Boncasztalon a By-ka V9 klón

Kérdéseidre a válasz:Igen-Igen

7 kedvelés

14 kedvelés

Köszi-köszi.

Szemet gyönyörködtető bandád van :+1:bika cucc.

5 kedvelés

Nem veszek semmit,nem veszek semmit
:rofl::rofl::rofl:

8 kedvelés

Én se bánnám, ha ajándékba hozna valaki :joy:

6 kedvelés

26 bejegyzést új témára osztott fel: AFC és levegőzés összehangolása mechán

Jó írás lett. :slightly_smiling_face: Nekem SXK klónom van, ezen egy hornyos a tekerés lefogató csavar is és kevesebb a menetszam a műanyag betekinton. Hirtelen ennyi különbséget vettem észre.

4 kedvelés

Köszönöm. :smiling_face_with_three_hearts: Érdekes a klón és klón közti különbség is. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Őszintén mondom (írom :smiling_face:), h vépelek már egy jo pár éve, de ilyen részletes leírást még életemben nem láttam egyetlen kazánról sem. Köszi az infó tömeget, és főleg, azt a rengeteg időt, amit erre a leírásra szántál.
Minden tiszteletem a tied! :smiling_face::wink:

9 kedvelés

Köszönöm Robi. :smiling_face_with_three_hearts: Miután sokat késtem vele, így az volt a minimum, hogy igyekszem 1 hétvége alatt összehozni. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Megérte a várakozást, hidd el… :wink:

2 kedvelés

Még a végén folytatom a blogot, ha ilyen szépeket írtok nekem. :smiling_face::hugs::heart_eyes: Volt itt pár tag, akiket már eltavolitottunk, de folyton aláásták mint a szakértelmemet, mint az írói képesséimet, és szánt szándékkal kezdtek el kötözködni szó szerint mindenen! Akkor egyszer eldöntöttem, hogyha csak egy időre is, de abbahagyom a blogot… Bocsánat, már kikivánkozott rég.

8 kedvelés

jöhetnek az írások… :heart_eyes:

5 kedvelés

Aki tud írjon jobbat, addig meg kuss…

5 kedvelés

Az kéne még! Görgessen tovább, akinek nem asztala. Kevés helyen látni ezt a lelket, színvonalat. :+1:

3 kedvelés

Hát, vegülis maradt még pár “gondolatom” amit ki kéne írni. :thinking::grin::smiling_face_with_three_hearts:

5 kedvelés

Erre várunk itt mindannyian :stuck_out_tongue_winking_eye:

5 kedvelés

Ne hagyd abba! Folytasd azokért akik szívesen olvassák amiket írsz!
:blush::smiling_face_with_three_hearts:

6 kedvelés

Jó…én várok még 5percet, ha nem írod meg akkor várok még tovább :stuck_out_tongue_winking_eye::crazy_face::hugs:

5 kedvelés

Azt jól teszed, mert mindjárt altatom a gyereket, meg magam, úgyhogy majd holnap. :grin::smiling_face_with_three_hearts:

1 kedvelés