A pod csillogása és porba hullás

Miért pod :thinking:. Hát mert az egyszerű. Mert hasonlít a cigihez az élmény úgy horpad a fejed :grin:. Olcsó “viszonylag”. Kicsi kütyüt ami elfér a zsebedbe. Nem kell külön akksi meg akksi töltő. Koca cigiseknek meg felel egy ideig.
És de de egy NAGY DE előbb utóbb vagy le rakod vagy elkap a gőz íz hurrikán és többet akarsz.
Lássuk be nem sokkal olcsóbb amikor már a negyedik pod db-ot veszed 1500-ös áron mert folyik vagy beégett kisszivtad a lelkét (minimum szint alá)1 hét allat :joy:. Jó az íz vissza adása mihez képest :thinking: nem tudod akkor még nézel egy felsőbb kategóriát. Ugye?. Akkor kell nagyobb beépített akksis vagy ugrást egy nagyot :hole: .
Na ez már jobban bírja mert nagyobb az akku de már nem olyan a mérete de jobb az íze . Lehet hogy ez is folyik :thinking: ? Akkor megint pod vásárlás :expressionless:.
Hú na nagyobb de már nem bírja az akku :thinking: miért túl sokat szívom ? Akkor kell egy cserélhető akkumulátoros mod de magában, szettben, mtl, dl, kettő között? Milyen akku milyen töltő? Bogarászol mod, tank, akku, töltő, meg van . Hú ez ennyi húzós :scream:. Vissza tekintesz, hogy amit a podra a podtankra költötél lehet hogy pár ezer forint különbséggel kapásból meg vehettek volna ezt. De nem mert azt mondták ezzel könnyebb átszokni, nem kell akksi elfér és kicsi (könnyebb elvesztése vagy ott hagyod valahol mint a gyújtott)

9 kedvelés

Szó mi szó, már 2 POD-ot, és egy Ego AIO-t találtunk melóhelyen. Mindig meg lett a gazdája, de igaz, hogy könnyű elhagyni, mivel könnyű maga a cucc.

7 kedvelés

Nagyon egyetértek veled! Én mindig mindenkit próbálok lebeszélni a podokról,a porlasztós cuccokról. Itt is többször leírtam,hogy nem erősíteném a kezdőkben sem ezt az irányt. Értem,én,hogy a barátjának,barátnőjének is ez van,és olyat szeretne,mert az jó. De valójában 1:pénzkidobás , 2: nincsenek benne lehetőségek,3 : közel sem biztos,hogy át tudná venni az analóg helyét,mert sokszor csalódás a vége. Vagy macerás,vagy drága az állandó porlasztó,vagy pod vásárlás miatt,vagy megbízhatatlan,vagy bármi. Nem azért ugratnám át a kezdőkkel ezt,mert rosszindulatú lennék,vagy nagyképü,hanem mert ezen én már végigmentem,feleslegesen. Ha annó lett volna ez a fórum,akkor súlyos 10 ezreket spóroltatok volna nekem .

4 kedvelés

Igazad van de ez veszett ügy…próbáltam nem hisznek az embernek.A lényeg olcsó legyen és jó ízű…nem jár együtt a kettő vagy csak rítkán…

2 kedvelés

Én másként gondolom! Nem beszélek le senkit semmiről, mindegy mi tetszik vagy mi segíti lejönni az analógról, a lényeg, hogy sikerüljön! Durván 10-ember van a könyezetemben akiknek ez hosszú távon sikerült! Van aki a mai napig podozik (wenax) és van aki tovább lépett! Ez is embere válogatja, bármit is használ olcsóbb és egészségesebb mint az analóg! Igazából az elektromos cigit arra találták ki, hogy kiváltsa az analógot!

5 kedvelés

Épp ma mondta az egyik kollégám
“Hozzál már nekem valami olcsóbb sz@rt,feltöltve kipróbálni,neked úgy is van több”
Viszek neki,de …majd meglátja milyen elsőre :rofl::rofl::rofl:egyszer kipróbalta az enyémet, prüszkölt köhögött,öklendezett​:rofl::rofl::rofl:pedig elmegy másfél doboz fekete dunh.:rofl::rofl:

2 kedvelés

Mindegy druszám, segíts neki hátha sikerül! :handshake: :wink:

1 kedvelés

Már 3-4 kollégán sikerült :blush:én vagyok a megtérítő:rofl:de örülnek mert jóval olcsóbb és ugyanazt hozza nekik mint a …:blush:

4 kedvelés

Szuper, le a kalappal, én is örülök azoknak akiknek tudtam segíteni és a mai napig köszönik, hogy le tudták tenni azt a “sz@rt” :wink:

5 kedvelés

Jó és hasznos téma! Az ismerősi körömben vannak régi, új vaperek. És kijelenthetem van létjogosultsága a jó podnak! Több mint 50%-a az ismerőseimnek rendelkezik poddal sőt nem is egy készülékkel. Az elején kipróbálni, hogy ez a dolog egyáltalán az illető számára bejövős vagy felejtős. Azután ha fejlődik meg rengeteg olyan élethelyzetben tökéletes ahol nem kimondottan egy 40-80 dkg készülékkel kellene bírkózni!

3 kedvelés

bromance GIF

1 kedvelés

Többször jártam úgy, mtl korszakomban egy fev4,5-S+ -t használva, hogy némelyeknek belső kényszer hatására közölniük kellett velem,hogy hát ők is próbálták az elektronyos cigit,de nekik nagyon nem jött be. Erre én mindig drip tripet cseréltem és csak annyit mondtam: Próbáld újra! és oda adtam az enyémet egy kóstolásra. Baccki!Ez nagyon jó! Az enyém nem ilyen volt! Ez volt a válasz az esetek 95 %-ában. (Nem,nem az a történet lényege,hogy a fev,az atyaúristen,vagy én.) Tehát meglátásom szerint sosem lesz igazán maradandó élmény ha nincs minőség,gőzben,ízben

1 kedvelés

Nekem is hoznál valami szart, mondjuk a danit meg dramot, eskű átszoknék. :rofl:

Á…olyat ő még nem kaphat :rofl::rofl::rofl:max egy Kizoku meg a Cuboid :rofl::rofl:
Ez az "átszoktató szettem":rofl:
Ha kinövi,kölcsönadom neked issss​:crazy_face::crazy_face:

1 kedvelés

Á, hagyjuk, szarom nekem is van. :rofl:

Tökéletesen egyet értek veled! A mai napig hat hónap podozás után feljön az ismerősöm és mutatom neki az enyémet, az a válasz, hogy neki jó az övé mert szereti, az enyém sz@r :joy:!

1 kedvelés

Én veled értek 1-et.De ez nem ilyen egyszerű. Nem fognak nagy összegeket be ruházni…
És ahogy @Elek_Segits írja lehet nekik elég a pod…vagy podjó :joy:

1 kedvelés

Ez így igaz! Nekem is van pár kolléga, hogy ő ilyen nehezékkel nem gyalogolna km-ket. Ráadásul pár női ismerős kimondottan csak és kizárólag cserélhető podfejes podot használ. Mert még a porlasztó cserére se gányolja össze magát. És a havi 1-2 podfej még mindíg jóval olcsóbb mint az analóg. A többi plussz előnyeiről ne is beszéljünk! :grin:

3 kedvelés

Ezt ma már sokan elfelejtik akik porlasztó ellenesek, pedig nem kéne! Mai áron egy doboz cigi kb 2000ft-körül mozog! Én ma, ha nem vapelnék akkor 3000-lenne! Pár porlasztó azért havi szinten kijönne belőle, ha azt használnék!

2 kedvelés

Nem porlasztó ellenes vagyok de szerintem az átszokók darab száma sokkal több lenne ha rta-t használnának.

3 kedvelés