgysem nagyon fér bele a Berserkerbe hézagosan. Mégis elég a 11 watt. :slightly_smiling_face:

Szerintem nem az ohm a lényeg már, azok az idők elmúltak. Inkább a megfelelő hűlésre kéne fektetni a hangsúlyt. Illetve arra, hogy mibe mi fér bele. Erőltetni nem szabad a tekerés dolgát.

11 kedvelés