A pod csillogása és porba hullás

@Janos_Groszeibl kicsit akkor matekozzunk, egy pod legyen mondjuk 10000, egy rta meg egy mod, mondjuk legyen egy 20-as! szerinted aki rászánja magát, hogy kipróbálja, melyiket választja? Mert ugye nem tudja, hogy bejön neki vagy sem ez a világ!

1 kedvelés

persze a podot…ezt nem is vitattam

1 kedvelés

így van, de szerintem mindegy, egy célnak kéne lenni nekünk már szerintem, hogy minél több ember eldobja az analógot! Vagy így, vagy úgy, de sikerüljön! (Legalább is én ezt teszem, ha már nekem megadatott ez a vape világ)! :handshake: :wink:

3 kedvelés

Én sem vagyok ellene,de van
A: jajj,kicserélem osz jólesszaz,vagy fél a tekeréstől mert nehéz tekerni vagy vattázni,vagy úgy sem sikerül.
Porlasztóssal kezdtem nem tagadom,de az rta-kkal megtanultam mit és hogy kell,és ugyanannyi idő kb mint belecsavarni és várni hogy beázzon a porlasztó:blush:

3 kedvelés

ezen vagyunk… :+1:

1 kedvelés

Igen druszám, de csak azért mert téged meg még nagyon sok embert érdekelt ez a világ! De nagyon sokan csak használni akarják! És ez így van jól!

3 kedvelés

Igaz, elköltött huszat vape cuccra és hú ez drága​:pleading_face:de ha kiszámolja és leosztja napi szintre és bejön neki,kiváltja vele a rudat,akkor nem is annyira drága​:blush:Igazad van érdekelt,kíváncsi voltam,nameg volt rá okom,de akkor nem hallgattam a családra…mert önfejű voltam és makacs​:pensive:
Ja,szerk: most mégjobban az vagyok :rofl::rofl::rofl::rofl:

2 kedvelés

Van akinek hiába magyarázol és abban a hónapban még a 10-et kiszoritja ha nem jön be marad a cigi de 20ezer már akkor mi marad cigire…érthető az állás pontjuk…én kölcsön szoktam adni egy rta-t és egy modot is…

2 kedvelés

Amúgy meg szerintem tök jó, hogy nem porlasztózol, mert tönkre menne az összes webshop! :joy: :joy: Ja és driptip gyár! :joy:

1 kedvelés

Tegnap volt nálam a "kisfiam":smiling_face_with_three_hearts:
Apa adj már egyet kipróbálom,van jó ízűd ? :grin:Gyere válassz Töki :smiling_face_with_three_hearts:
Nem kell neki csak az íze miatt :rofl:

4 kedvelés

Most az jutott eszembe, erről amit írtál, volt egy munkatársam, azt mondta milyen finom lehet amit szívok, mondtam neki próbálja ki nyugodtan! Azt mondta "nekem nem kell az a sz@r, csak fújjam rá a gőzt! :joy:

1 kedvelés

Szerintem sajna mind rövid mind hosszú távon mi járunk szarabbul. Akinek megfelel a pod havi 2-3 porlasztóval legyen neki 2-3db. Még akkor is ő a nyerő! Szóval nagyon jól megírtad a lényeget a druszádnak, ha mi függők nem lennénk meghalna a Vapeipar! :rofl:

1 kedvelés

Én is egy pod-dal kezdtem,bár fogalmam se volt róla,hogy az Eleaf I-Solo az egy pod(azt se tudta,mi az :grin:).Akkor még nem találtam rá a Vaperinára,de szerencsére volt egy kollégám,aki régi véper,és azt mondta,hogy vegyem meg nyugodtan.Akinek bejön ez a feeling,az úgy is tovább lép valamerre.Akkor van baj,ha nincs aki segítsen,és egyből belenyúlsz valami szarba,és el is megy a kedved az egésztől.

3 kedvelés

Igen, éppen ezért hagytam abba a gyűjtögetést! Már nem látom szükségét, hogy ha megjelenik valami nekem az már KELL! Már csak (sima) felhasználó vagyok!

2 kedvelés

Én isssss​:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:vagyis mindíg megígérem magamnak :roll_eyes:

3 kedvelés

Season 9 Lol GIF by The Office

1 kedvelés

Lehet, hogy egy nap neked is eljön az idő, hogy nem kell a 15-rta a szekrénybe! Meg a 10-ik mod mellé! :wink:

1 kedvelés

Most eldöntöttem megint hogy nem veszek :blush:de mindíg megakad a szemem valamin ami …de le kell állni mert már én érzem hogy nem használom ki mindet :pensive:
Már kezdek szelektálni :blush:

1 kedvelés

Tudom pod-ból még nincs elég vegyél azt sok jó kis helyen is elfér :grin:

Most vagy a legjobb időben! :rofl: :rofl: :rofl: Még pár csík Marlbit elklikkelsz aztán megnyugszol! Rosszabb esetbe pár kamionnyit! :rofl: :rofl: :rofl: