A következő MTL RTA

Azt nem volt időm megfigyelni mert kipottyant és a mosogató lefolyó elnyelte! Egy biztos úgy néz ki mintha! De lehet csak el van vékonyítva a belső rész! De sajna ez az Ares 1-nek is hibája volt! Csak nála egy gumigyűrűvel lehetett orvosolni! Az nem törött el csak a menet adta meg magát! Ares 2 nem volt annyi ideig meg,hogy ez kiderüljön orvosolták-e a problémát!

3 kedvelés

De valahol az Ammit és a Dvarw (clon) tisztítása közben gurult el a gyógyszerem! Onnantól csak eredeti tankokat veszek! A clonok anyagminőségei, alkatrészei,összeszerelése! Szóval van probléma velük! A kínai tankokat meg csak úgy ha végignéztem min. 10 bemutatót! És aki számít az meggyőző pozitív véleménnyel van róla!

2 kedvelés

Szia @Andras_Barton !
Nekem volt Prime Nite klónom,igazából a tömítőgyűrűk minősége volt a nagy negatívuma és érdekes volt,hogy amit hozzá adtak tartalékokat még annyira sem stimmeltek méretben,elvállásunk után hallottam,hogy sokan eredeti tömítésekre pótolták és onnantól hibátlan volt,vagy alá lehetett volna cérnázni,de az meg későbbi fülesre jött ötletre,nekem meg a tank már tovább állt,amit azóta is bánok picit,nekem sima Lite-om volt nem a Plus,de ízben ahogy te is írod a Lite kidomborított ízeket míg a Primeból meg szépen besimult összetett ízek jöttek,nekem jobban ízlett a Prime.

2 kedvelés

Kicsit későn reagálok, de le tudnád írni milyen tekeréssel használod az ammitot? Köszi​:smiley:

A gtr-t egyelőre hagyom, mert 23-as, de a spica az beugrott a kosárba.

4 kedvelés

egy spica mtl rta intézzünk nekem is​:wink::joy::slightly_smiling_face:nekem be jön a tank

5 kedvelés

Van még… :+1:

5 kedvelés

Úgy tudom, h az csak 2 ml kapacitású… A hilda mtl pedig 5ml…már ha ez számít…


Ammit mtl rta, és MD… ezekről lenne szó?

4 kedvelés

Igen, ezek azok. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Ja, ezért áldom a gugli SEO-t, meg a @Donat -nak és @Vaperina_Kinga -nak a szakértelmét, mert gyakorlatilag Vape témában nincs olyan, hogy az oldal ne legyen a gugli találaltok között az első helyeken :smiling_face_with_three_hearts:

És már értem miért van annyi Mod és tank egy “zsák pénzért” a gőzölőknél :laughing:

1 kedvelés

6 hónapja használom az Ammit-ot, ebből 3 hónapig 7/24ben. Nem szedtem ki soha a pin-t, de ezek után nem is akarom. Most néztem és nagyon stabilan van a helyén. Az is igaz, hogy én nem szorítom rá a mod-ra soha és a ki-be csavarásnál sem érzem, hogy gond lenne a menetével. Talán mázlim van, de örülök mert az eddigi legjobb mtl tankom. Kívánom mindenkinek, hogy legalább egy olyan tankja legyen mint amennyire én elégedett vagyok ezzel…eddig. kop,kop,kop

4 kedvelés

Vegyél egy ilyet és tájékoztass , hogy milyen :sunglasses:

https://www.lepetitvapoteur.com/en/rebuildables/11691-amazier-mtl-rta-ambition-mods.html

2 kedvelés