A Nagy Brunhilde kibeszélő!

Este újra tekerem. Valószínűleg a 0.9 arc hez sok lesz amit tekertem. Megpróbálom 2-es magra

4 kedvelés

Hát igen, a vattát nem spóroltam ki :blush::joy::roll_eyes:

3 kedvelés

A kapilláris elv, amivel a sodronyok működnek lassú. Ezért alapból nem a legjobb a léellátása a tanknak. No de ez megoldható egy laza szerkezetű vattával, amit nem visz az ember túlzásba. Én csak ráültettem a vatta végeit a sodronyra, tökéletes volt. Vapefly Cotton Cloud’s. Ennél lazábbat nem tudok mondani, a piac DL irányba mozdult vatta kérdésben is. :confused:

4 kedvelés

Sajna csak a szűk mtl-t bírom. Ha túl levegős, olyan utána mintha…nem tudom jól megfofalamazni, torok szorító érzés :grin: szóval mintha nem tudnék utána nyelni. Lényeg, hogy 1.2-nél nagyobbat biztos.nem tudok próbálni, mert már úgyis sok kicsit

5 kedvelés

Szerintem van is otthon olyan vattám. Este kipróbálom! :blush:

3 kedvelés

Megértelek, akkor viszont a 2es mag amit írtál, az talán jó lesz bele, ha pedig letolod a tekerést közel az AFC-hez akkor az is a levegőt lassítja.

4 kedvelés

Kíváncsian várjuk beválik e. :blush:

3 kedvelés

Este kipróbálom, és persze kevesebb vattával :blush:

3 kedvelés

Csak üljön a sodronyon, lazán. :blush:

4 kedvelés

Egyébként szerinted lehet még lejjebb a tekerést, vagy így jó? Ez a tegnapi tekerés. A vatta nem látszik túl jól, hogy mennyi van benne…


3 kedvelés

A tekerés jól néz ki, szuper ügyes vagy. :heart_eyes: A vattát nem tudom megítélni, de megpróbálok keresni egy képet neked. :blush:

2 kedvelés

Az ares2-höz kapott hézagos segédet használtam hozzá :joy:

3 kedvelés

Amelyikeken látszik valami értelem, azokat ide teszem. :slightly_smiling_face: Nincs túlvattázva, tényleg csak rá van ültetve a sodronyra. Ez abból látszik, hogy nem tölti ki a vájatot a vatta. A tekerősegéd jó dolog. De ha az ujjaddal megnyomod még magán a tekerősegéden akkor a huzal természetes rugózása pont annyi hézagot hagy amennyi kell. :slightly_smiling_face:





5 kedvelés

Köszönöm :blush: Na én kínosan ügyeltem rá, hogy kitöltse a vájatot :joy:

3 kedvelés

Az mennyiségben jelent több vattát. A liquid mindig kitolti az összes vattát, a tekercs pedig mindig az összes vattából szeretné kiporlasztani azt. Ez gyerekesen hangzik, de ne értsd félre kérlek. :hugs: Csak arra célzok, hogy a kevesebb vatta, kis utat jelent a liquidnek, ami viszont jót tesz az íznek. :blush:

Makogok ma csak… :sweat_smile: Elnézést. :hugs:

2 kedvelés

Értem amit írtál :blush:
Figyelni fogok rá, hogy ne tömjem túl. Csak féltem, hogy különben valahol folyni fog, ha nem teszek bele eleget.

1 kedvelés

Nálam nem folyt sosem, pedig gyakran utazott fektetve. :slightly_smiling_face: Szerintem Nálad sem fog.

4 kedvelés

https://vape42.hu/termek/super_sorb_cotton_cord.html
Nekem ö is nagyon bejött bár én 2.5 magon használom

Ilyenem is van, csak mikor beszereztem már a Brünci nem volt meg, így nem tudok ezügyben nyilatkozni. De cseppet tömörebb mint a Cotton Cloud’s. :blush:

2 kedvelés

És jó :blush:
Superfine mtl fused clapton ni80 2 magra, fele vatta mint előzőleg, 0.85 ohm lett. Alakul :blush:
Köszönöm a sok segitséget!:blush:


4 kedvelés