Beéptett akkus mod

Sziasztok,

Szeretnék beszélni a beépített akksis pod-okról. Kicsit eretnekségnek tűnik a tapsztaltabbal szembe menve. Senki ne vegye magára, de ezeket is lehet értékelni. Lassan egy éve nyúzok 2-2 podot:

Nyilván ha tehetném akkor mind a négy Bishop-omnak vennék egy-egy Dicodes Dani Extreme V3-at. Na mer a Dani felkapott, biztos van oka, meg a cső modot preferálom.

Viszont erre nincs pénzem, maradnak azok amire van. :slight_smile: Ezeket a pod-okat haszálom már lassan egy éve napi szinten. És nem vettem észre a hátrányukat. Lassan egy év alatt nem vesztettek a kapacitásból, még mindig jó szolgálatot tesznek.

No igen, azt nem tudom, hogy íz szempontból mennyire silányabbak mint egy drága jó cucc.

Senki ne sértődjön meg. Nem akarok szembemenni az itteni ideológiával, hogy fölösleges venni több ilyen olcsobb cuccot, ahelyett, hogy vennénk egy jobb termékek. Azért szerintem ezeknek is van létjogosultséga. Használhatóak bőven :slight_smile:

Szóval szerinem ezeket se ássuk el, és beszéljük róla szembe benne az ajánlásokkal, hogy melyik használható vagy vagy sem :slight_smile:

8 kedvelés

Ezek modok, nem? A pod még ennél is kisebb, ott csak mágnes csatlakozós tartály van.

Szerintem is. Ezek modok.

Bépített akkus modok.

Beépitett akkus modokat én kerülöm plusz hiba lehetőség…

1 kedvelés

ebben van igazság,igaz nekem is van vagy 2 db de ha meg hal ugye akkor kuka a mod​:blush:jártam már úgy sajnos.Nemlehet tudni meddig bírj

volt meg van is pl wenaxom nem egy rossz pod de egy halt már meg anno nekem volt,hogy magától porlasztott a pod ki kelett kapcsolni.

Továbbra is azt gondolom, amíg árban lehet kapni kivehető akksisat, addig az éri meg, mert ennek csak hátránya van, előnye meg semmi ugyanazért a pénzért.

Ha 4 pörög párhuzamosan akkor persze az idő sem egy év, nem ugyanaz, mintha egyet használnál 1 évig. Ezért nem gyengül az akksi, de ez csak tipp.

2 kedvelés

No igen, hogy meddig bírja. Nekem ezek pl lassan egy éve kifogástalanul működnek. Jó lenne tapasztalatok, hogy melyik ilyen még. ez pl filléres költség volt ha úgy vesszük :slight_smile:

Na igen, osztani kell nyilván. :slight_smile: majd megírom 4 év múlva, hogy mit bírtak egy év alatt :slight_smile:

Azért én elégedett vagyok azzal, hgoy egy évvel ezelőtt vettem néhány cuccot, és aztóta is kifogástalanul használom ezeket :slight_smile:

Nyilván beleugorni tapasztalatlanul, úgy, hogy kell vagy négy setup. Hááát Biztos nem vettem volna 4-5 danit egy misiért…

Nem nevezném kiadásnak pár db 10 ezres cuccot, amik cserélve is de kibírnak náhány évet… Úgyis megírom, hogy mikor halnak meg :slight_smile: De szerintem akkor sem kell temetni ezeket :slight_smile: Nehogymá a vape mint ártalomcsökkentés csak a tehetősebb “sportja” legyen :slight_smile:

Használhaóak ezek is bőven, nagyobb befektetés nélkül. Mit ér az ártalom csökkentés megllépése, ha óriási szakadékot kell átlépni, kvázi nagyon drágán? Ez visszatartó erő, Inkább legyünk azon, hogy kissebb , gyengébb, olcsóbb dolgokkal is megoldható…

3 kedvelés

Igaz megoldható és nemis kell elkölteni a villág összes pénzét az első időben.
Pár éve kezdtem akkor nagyon silány minőségű volt a kínai gyártás.Most se jó de használható addig amíg nem jöttél le tutira az analógról nem feltétlenül kell a drága cucc.Viszont a jó minőségnek ára van és ha kevesebb a szopás az elején mert jó a cuccod nem folyik nem törik jó íze van sokkal több ember marad meg a vape mellett és nem tér vissza az analógra.

7 kedvelés

Nem szokok vissza,mert már irritál a dohányfüst,és az elszívott dekk szaga is .
Sokszor írtam már én is :csak akkor fektesd a kis pénzed nagyobb összegű modba,kazánba ha tutira ezt az életvitelt szeretnéd !
Nincs baj azokkal sem amid van,mert kiszolgált,és reméljük sokáig fog,ha neked megfelel akkor miért ne ! Neked legyen jó a többi másodlagos :smiling_face:

9 kedvelés

Na igen. Én is pont erre gondolok. Nem kell elkölteni a világ összes pénzét az elején. De mire költsünk? Nem utolsó választás valamelyik pod, mod, beépített akkuval. Csak melyik? Én szívesen látnám a topic-ok-ban, hogy ha nem ugranánk át ezt a lépést, hogy kezdőnek csilliókért profi cuccot ajánlanánk, hanem a lépcsőfoknak megfelelőt… Erre megfelelnek a beépítettt akkus modok is, de nem mindegyik.

Ezért lenne téma, hogy ez is egy járható út, van kezdő megoldás, de azért ebben se mindegy…

5 kedvelés

Szia! Meglátásod tökéletes. Átállásnál bőven elég egy jól megválasztott kezdőszett. De jelen pillanatban csak a podok amik erre a célra árcédulát nézve megfelelnek. Azzal a készülékkel kiderül, hogy ez az irány(Vape) jó választás és ha igen milyen felhasználás ami bejön az illetőnek(MTL-DL)! Ez megoldható 5-15k-ból. Amit Te prezentálsz jelen pillanatban a legolcsóbb shopban is többe kerül mint egy középkategóriás cserélhető akkus mod. Én úgy érzem nincs értelme javasolni, mert több a negatív tulajdonsága mint a pozitív. Akkor ha jól lenne beárazva senki nem lenne ellene. Mikor te beszerezted lehet ez jóval olcsóbb alternatíva volt mint napjainkban.

1 kedvelés

Lehet én láttam rosszul​:thinking:mintha kettő darab ehpro 101 talán :thinking:is megbújt volna a Bishopok alatt? :smiling_face:

Ha rendezett vagy, még jó is lehet a beépített aksis.
Egy a baj. Én baromira nem vagyok. Sokszor még a telefonom is lemerülve viszem el.
A külső aksiból (majdnem) mindig lapul a táskámban, 2 perc a csere.
Tudom hogy lehetne ezt nagyobb odafigyeléssel is, de mentem már úgy melóba hogy 3 szettből 2-nél lemerült az aksi, a 3-ban meg nem volt liquid.
Tehát ja, elég balf@sz tudok lenni :unamused:

Miért kéne 4 dani? 4 darab cserélhető akksis pont ugyanyannyiba kerül, mint amit most elköltöttél. Cserébe, ha az egyik holnap behal, akkor kuka az egész. Ezek az akksik úgy szoktak, hogy egyszercsak nem megy tovább.

Meg lehet venni? Meg. Lehet használni? Lehet. Kiszolgál? Ki. Ajánlom bárkinek is? Nem.

Akkor inkább egy pod.

3 kedvelés

A 4 db azért kellene mert legtöbbször négyet viszek magammal. Voltak olyan napok, hogy csak 1-et vittem magammal, tudtam ugyanazt szívni napokig, de aztán volt, hogy rosz választás volt, másik kellett volna inkább. Én ha elmegyek otthonról, nem viszek magammal semmit, hogy újratekerjem a munkahelyemen vagy valami. Nyilván ki sem önteném a liquidet, nincs semmi baja csak épp más esne jobban.

Én előre megcsinálom készre, amit viszek magammal, mostanában négyet. Nekem macera, hogy csak egy modot használjam és esetleg napközben cserélgessem a tankokat rajta. Főleg, hogy előre fel vannnak töltve, készre, használatra.

Ha csak egy darab drága komoly cuccom lenne, akkor a másik 3 tank alá alternatíva? Nekem kell, hogy minden tankom alatt saját mod legyen. Tudom, hogy nem fognak kiszolgálni sokáig a mostaniak, még nincs meg a B terv arra az esetre, de négyszeres szorzóval számolni, hogy pótoljam ezeket, az sok összeg. :slight_smile:

Gondolkodtam, hogy hogyan tudnám kihúzni a napot 1 moddal és több tannkal, de valahogy nem adja ki. :slight_smile:

3 kedvelés

Munkába 6db tank 2db 21700-as mod 5db aksi 2féle ízű leves …otthon meg még vár 4db tank ami be van üzemelve…

4 kedvelés

En mindig csak egy szettet viszek magammal. Ket fele levessel. Ha valtani kell akkor elszivom ami a tankban van es ra ontom a masik levest. Tudom tudom….
De altalaban egy nap egy felet szivok. Ritka, hogy egy napon belul valtok. Masnap viszem a masik szettet.

6 kedvelés