A Nagy Brunhilde kibeszélő!

Szervusztok ! Jó reggelt !

Egyszer már leírtam , de leírom ismét ! Felejtsétek már el a sodronyt ! Bele kell lógatni a vattát a furatokba és tökéletesen fog működni ! Sőt én a furatokat megfúrtam 4-es fúróval ! Kettes és két és feles magon is tökéletesen működik szálhuzallal ! :wink: :innocent: :hugs:
@Janos_Groszeibl Hármas magon a hilda már nem kap megfelelő léellátást égetni fog ! :wink:

7 kedvelés

El sem tudom képzelni mit csináltok szegény brüncivel.
Nekem megjött, kicsomagoltam, megtekertem, megtöltöttem és azóta használom.
Nem melegszik, nem dry-ol, nem csinál semmi rosszat. Szerintem tök könnyű megépíteni.
Szóval eccerűen nem értem ezt a problémázást :face_with_raised_eyebrow: :slight_smile:

1 kedvelés

Mint ahogy két egyforma autó sincs, vagyis inkább motor beállítás, igy ezekben is van némi eltérés, lehet huzalból, vatta fajtától, liquid-től, sok mindentől függhet…
De ma megtekerem, úgy ahogy @Vaperina_Kinga irta tegnap este… A nagyobb afc-vel. Az már nem számít, ha tág mtl lesz vagy éppenséggel szűk dl. Csupán annyi, hogy ne forrósodjon annyira.

2 kedvelés

Ti minden új tekerésnél elmossátok a kazánt? Vagy csak, ha más liquidet tesztek bele…?
Az ares 2-t is ugyanúgy használom. Ugyanaz a huzal, ugyanaz a vatta, ugyanaz a beállítás, ugyanaz a láncslukkolás. És az épphogy enyhén langyos…

1 kedvelés

Ha ez egy megoldás lenne, akkor én szívesen elküldöm bárkinek innen, egy teszt erejéig a brüncit. Én fizetem a posta költséget oda-vissza. Ha esetleg vállalná valaki…

Én csak akkor mosom el, ha más íz megy bele. Erősen hasonló, vagy ugyanolyan levesnél nem.

@Atis
Így akkor hogyan tudom meg ritkitani a vattát, ha az belelóg a tank aljáig, hiszen akkor így a vattának az a része ahol a ritkítást kell végezni, ott pont össze zárul, mert ott megy le a kazán térbe…

1 kedvelés

Szervusz !

Azért lett megfúrva 4miliméteresre ! És nem kell ritkítani ! Szépen ahogy szívod a döntögetéssel fel is megy a leves ! :wink:

1 kedvelés




Mit nem csinálok jól?
Tiszta forró a top cap. Belső afc 2.1, 0.52 ohm, 25-35 watt…, 6 menet.

2 kedvelés

Mindemellett az ares 2-vel semmi ilyen gondom nincs. Az szépen tökéletesen duruzsol…

3 kedvelés

Ennek a huzalnak elég 13 watt ! az 1.5 ös afc vel ! A plafon max 18 watt ! :wink:
0.5 ohmot emeld fel 0.9 - 1 ohmra ! tekerj újat !
Akárhogyan számolom ez csak öt menet ! :handshake:

2 kedvelés


1.4-es afc van

1 kedvelés

Akkor azt rakd !

2 kedvelés

Robi a hat menetet én csak ötnek számolom ! Kettőt minimum dobj még rá !

1 kedvelés



Boncoló asztalon a kicsike.

4 kedvelés

Amugy megint melegszik…

Sajna, a vattát nem tudtam leengedni a kazántérbe. Nem eléggé tág. De megoldom… Idővel…

2 kedvelés

Ha kettes magra rakod szálhuzallal akkor simán lemegy ! :wink:
A 2.5 maghoz azt hiszem fúrnod kell ! És akkor már a claptonnal is mehet a belelógatás !

Én elengedtem az enyémet :blush:ezen okokból ,nem voltam kitartó hiába volt szép csaj​:grin:

Én sem használom a töltése miatt ! Ha kannából lehetne bele locsolni az fain lenne ! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

1 kedvelés