A következő MTL RTA

Akkor még nem volt sirened :slight_smile:

Még nem. Alapvetően DL oldalról jövök, tavaly kezdtem kacsingatni az MTL felé egy Brunhilde-vel. És hát a mai napig ez az egyetlen tisztességes MTL tankom van.

2 kedvelés

Hát ez szégyen, 5 tank alatt nincs életérzés. :rofl:

4 kedvelés

Így van, nem akarok szégyenben maradni :laughing:
Namost megszámoltam, 11 tankom van össz.

1 kedvelés

Sziasztok!

@Vaperina_Kinga szerintem nem egyszeri volt.:slightly_smiling_face: Ha lesz időm (úgy kb 2065-ben :rofl::rofl::rofl:), akkor még folytatom a sort, persze ezt caddig is bárki megteheti, aki gondolja.:slightly_smiling_face:

https://vaperina.cc/t/utazo-vape-ismerteto/4007?u=haaszzoli

1 kedvelés

Szia Zoli. Na, szuper. :heart_eyes: Akkor majd alkalom attán egyeztetünk. :slight_smile:

2 kedvelés

Azért durva,hogy mennyi tankotok, illetve modotok van. Én összesen nem próbáltam szerintem 11db-ot. :rofl:
Jelenleg 2 mtl tankom van meg 2db modom. Lehet régimódi vagyok,de ami tetszik ahhoz ragaszkodom vagy inkább mondanám skótnak magam?:smiley::smiley:

6 kedvelés

Még én sem adtam el egyet sem. És hát évek alatt gyűlt.
Meg hát ahogy írtam is én napi 2-3-4 különböző aromát szívok, másnap meg lehet, hogy másik 2-3-at.
Ja, meg mindig van valami szép új, ami de jó lenne :joy:

5 kedvelés

Én eladom, nem akarok gyűjőgetni, megtetszik, megveszem, eladom, most a terv 6 állandó szett, meg egy dripper.

3 kedvelés

Na a drip, ami nekem eddig teljesen kimaradt. Megfordult a fejemben, hogy majd egyszer rá kéne repülnöm egy drip tankra, de még nincs a lista elején. Pedig a DL-es múltam miatt adná magát valami dupla tekeréses cucc, de eddig csak méregettük egymást :face_with_monocle:

3 kedvelés

Nekem is az első, csak egy mod kell alá, de már kinéztem valahol egy jó kis vamo 2-t :sweat_smile:

2 kedvelés

Kayfun Prime vagy Lite,Taifun Gtr,Chutulhu Hastur ill.Artemis,Berserker v2 mini(mert a sima hibáit már nem hordozza)véleményem szerint ezekkel mind nem lősz a Hilda alá semmiképpen,aztán minden is szubjektív ilyen nincs,hogy a tuti,mert mindenkinek más az ízlésvilága aromákban,levegőzésekben,tekerésekben és anyagukban és még sok tényezős ez a képlet mire kialakul egy egész kép és az lessz a te ízlésvilágod :v:

6 kedvelés

Nem is azt vártam, hogy valóban kiderítjük melyik a világ legjobbja, hanem mindenki bedobja a saját verzióját, aztán a dolog majd mutat valamilyen irányba, amiből profitálhatok a választásnál (meg mindenki más is akinek szüksége van rá) :slight_smile:

7 kedvelés

Külső nyomás mi? :wink: :rofl: Még a rendelés gombot is én nyomtam meg! :smiling_face_with_three_hearts: :heart_eyes: Aljasul elloptad a fogjunk mindent Tibire mentségem. Pedig az eredeti ötlet a Tiéd volt ám! :wink: :rofl:

9 kedvelés

Én 2 szereztem be anno Gtr-ből,erre nem elkunyerálta eggyiket a vejkó:slightly_smiling_face:
Még szerencse,hogy pont megérkezett egy Chutulhu Artemis ami sokaknak az ellentétes menetes deckje miatt nem tetsző,nekem kb egy délután után kézre állt és bevallom hozza a vártat szűkebb afc-vel,sőt eggyenlőre úgy tűnik biztosan benne lessz jó darabig a kezdő 2-be,ismét találtam magamnak a Gtr mellé egy könnyen kezelhető,tisztítható,remek ízű tankocskát​:v:

7 kedvelés

Aztán lehet borúl a képlet,mert vannak nálam is elképzelések,meg úton van egy Haku Riviera mtl hosszú drip tippel az még okozhat meglepetést,lányom dl drip tipes változata az eddigiekben általam kóstolt legízesebb dl tág levegőzésen hagyva,de ugye be lehet szűkíteni…hát várom már nagyon​:slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Ez egy jó kis összefoglaló lett, mtl felhasználóknak kötelező olvasmány .Gratula!:sunglasses::ok_hand:

6 kedvelés

Ez kimerítő :smiley:
Kissé irigykedem, hogy ennyi mindent ki tudtál próbálni.

6 kedvelés

Szia András! Jó lett az összefoglalód! Ha már pont az Ammitot teszteled sajna ott a típushiba óriási negatívum! Az 510-es pin sajna hamar megadja magát! Elég neki annyi ha fel-le csavarod a modra 2-6 hónap alatt előjön és szinte lehetetlen helyettesíteni! Talán ha jól emlékszem egy Dell laptop töltőjébe használtak hasonló csavart!

2 kedvelés

Egyszerűen elkezd lögyögni majd az 510! Mod nem fogja érzékelni a kazánt! Rosszabbik esetben kipottyanik! Mikor bejött a kazán 3d levegőzésre sokan rácsaptak ahogy én is! Sajna 2hónap után kuka lett a kazán! Utána rengetegen keresték az 510-et a csopikban és ott írták hogy mivel lehet pótolni! De én addigra kikukáztam! Bár ahogy írod a menetezéssel komoly gondok vannak nagyon nála!

2 kedvelés