A Nagy Brunhilde kibeszélő!

Koszonom a segitseget. Nezek masik vattat akkor.:grinning:

2 kedvelés

Sziasztok! Nekem is megjött Brünhilda ! Ez az MTL RDTA Szerelem első slukkra! 1,2 afc-vel, Ni 80 1,40 a tekerés 10-11W csodás ízek, remek gőzök! Milla delrin drippel nem veszélyes a melegedés. Bár szerintem melegedés folyamatosan lesz, mert elég közel van a tekerés. Remek kis kazán! Még 1-2 hét és itt a Dvarw MTL RTA FL 24 ! Kíváncsi vagyok! Letaszítja a trónról Brünhéldét! Árban, tartozékban biztos Nem!

3 kedvelés

Na akkor nézzük mit csináltam. :grinning:
7 menet 0.32-es Vandy Vape SS Huzal, ugyebár vissza kell hajtani a lábakat, így mondjuk 6.5 menetnek.:slightly_smiling_face: 2.5-ös magra, röviden izzítva és icipicit nyomtam csak össze hogy a szélek közel legyenek a levegőzőhöz. Coil Master vattával, amit nem hagytam hosszan, de fel lett borzolva a vége. 0.93 ohm 17 watton, és maradt a 2.1-es AFC (majdnem KFC-t írtam), de lehet kell egyel kisebb. De most per pillanat csak kézmeleg. :grinning: DE! Sokallom cseppet a levegőt. :thinking:

4 kedvelés

Szia! Jól néz ki a műved, én is ilyeneket tekerek, de valaki visszaírt nekem a Facebookon hogy ilyen hülyeséget még senki sem írt, és hogy nem kell a menetek közé a hézag, ez baromság, pedig szerintem igenis kell, pont olyanra szoktam széthúzkodni, ahogyan te is csinálod. Szerintem előbb összeég a liquid, és a vatta is, ha egészen szorosan vannak a menetek. Nem engedi szellőzni, de legyen az az ő baja.

5 kedvelés

Tökéletesen igazad van. Én is ugyanezért nem csinálok micro coilt. Itt a másik, ez is hézagos, mert különben úgy járunk ahogy írtad! :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Ez meg valami sodrott huzal lehet, nem olyan éles a kép, mint a másik. De a kazántól függetlenül, az átmérő, a menetszám, a hossz, a vatta, én is ilyeneket tekerek, szerintem már kezdem megtanulni. + vagy - 1 menet, mert más a huzal, hogy annyi ohm legyen, nálam most 0,94 ohmot ír ki, szerintem van benne valami olyan aroma, ami kokszol, ezért csak max. 10 Watton hajtom, lehet, hogy a porlasztós kazánt is azért kellett elfelejtenem 2 nap alatt, ott meg nem is lehet trükközni, hogy szellősebbre csinálom, ha megég, akkor vége. Az újraépítőst max. vattázom újra, ha megég.

8 kedvelés

Alacsony watton még jobban ráég, nem? :thinking: Mindenesetre a Brünhilde nekem már nem melegszik. Mtl clapton kell bele, ni80. Azzal minden nagyon jó. Olyan amilyennek kell lennie. :blush:

5 kedvelés

MTL-em van, abban valami 0.4es huzal van. :thinking: Miért szidnánk? Ez így van ahogy mondod, a levegő a “kulcs”. :blush:

4 kedvelés

Nekem nem ni80 volt benne. :flushed: Én is sokat gondolkodtam, hogy kelljen e mégegy. :grinning: Még előfordulhat, hogy veszek mégegyet. Ki tudja? :woman_shrugging:

6 kedvelés

Ha elakadnál kérdezz bátran. :slightly_smiling_face: Már indult a Brünhilde-tőle téma a Társalgó kategóriában. Jó magam is nyúzok egyet, a tapasztalatokat, tanácsokat itt olvashatod. :blush:

3 kedvelés

Köszönöm szépen :smiley:
Ha megjött, érkezem a kérdésekkel-ha sikerült, akkor élménybeszámolóval :heart:

3 kedvelés

Már most nagyon várjuk. :smiling_face_with_three_hearts:

3 kedvelés

Sziasztok. Segítség kelkene. 1hónapja használok brunhildét mtl. És nem jövök rá hogy miért kokszolodik de csak az eggyik fele a vattának barna. Már a nicksóra gyanakszom. Már mindent ki probáktam most egy 0.32es nicr80 van benne 9menet 1.17 ohm és 10wattal megy új tekerés még semmi baja de szerintem pár slukk után elkezdi barnítani. Köszi a segítséget

Szia! Lehet túl sok a vatta. Mindkét végét ritkítsd meg. Nem kell neki sok vatta.

2 kedvelés

Rendben. Ha ez az új tekerés is barnasodik akkor mindenképp megfogadom a tanácsod

4 kedvelés

Szia. Lehet hogy a vatta hozzá ér a palásthoz, és a visszacsapódó kondenzet beszívja. Csak egy tipp, de nálam is előfordult már sokszor.

3 kedvelés

Köszi. Ezt is szem elött tartom​:grinning:

6 kedvelés

Akkor úgy látom nem egyedi jelenség. Nem csak nálam csinálja

2 kedvelés

Igaza volt Kingának. Elkezdet barnulni a vatta jobb oldalon lejjebb nyomkodtam ovatosan a vattát. És eltünt a barnásodás vigyázni kell hogy ne érjen hozzá a palásthoz a vatta. Szerintem ez a trükkje​:grinning::grinning::grinning::grinning:

6 kedvelés

Sziasztok Az lenne a kérdésem ,hogy vettem egy Brunhilde Dl tankot ami az első épitős tankom lesz és arra lennék kiváncsi hogy milyen vatta illetve milyen kész coil a bevált?