Milyen (tág) MTL RTA-t vegyek?

Üdv!

Új tankot vennék, és alá egy új modot is, de azt nyilván esztétikai összepasszolás alapján.
Jelenleg Brünhilde MTL-t használok, de nem vagyunk jó barátságban, az istennek se tudok ízeket kihozni belőle (igen, sok mindent megpróbáltam, sok vattát, sok huzalt, sok afc-t, tekercsállásokat, stb-t, meguntam, elegem van belőle). Alapvetően sütis-krémes ízeket szívok.

Annyit nézegettem, hogy mostanra már tökéletesen tanácstalan lettem, úgyhogy a ti véleményetekre vagyok kíváncsi. :smiley: Ne habozzatok, Black Friday van :smiley:

Amit szeretnék:

  • egy kicsit tágabb MTL-t/fél DL-t (ne horpadjon be a homlokom, de ne is legyen likvidtemető - olyan 0,5-0,8 ohm körül legyen okés)
  • legyen finom! :smiley: (tudom, a Brünhildéről mindenki áradozik, hogy milyen finom, hát mi nem lettünk barinők)
  • ha lehet, 2 ml-nél nagyobb kapacitás (ha nincs más, hát ezt elnézem)
  • NE legyen bottom feeder (ezt nem nézem el)
  • max. 25 ezerig és legyen elérhető a piacon. :slight_smile: (ha lehet, EU-s shopból, de az már lehet, hogy túl nagy kérés :D)

Amiket néztem eddig és szimpik:

  • Vapefly Galaxies MTL RTA (ugyanattól félek, mint a Brünhildénél: túl sok AFC, túl sok elkúrási lehetőség)
  • THC Tauren MTL RTA (2 ml, és idegszopás cserélni a palástot, de nagyon tetszik)
  • Innokin Ares v2 (valakinek finom, valakinek semmi)
  • Kizoku Limit MTL RTA Renaissance Edition (ez iszonyú szép, de vannak fenntartásaim)
  • VV Berserker v2 (nem szűk ez, no?)

Előre is nagyon köszönök minden segítséget. :slight_smile:

Barbi

4 kedvelés

Szia Barbi,

az aspire neeko minőségi darab és értelmezhető áron kapható, bár elég sok az állítási lehetőség, köszönhetően az alul/felül cserélhető afc-nek. Max. levegős mtlre jó olyan 3 mm-ig.

Igaz a vattázása nekem elég szívás, mert még nem jöttem rá a titokra, még küzdünk egymással. De ha sikerül remek kis tank lesz belőle. :grin:

Ha nem, akkor ugyanítt elado aspire neeko :sweat_smile:

A másik ami még eszembe jutott, az a precisio mtl, ami aztán olyan levegős, hogy leviszi a fejed, nekem nem sikerült ugyan ízesre megépíteni, mert szerintem oda a szálhúzal már kevéske, vagy a 2.5-es mag, nem tudom, de van aki szereti.

Ja és a preciosioból ha találsz még van koponyás verzió, az nagyon menőn néz ki. :+1:

És még ott a ZQ trio, ha jól tudom, az is elég levegős kis tank és elég olcsó, a keretedből kijön 4 darab is.

És ezek mind EU-s shopból megvannak, bőven beleférnek a keretedbe…

3 kedvelés

:DDDDD
Lesem, köszi! :smiley:

A Neekónál kicsit olyannak tűnik nekem a deck, mint az Ammit 25-é (mármint közvetlen a tekercs alatt ott kukucskál a pin), és bár nagyon szerettem azt a tankot, kettőt is vettem belőle, mindkettőnél úgy jártam, hogy a likvid/kondenz lecsorgott a pin mellett (!), és hát ez nem valami egészséges a modra nézve… úgyhogy ettől kicsit fázom. :confused: (pedig jaj de szerettem az Ammitot, legízesebb tankom volt :cry: )

Ez a Precision viszont egész pofás, köszi! (A ZQ nem tetszik :D:D)

Nagyon köszi a választ! ^^

4 kedvelés

Nekem nincs, de szemezek vele eléggé: Ambition Mods - Ripley

5 kedvelés

ehh, ez RDTA sajnos, abból nekem bőven elég tanulság volt a Brünhilde :smiley: amúgy jól néz ki, bár Hilde néni azért szebb :slight_smile:

2 kedvelés

Nem tudom pontosan hogyan érted ezt a lecsurgást, de a pin dupla gyűrűvel van a helyére rakva, nem hiszem, hogy ott meg tudna lépni a leves.

Nekem most azt csinálja, hogy 10 slukk után szörcsög, mint az állat, olyan mintha meg akarna folyni, de egy csepp leves sem jön ki belőle, ami meg fura, mert más tankjaim ebben az állapotban már pisilnek ezerrel. :thinking:

2 kedvelés

Hát akkor nehogy lecsorogjon itt, mert egyre jobban tetszik ez nekem. :smiley: Az Aspire-be a Nautilusszal amúgy is sikeresen beleszerelmesedtem, remélem, RTA-ban is hasonlóan jók tudnak lenni. :slight_smile:

Ott valami vattázáspara lesz, de mondjuk erre te is rájöttél már :smiley: A szörcsögéstől függetlenül, jól adja vissza az ízeket?

2 kedvelés

Ha csak 10 slukkot akarod használni, akkor hibátlan. :joy:

Az a bajom vele, hogy a etetőnyilások nagyon bfaszok, eleve vékony és még szűkül is a végeinél, nem jöttem még rá, hogyan kell oda betuszkolni rendesen a vattát. Lehet a super sorb túl kemény ebbe a tankba, majd megnézem titanium fiberrel is, ha lesz hozzá idegrendszerem (ami nemszokott).

Egyébként itt hever a modon 2 napja, ahogy hagytam, egy csep nem jött ki belőle.

1 kedvelés

Szuper, köszi!
Szerintem kilóra megvettél vele (nem baj az a 10 slukk, legalább kevesebb likvid fogy :laughing: )

Megveszem, és majd referálok róla :slight_smile: Már csak egy szép mod kell alá, és juhúúú! :heart:

3 kedvelés

Örülök, hogy segíthettem, ilyen gyorsan még nem adtam el “szar” tankot. :joy:

Na jó, nem szar, csak én vagyok szerintem béna, majd kiváncsi vagyok, te mire jutsz vele. :+1:

2 kedvelés

Hát ha utálni fogom, akkor majd bővül a szekrény tartalma megint :rofl:

1 kedvelés

Így megy ez :grin:

2 kedvelés

Én is a ripleyre szavaznek. Van egy bishopom (4 ml) elégedett vagyok vele, de a ripleynek rövidebb a kemenye (ami a hozzáértők szerint jótékony hatással van az izvisszaaadasra) ezért gondolkodom a bishop-ripley cseren. Eldöntöttem, hogy ha jön egy új tank, akkor egy réginek mennie kell :slightly_smiling_face:
A lényeg, hogy a ripley-t én nem venném le a listádrol.

3 kedvelés

Szuper. Eddig tök jól elvoltam, hogy tetszik, de nem tudom milyen. Most tényleg tesztelni kell az ellenállóképességemet? :joy:

3 kedvelés

Elnézést, nem volt szándékos. :grin: Első mtl rta-nak vettem a bishop-ot. Azért választottam ezt mert kezdő epitgetokent hülyebiztosnak találtam: folyásbiztos, gyors, konnyu, elronthatatlan építés. A bishop és a ripley kazantere ua. Csak a kemény hossza eltérő. Az ízeket nekem nagyon jól adja, én elégedett vagyok vele. De ha már itt tartunk és számít a kapacitás, akkor részemről az expromizer v1.4 is ajánlott. 2/4/6 ml is megépíthető.

2 kedvelés

Ez kell. Önteni az olajat a tűzre :sweat_smile:
Mert nem szándékos :laughing:

4 kedvelés

Szia Barbi. Ha nem jön be, sorba állok! :grin: Úgyis kitolták a csehek a szállítási időt… Ispy eladja neked, Te használgatod úgy 1 évig, majd eladod nekem. Gyorsabb lesz mint mire beérkezik a Vaporism-hez a raktárkészet. :sweat_smile:

4 kedvelés

Na, azért ne olyan gyorsan, még küzdők vele, mert egyébként szerintem rohadt jó tank ennyi pénzért. :sweat_smile:

1 kedvelés

Én is szemezgetek de majd beszerzem hűségpontokból​:rofl:

1 kedvelés

Megéri a fáradtságot szerintem. :blush: Valahonnan csak szerzek én is. :sweat_smile:

1 kedvelés