A pod csillogása és porba hullás

azt a 0.85-öt kicsit sokallom az 5 menethez képest :thinking: jól mér a mod-od?

Igen jól mér a Bec Pro-n is annyi 0.82-0.85. Kaptam azt mondták 28ga mikrométerrel nem mértem rá de semmi gond nem volt vele eddig .

En már 2 hete hajtom ezért csúszott fel 0.72ig 0.65ről…vandy vape huzal és 6 menet.

0.79 volt gyárilag addig amíg rá nem pirítottam lassan 2 hetes. Akkor tekertem mikor te is az ammit-ot oda is írtam :grin:

így van, ezt az Intake-et is aznap tekertem. Szóval gyanús, hogy a te huzalod nem 28ga. Nálam a Pico is 0.71-et mutat. Mondjuk én elég hézagosra tekerek, te meg látva a délutáni képeden szűkre tekered a meneteket…lehet emiatt több a te 5 meneted Ohm-ban mint az én 6 menetem :thinking:

1 kedvelés

Rá mértem

Tudod mit látok a képen… 4L20 :grin:
Megyek is aludni :joy:

Bocs nem fordítottam meg :rofl:0.276 . Jó éjt

Neked is! :grin:

Kösz de a reggel 6 még messze van :grin:

Párkányban láttam Ammit DL rta-t…

Szerintem nem nagyon lehet vele mellé nyúlni . Biztos vannak jobbak is . Azért még meg várnék pár Pro mtl-es válaszát. Mert ugye Mtl kell :grin:

Végigolvastam a kommenteket. Visszatérve a kiindulási pontra, A podoknak megvan a létjogosultságuk, csak páran nem értünk ezzel teljesen egyet. :joy: Nekünk is igazunk van, meg az " ellentábornak" is.

Igen kicsit el kanyaroddtunk mondom kicsit :rofl:

Elkanyarodtunk. Szánom bánom.
A Wenax podomnak valahogyaz analóg érzetet idézi, nem tudom, miért, pedig benne a leves sem olyan. Ha tönkre megymár nem biztos, hogy vennék egy újabb podot.
Szó ami szó, analog helyett már inkább a pod. Valaki tovább lép a tekerés felé, valaki megmarad itt, és ez szerintem nem baj.

1 kedvelés

Pod-os velemeny: Nem meglepo h kezdo vagyok meg :smiley: nekem pont megfele, h kicsi, meg a noi farmer zsebeben is elfer, semmi macera stb…lehet majd atmegyek valamifele evolucion es kesobb mas lesz. Anyam is dohanyzik, osztrakoknal vettem neki 2 eldobhatos asszem smok-ot (direkt egy dohanyosat, es egy gyumiset) h probalgassa (en is 3 elfbar utan dontottem ugy, h inkabb ezen a vonalon maradok)…mar neki is Voopoo-ja van :slight_smile: (megy meg mellett az analog is, de azert buszke vagyok ra ) :slight_smile:
Szerintem sokan analogrol valtasnal nem akarnak szenvedni, mer’ a cigit csak meg kellett gyujtani, meg mar az is fura, h nem pockolod le a hamu :slight_smile: , es jon a “haggyamá’ a gombokkal meg ellenallasal; en cigizni akarok” es a kezdeti sikertelensegek siman elvehetik az ember kedvet. Szoval jo ez a faek egyszeruseg, fokent az elejen :slight_smile: Anyam tuti nem fog errol valtani :smiley: