A Nagy Brunhilde kibeszélő!

Nekem már úton van a Brunhilde apuka is. Remélem jó páros lesznek.

5 kedvelés

Hello Én egy fecskendővel meg ezzel a véggel szoktam tölteni. Nekem Jobban bejön a sima ni80 huzal. Bár most kipróbáltam ezt a fonást egész jó ízeket ad, csak így melegebb a gőz.

1 kedvelés

Link rola valami? Esetleg

2 kedvelés

Sziasztok! Brunhilde DL-t epitett már valakinsinglencoilra?es ha igen akkor hogyan?

sziasztok, az mtl rta-a építette már valaki vertikálisan?

1 kedvelés

Huh, erre én is kíváncsi vagyok. :blush:

4 kedvelés

Kipróbáltam, működni működik de nem a legjobb, hamar kiszárad a vatta. Mondjuk van kerámia tekerésem is lehet megpróbálom vele. :slight_smile: Háát maradok a hagyományosnál, nem igazán működik.

4 kedvelés

Május 11. Az sem most volt viszont hosszas gondolkodás után őt választottam, remélem hamarosan érkezni fog. Nem tudom mire számítsak, rendes mtl élményben még nem igazán volt részem de többet már nem akarok vele kapcsolatban olvasgatni mert túl sok az infó és össze zavar :smiley: Próba után majd kifejtem a véleményem róla.
Másik dolog. A képen látható aromával kapcsolatban mi a véleménye annak aki már kóstolta? Nem tudom megfogalmazni mi az a kellemes illat amit érzek de minnél többet szaglászom annál jobban rágyújtanék egy igazi sodort cigarettára :smiley:

4 kedvelés

Ha engedélyezett egy kis reklám az oldalon akkor most itt a helye mert megérkezett a csomagom a Vaporism oldalról és így első rendelés után csak ajánlani tudom mindenkinek. A csomag teljesen rendben, sértetlenül megjött és meglepően hamar de ami a legfontosabb számomra és kevés webáruháznál alkalmazzák sajnos hogy csomagpontra is lehet kérni. A kis kártyán fogalmam sincs milyen szöveg szerepel de kedves tőlük. Jöhet a nagy próba :smiley:

7 kedvelés

Nos megtörtént a beüzemelés és az első gondolatom az volt hogy basszus itt minden milyen apró a Zeus tankhoz képest :smiley: Ez lett életem első ilyen építése bevallom őszintén hogy tetszett és élveztem. Más mint a mesh lapot berakni meg aláb@szni a vattát, ez sem nehéz vagy bonyolult sőt… de nem csalódtam benne egyáltalán. Biztos van ettől jobb is, ember függő de nem tudom letenni. Egy kis negatívum vele kapcsolatban hogy a feltöltés kicsit problémás volt nálam ezzel a flaskával amit a képen láthattok, erre valami más megoldás kellesz mert ment oda is ahova nem akartam :smiley: 2.1 afc van benne de úgy érzem a 2.5 jobb lesz nekem de ezt már csak a következő építésnél tudom meg. Azért kíváncsiságból kipróbáltam ezt az aromát a mesh tankkal is de óriási a különbség. Ott elég fura volt főleg az utóíze, gondolom ezt több dolog is befolyásolja azért de a Brunhilde hozza amit kell.


6 kedvelés

Én nagyobb gondoltam főleg a videókban látottak után. Ha neked ez a legnagyobb a többihez már türelem is kell nem csak kézügyesség :smiley:

4 kedvelés

A két bal oldali veszélyesnek tűnik főleg a fenti, az ebből a szögből úgy tűnik mintha a csavarok tartanák :smiley:

1 kedvelés

Közben rájöttem mi volt a baj és nem tankkal van :smiley: Nem mindegyik snv flaskának ugyan olyan a csőre. Van amilyek hegyesebb és van ami végig ugyan olyan átmérővel rendelkezik de meg lehet vele oldani ügyesen :slight_smile: Szóval eddig azt mondom rá hogy hibátlan

4 kedvelés

Lehet hülye kérdés én nem értek hozzá de azon gondolkoztam hogy miért van 3 lefogató csavar a Brunhilde esetében? :thinking:

2 kedvelés

Nekem 4 csavar van benne. A Dl-ben nem tudom mennyi van, de a 4 azért van, mert sok előretekert coilnak fordítva vannak a lábai. Ha rendesen szeretnéd beletenni, akkor rosszul nézne ki. Ezért van 2 felé lefogatasi mód. :slightly_smiling_face:

Ennyi csak? Én valami furfangosabb dologra gondoltam… Most csalódtam :frowning: Na jó nem :smiley:

3 kedvelés

@LordGaret Szia igaz már 12 napja kérdezted,de a vertikál coilokról nekem pl csak negatív tapasztalataim vannak,igaz nálam a vatta nem száradt ki,én 2 féleképpen is próbálltam a vattát hajtani köré ,viszont nálam az ízek gyengültek vele,bonyolultabb jól behajtani a coil lábait,több vattát kíván,sokkal variálósabb a vattázása és nem adott semmiben sem többet,ez az egyéni tapasztalatom és véleményem a vertical coilról valszeg van aki meg arra esküszik​:smirk:sőt vannak olyan tankok amikbe bizonyos nagyságú coilok máshogy nem férnek el igaz azok inkább a dl vonalat képviselik.

2 kedvelés

Hali! Így még nem jártam,mint a Hildával! Minden fajta vatta száraz maradt,lé ellátás szinte nulla. Négy nap után kezdtem ideges lenni,de támadt egy ötletem. A sodrony kuka! Nem is értem,h mi baja lehet,de a tartalékot tettem bele,és láss csodát! Álmomban sem gondoltam volna,h a sodrony a ludas. Vannak meglepik.

3 kedvelés

Szia Attila, elvileg 2db van a dobozban.

3 kedvelés

Szia @Vitez :slightly_smiling_face:

Üdv köztünk! Örülünk, hogy itt vagy. :blush:

Amit leirtál az nekem nem újkeletű hiba. Csak annyi a gond, hogy picit nagyobb a sodrony körmérete, a pót sodrony meg a jó méretű. Ha nagyon szorul akkor lassan megy fel a levezetésen a liquid, vagy el sem jut a vattáig. Ha meg túl laza akkor folyni fog ha oldalra döntve tároljuk a tankot. Nekem utóbbi volt anno a Taifun BT-vel. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés