A pod csillogása és porba hullás

Teljes mértékben megértelek! Ja de előtte a driptipeket hozd át a szomszédtól :joy: :joy: Már tuti ők is neked tárolják amennyi van! :wink:

Na még olyat nem vettem :rofl:de nincs is késztetésem rá:grin:

Ja meg több ezres aromák! :thinking:

Már…késő:rofl:és olcsóbb mint a …
Azt írták :rofl::rofl::rofl:ha nem veszel ennyi féle "terméket":grin:de mindegyik jó valamiben max csak szép de azt üzembiztosan hozza :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 kedvelés

Movie Film GIF
Csak halkan, még meghallja valaki! :joy: :joy:

1 kedvelés

Amúgy ebben igazad van, szerintem ebben a vapelésben az egyik ha nem a legfontosabb, hogy mit szívsz be a szervezetedbe! Én szeretem a minőségi, nem kotyvasztott aromákat! De ezen nem is vagyok hajlandó változtatni amíg vapelek! :wink:

5 kedvelés

Teljesen igazad van.Ha egyből valami finommal kezded,azután az analóg már rossz ízű lesz.Én elsősorban kényelmi okokból kész liquiddel kezdtem,és az az igazság,hogy olyat mint a gyári,sosem fogsz magadnak keverni.Aztán jöttek az SnV-k,amik szerintem szintén finomabbak a sima aromáknál.Aztán,én rátaláltam a kivonatokra,ami nekem hozza az analóg feelinget,és meg is voltam

2 kedvelés

Én már nem ajánlgatok. Ha valaki kinéz valamit, azt megvitatjuk miért jó, vagy épp miért rossz. Ha nem jó, akkor segítek keresni az ő ízlésének megfelelőt. Legyen az POD, vagy bármi más. :woman_shrugging:

1 kedvelés

Mikor először belevágtam a vapelésbe (2009), az egy kórházi operáció és pár nap benntartózkodás.“kényszere” volt. (Akkor mar bevezették a teljes dohányzási tilalmat a kórházakban is pont).
E-health, majd Ego 650 szett. A hülye Clearomizer tankkal… Ha akkor egy közepes POD lett volna a kezemben helyette legalább, nem komolytalankodtam.volna el 2 évet.
Ez ilyen “adj egy katonát, hátha ízlik” feelingnek teljesen jó, hogy valaki próbára POD-ot vesz. A folytatás meg sokféle lehet.
Csak ugye ne csalódjon, mert akkor is visszaszokik, ha ingyen kapta az eszközt.
És, valóban rengetegen “csak” használni akarják, üzembiztosan.
Térítgetések folyamán hányszor elhangzott ez a mondat: hagyjál már, én biztos hogy nem tekergetek…
Részemről a POD egy kiváló próbaeszköz lehet, vagy a gyűjtemény egyik tagja, de erős dohányosnak átszokáshoz nem biztos, hogy végső megoldás.

Nekem 6 évembe került 30 év analógozás és két év IQOS után az átállás (megnyekkent a kütyü egy külföldi nyaralásnál és már évek óta velem volt az ecigi is … ) …
Sokáig el sem tudtam képzelni, hogy vattázok és tekerek :wink:

5 kedvelés

Két éve kaptam kölcsönbe egy podot. Utána egyből mélyvíz, cserélhető aksis mod, rta- val. A modot szétáztattam, így kissé elment a tekeréstől a kedvem. Visszajött az analog, de csak nem hagyott nyugodni. Lett egy pod, meg még egy, aminek csak a porlasztóját kell cserélni. Aztán lett egy mod, poris tank, utóbbiból még egy. Már megint kacsingatok az rta felé, főként, mióta a Vaperinát olvasom. Bár mostanra teljesen tanácstalan lettem, melyik rta legyen…

5 kedvelés

Jó helyen jársz kérdez, írd körül. Kapsz tanácsot javaslatot.

3 kedvelés

Ez itt a reklám helye, de szentigaz:

  • “Mióta a Vaperina rendszeres olvasója vagyok, azóta nem gyújtottam rá egyetlenegy cigarettára sem.” :vaperina: :+1:

Jó olvasgatást és rta vásárlást!

7 kedvelés

Ej jónak írod DL ONLY :metal:. De tudom javasolni a márkából az AMMIT mtl. Ez spec dl ammit 25 de befogható mtl-re is

1 kedvelés

Haha…én pont mostanában fogtam munkára az Intake DL-t MTL-re is. Azt kell mondjam, hogy hosszas állítgatás, tekerés választás után már nehezen különböztetem meg ízben, TH-ban az Ammit RTA-tól…és a gőz is pariban van.


:slightly_smiling_face: A képen látszik, hogy milyen kicsire van állítva a légnyílás…de működik.
Ugyanúgy egy csepp aromát teszek a tartályba és ad olyan telt ízt, hogy nem kívánok töményebbet.

Jelenleg 0.8 Ohm a tekercsem így ha jól emlékszem DRL mert bármikor befoghatom mtl-re . Valahol olvastam 0.6 ohm-tól van ez a „kategóri" 1 ohm-ig.
Plusz a tank sajátossága jól szabályozható légáramlás :grin:. Kérem ha tévedek javítsatok ki. :yum:

Én 0.65-70-re tekertem ami 14-16 Watton oké…és kapaszkodj meg, ugyanezt a tekerést használom DL-re is 20-22 Watton …és működik :grin: Most pont MTL-ezek :slightly_smiling_face: De 3 mozdulattal DL a szett (drip tip csere, levegő állítás, watt ráadás…ez max 10mp) és voálááá :smirk:

1 kedvelés

DL zsamo pontos érték 0.85, ss316 28ga márkát nem tudom, 5menet plus lábak, 2.5 magon, cotton cloud vatta 15-17 W. Tcr-t nem tudom állítani.
De jelenleg TC amiben nyúzom és kielégítő kiváló fenomenális.

2 kedvelés

enyém ss316l 28ga, 6 menet, 2.5mag, cotton clouds vatta

Veszek egyet ss ben :heart_eyes: