Egy kis segítség kérés az új kezdethez 😁

Sziasztok!

A következő lenne a problémám… Sajnos egy jó ideje vissza tértem az analóg cigarettára de szeretnék változni. Amilyen ízeket próbáltam nem igazán jöttek be, vagy nem kevertem elég jól, vagy nem használtam épp jó modot, akárhogy nézem a tekerés valahogy sosem jött össze sem videók sem pedig leírások alapján, úgy néz ki nagyon béna vagyok ehhez. :sweat_smile:

Nos… Abban szeretném a segítségeteket kérni hogy egy olyan podot szeretnék venni ami a közvéleményben és a ti tapasztalatotok alapján is jó. Tudom-tudom, rengeteg mindent átölel a “jó” kifejezés. Gondolok is ár/érték arányra, hogy a fejek ne legyenek nagyon drágák hozzá mivel ugyebár 1-2 hét és kuka, képes legyen jó ízeket produkálni és ne fojjon orrán száján, stb.

A másik része a dolognak hogy még soha nem használtam pedig nagyon hasznos lenne számomra ha tudnátok egy egyszerű eszközt ajánlani, amit csupán csak kóstolgatásra használnék kizárólag.

Mellék infó hogy eddig egy voopoo drag x-et használtam ami nem igazán érte el nálam sem minőségileg sem semmiben az elvártakat, de sokat nyúztam az egyszer biztos, viszont jelenleg a polc mélyére tettem. Amit néha-néha előveszek és manapság is használok az egy VOOPOO V.THRU ami már ritkán, ámbár meg tudja hozni a kedvem a változás felé.

Előre is köszönöm a gondolatokat, segítségeket.
További szép napot! :yum:

“A másik része a dolognak hogy még soha nem használtam pedig nagyon hasznos lenne számomra ha tudnátok egy egyszerű eszközt ajánlani, amit csupán csak kóstolgatásra használnék kizárólag.”

Kotolgatásra RDA, kérdezd meg Zolit
https://vaperina.cc/t/elado-vape-hardver-dolgaim-zoli-racionalizal/16560
az első hirdetésben hogy mennyiért adja ha adja külön a PELSO V3 RDAt
Erről már volt téma:

Tisztelettel

4 kedvelés

Geek vape wenax szerintem a legjobb pod amit valaha próbáltam

3 kedvelés

nekem is van wenax nem egy rossz pod mondjuk nekem az be jött ugye az rta mellett​:blush::grin:

3 kedvelés

Köszönöm a tippet, elsősorban próbálok olyat ami csak egy kiállásos hogy a lehető legegyszerűbb legyen.

2 kedvelés

A wenax az ha jól látom akkor porlasztó cserés és nem fej cserés, igaz?

3 kedvelés

Igen a wenax porlasztó cserés de ha baj lenne a tankal azt is lehet venni.

Írtad van egy drag X-ed . Ahhoz ajánlanék egy 510 konnekt átalakítót és mehet rá bármilyen tank ami 510 csatlakozós.

1 kedvelés

Értem, végülis persze lehet venni tankot is ha törik vagy bármi, legalább mondjuk a porlasztót lehet mosni is nem mint a beépített pod fejet.

Van hozzá adapterem végülis, sőt kettő is xd. Nagyjából a dolgok hadát ismerem és tisztában vagyok velük, de ezzel a csepegtetős dologgal amivel ízeket tudok tesztelni bajban vagyok. :sweat_smile:

Rda-ák hát mondjuk fa ék azzal a különbséggel ha elkap akkor kell hozzá egy sqounk mod :grin:. Ja és ha elbakja az ember nem kell annyit szenvedni vatta ki vatta be . Dl vagy Mtl ?

1 kedvelés

Nem volt elég a nikotin mennyiség az alapodban,vagy nem jó ízt választottál.
Erre tudok gondolni.:smiling_face:milyen nik.tartalomról estél vissza ?

Olvasol a sorok között :grin::beers:. Még nincs meg az íz világa.

Olvastam végig :smiling_face:de ezek szerint kevés volt a nik.
Ha semmilyen íz nem jött be akkor is kevés volt neki.
Emelj a niken,meg lesz az csak kitartás kérdése .
Podhoz nem tudok és nem is akarok hozzászólni mert nem használtam,és nem is fogok,annyit tudok róluk szinte mind folyik.
Többre tartok egy rta-t :smiling_face:
Köszönöm .

3 kedvelés

Nekem az a fontos ebből a szempontból hogy ne kelljen se porlasztót se semmit cserélni 3-4 íz után hanem pár csepp és csókoltam, íz tesztelve. Az hogy squonk vagy csak szimplán rda inkább sima dripping kell nekem. Legalábbis szerintem. :grin:
Elsősorban nagyon durván inkább a dl-t szívtam és részesítettem előnyben, de utólag már rá kaptam az mtl-re.

Nos, elsősorban amit használtam az 16-os nic tartalom mivel én onnan indultam hogy napi 1,5 - 2 doboz cigi. Manapság 1 ha nagyon unom magam, ha nem akkor 10 :grinning:.

Az ízvilág kérdéskörre meg igazából tudom mit szeretek, persze lenne még mit bőven tesztelni hiszen az ízek hada áll fenn de ezért is akarok egy csepegtetőset hogy minél hatékonyabban tudjak dönteni, tesztelni.

Utólagos javítás: Dl-ben használtam 16os nikotin erősséget és úgy szoptam mint csecsemő az anyatejet szóval jó kérdés :joy:

16- nic :exploding_head: akkor csak is mtl rda. Amúgy egy igazán jó ízzel nagyon könnyű átállni a gőzös oldalra. Azt viszont tudom ilyen cigi mennyiség mellett egy 1500mah Pod nem lessz elég. Átálló íznek én koncepciós ízt ajánlanék nehéz félre fogni vele. Jelzem ez itt 8 ember tanusítja A&L Ragnarok :grin: gyümölcsös irány. Desszert Antimether Black Hole vanília-rum.
Szerk.: Isten megtartott kegyeiben csoda hogy élsz

1 kedvelés

Hmmmm. Annyira durván nem tudok kalkulálni hogy hány mah-es mod vagy pod-ra lenne szükségem, 1-2 éve ígyis nagyon elveszettnek éreztem magam a vape világában mivel én azaz ember vagyok, aki ha nem fogja fel miként működik valami sejtről sejtre és mi miért akkor hamar vesztek az érdeklődésemből avagy nem szeretem csinálni “csak úgy”. Sajnos meg kell értenem mindent, és azért óriási a tudás tartalom amit meg kellene ennem. :sweat_smile:
Vicces hogy pont ezt az ízt írod, mert pont a mai nap rendeltem be ebből próba szerűen hogy na ez nagyon jól néz ki és finom lehet. :grin:
Ui: Az antimatter az nekem óriási csalódás, az egyáltalán nem az én világom, egyszerűen nekem tömény és ízben sem tetszik igazán, van belőle még kB 120ml és nehezen fogy. :grin:

Pedig a vanília rum nem szokott mellé nyúlás lenni lehet kicsit higítani kéne. Puding, keksz, cukorka/nyalóka vagy süti a favorit édeségben ? Kicsit kulinárisan közelítek :grin:.

1 kedvelés

Kettő és fél dobozról dl- lel hatossal álltam le . Azóta azt nullással!!!használom ritkán.
Mtl nél elég a 4-5-6 :smiling_face:attól függ milyen íz​:smiling_face:kielégíti a nikotin vágyamat ,de csak azt :rofl::rofl::rofl:

Ne is mond az első 100ml-is Valkyr meg Al Carlom bogyós 3-hét volt amíg tartott :rofl:

1 kedvelés