MTL RTA tankok keresek, de

Sziasztok,

Bár a kapcsolatom nem igazán jó az Ares 2-vel, és képtelen vagyok elengedni… Így limited edition helyett, egy sima Ares 2 lesz a választásom, mellette szeretnék egy másik tankot, és most jön a de…
Minimum 4ml
Hasonló külsővel rendelkezik, mint az Ares
A levegőzése hasonló az Ares-hez, a levegő szabályzó nem cserélhető. Pl (Berserker félék kizárva.)
Klón kizárva.

4 kedvelés

Nézz rá a bishop-ra,van belőle 4 ml-es.

3 kedvelés

És a kumulus-on most akciós ,igaz csak gun metal szín maradt.

2 kedvelés

Köszi, mindenképpen ránézek este, mert tetszik.

2 kedvelés

Nagyon jóízű tanknak mondják…az ares elbújhat mellette állítólag :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Szia! Bishop sajna cserélgetős levegőzésű kazán de tényleg 4ml és tökéletes vagy BP Mods Pioneer 3,7ml, Ambition Mods Purity Plus 3,5ml, talán ennyi! Ez a 20k alatti kategóriák!

5 kedvelés

Az Ares esetében egy tagadhatatlan birtoklási vágy van inkább, amiért nem tudom elengedni. Amolyan szerelem első látásra. és nem lett volna rossz, ha az első találkozásom vele ment volna úgy, ahogy kell… :joy:

2 kedvelés

Levegőző cserélős. :wink: Igaz, kívülről. :slightly_smiling_face: Egyébként szerintem nem kezdő barát RTA, de ez csak az én véleményem.

@Rayne az Ares 2-höz nagyon hasonló a Siren 2 is. Én mindig összekeverem őket. :rofl: Szerintem őt is érdemes lehet meglesni. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Haverom oda adta az ővét tesztelni egy napra, én építettem meg a segítsége, vagy a tanácsa nélkül, itt semmi mellékíz nincs. Tág a levegezősése…
Az íz nekem pont jó, annyira nem édes, ami gyümölcsösben nem hátrány számomra.
Szóval a szerelem újra lángol xD

4 kedvelés

jó lehet ez a bishop is annó szemesztem vele jó lenne nekem is egy ilyen mtl rta majd,ja meg a pioneer is rajta van a listámon még de ezekhez kell mod is akkor :sweat_smile:

4 kedvelés

Én most leállok egy időre ….:face_with_hand_over_mouth::joy:

2 kedvelés

sejthető volt ennyi minden után neked :sweat_smile:vagy ezt még te sem hiszed el,hogy leállsz lehet :grinning:

2 kedvelés

Nem szabad,következő pár hét egy horgászbot projektről szól :point_up::joy:

3 kedvelés

Na ne már srácok​:rofl:mennyi mindent felírtam megint :rofl::rofl::rofl:esetleg 2 akkus módokról nem hallottatok valami jókat :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

3 kedvelés

ja akkor a kövi hónap lesz a tied nem :sweat_smile: :wink:

2 kedvelés

nekem elég az 1 akkus is :wink: :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Ránézek, ha egyszerre lesz több példa. De felírtam magamnak.

1 kedvelés

Digiflavor Siren 4, olyan még itt úgysincs senkinek. :slight_smile: Nem mellesleg jókat hallani róla.

4 kedvelés

Az csak 2 ml-es ,hétvégén nézegettem ,lepetiten már van kicsipénzé:rofl:

2 kedvelés

Francba… :confused: Akkor bocsánat. Megfeledkeztem a kapacitásról. Csak mert szééép. :blush:

3 kedvelés