A Nagy Brunhilde kibeszélő!

Ez? Ez igen…

2 kedvelés

Nagyon ki áll ilyet még nem is láttam ami ennyire kiáll.

3 kedvelés

Pedig én ahhoz nem nyúltam egyáltalán…

3 kedvelés

KF Prime decken kicsit kilatult, egyből ugrált az ellenállás, illetve “No atomizer”.
Szerintem is kiáll durván.

1 kedvelés

Nekem is ennyire kiállt. Ez ilyen, mivel akkora a pin mint maga a tartály rész.

2 kedvelés

Egyébként akkor csa nekem nem volt gondom vele? :thinking: Ni80as Vandy Vape Superfine MTL Fused Clapton. Ezen méretekkel rendelkező:

Ez könnyen visszahül. Ebből 2.5ös magon 5 menet, 2.1es AFC-vel, fullra nyitott külső levegővel és semmi melegedés nem volt! Ja és le kell ültetni a tekerést úgy, hogy a teteje kb egy síkban legyen a bekötőoszlopok tetejével! Ugyanezt javaslom szálhuzallal is! Esetleg kanthalt bele, de mindenképp kapjon elég levegőt!

1.5 évig megvolt, imádtam, amíg tartott! :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Hát mindig lát az ember újat… :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Ez tényleg új. Mert nekem 1.2 afc volt benne. Most tekertem 5jére ma este. 1.4 afc-re cseréltem. Nekem is van az a fused clapton huzal. De en a 2.1es afc-t soha nem tettem bele mert ugy túl levegős… De egy próbát megér. De azt majd csak holnap. Ma már nincs ki… De azért köszönöm…

1 kedvelés

Ahogy látom én a dolgokat, olyan ez mint egy motor. Ha nem kap elegendő levegőt, akkor lefullad…

2 kedvelés

Az a baj a Brüncivel, szerintem, hogy az már 1.2essel nem jól hűl. Azért kell a 2.1es, vagy az 1.8as (asszem az van előtte), hogy tóduljon a levegő a tekercsre. Másképp felforr. Ispynek totál igaza van, nem kezdőbarát tank. És ha nem a tág mtl-t kedvelném, akkor nem is szerettem volna meg. A nagy clapton úgyis a levegő útját fogja állni, nem lesz oly nagy mértékben levegős, bár tény, hogy nem lesz homlokhorpasztó…

1 kedvelés

Úgy úgy. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés


Ugyanaz a tekerés, az elobb 1.65 ohm, most meg 1.11, csupán elmostam a kazánt közben… Ezt már nem értem…

1 kedvelés

Jól meghuztad a csavarokat? Nem mutat nagyon mást a slukkok után? A százados vagy 1-2 tized eltérés nem baj, csak több ne legyen.

1 kedvelés

Nem. Most is 1.11 ohm

2 kedvelés

Akkor lehet most többet vagtal le a lábakból. :thinking:

3 kedvelés

Holnap afc csere lesz. Beteszem a 2.5-öst is es lesz egy szűkebb dl. Ha más nem is…

4 kedvelés

Csak azért írtam, mert 1.5 évig minden napos tankom volt. Max kézmeleg szokott lenni láncslukkolás után. Kell neki a levegő

2 kedvelés

A lábakat tőben vágom le mindig…

2 kedvelés

Bocsi a késői zavarásért. Jó éjt neked, (nektek), és mindenkinek… :wink:

3 kedvelés

Nem zavarsz. Nyugodtan tedd fel kérdéseidet. Érdeklődj, vagy amihez épp kedved van. Én csak segíteni szeretnék. Elnézést, ha a szöveg más hangsúlyt kapott. Nem volt szándékomban okoskodni, csak szeretném, hogy csalódásmentes legyen. Ahogy nekem volt. :slightly_smiling_face:

Jó éjt Neked is.

1 kedvelés