A következő MTL RTA

Jó reggelt. :blush: Most valahogy több dolog jut eszembe mint tegnap. :sweat_smile: A Kizokut is sokan dicsérik, illetve a Berserker V2-t, nem a minit a nagyot. Erre a kettőre jómagam is pályázatot nyújtottam be. Még tanakodom. :slightly_smiling_face: Amit megbántam, hogy valaha eladtam az az Ammit MTL RTA. Az valami eszméletlen finom tank. :yum: Jó-jó nem ettem meg, ne úgy értsd. :sweat_smile: Az MD is jól vizsgázott sokaknál. :slightly_smiling_face: Vagy egy Tauren esetleg? :thinking: A Manta MTL v2 is iszonyat jó. De csak a V2 ami ilyen jó, a v1 volt és szinte utáltam. :confused: A Hastur-ról is baromi jókat hallottam. Érdemes felirni a listára, bár én sajna nem próbáltam. A Siren-ek is nagyon jók, igaz az már régi tank, de volt a kezemben mindkettő és csak pozitívat tudok mondani. :slightly_smiling_face: Mostanság a Melin Nano-t is sokan dicsérik, baráti körben meg még vannak őrülve érte. :sweat_smile: Ismerek olyat aki már a 3. Merlin Nano-ját veszi, mert annyira jó. :slightly_smiling_face: Ami még számomra az évek alatt hatalmasat szakított az a Firebird, de már annyira nem népszerű mint régen. Nekem az a tankok tankja. Minden tekintetben. :slightly_smiling_face: Ami még ennyire bejött az a Skyline. De ez is régi. :confused: Bár lehet tetszeni fognak. :slightly_smiling_face: A Skyline tesója a Spica Pro is dobogós, bár még Őt sem sikerült lepróbálnom. :slightly_smiling_face:

Asszem ennyi. :sweat_smile: A mai tankok közül én is nehezen döntenék, mert mind jó. :slightly_smiling_face:

10 kedvelés

Eddig úgy van, hogy sajna ez csak egy egyszeri megmozdulás volt. De ha változik, természetesen Ti lesztek az elsők akik tudni fognak róla. :blush:

6 kedvelés

Nos, Anyanyanya szemet vetett a Kayfun Lite 2019 klónra (22mm), de ha szeretnéd kipróbálni, kölcsönlopom a készletből, jelenleg ugyanis tisztítva és fertőtlenítve várja a bevetést. De ennek az időpontján tudunk tolni (fővesztés terhe mellett :rofl:). Ha úgy gondolod, dobj egy privát üzit és kölcsönpostázom Neked egy próba erejéig.
A kis segítség is segítség jeligére :rofl: :rofl: :rofl:

6 kedvelés

Köszönöm a lehetőséget, ha úgy lesz, akkor szólok :slight_smile:

1 kedvelés

Rendben! :wink:

1 kedvelés

Van belőle kettő is így gyakorolgatni.Egy gyümire ,egy dohányra​:slightly_smiling_face:Be lehet állítani olyan szűkre hogy a mod is behorpad,de néha beállitom olyan levegősre dohánnyal ,hogy szinte teli dl-ben szívom.Tudjátok olyan nosztalgia érzést hoz elő mikor “nincs keze az embernek és a pofájából lóg a cigi” :rofl:
Szerintem jó kis tank,több tesztben írják hogy a felső gyűrűnek nincs semmi értelme mivel ez a kemenyből kifele kapja a levegőt .Ezzel sokáig egyetértettem ,de kb egy hete hűsítő gyümölccsel (nem minddel) ad extra élményt egy lyukra nyitva.
Nem mellesleg a franciáknál csak 22-3 €-ba kerül .

1 kedvelés

Kayfun klonból lesz majd egy felesleges nekem, ha ideér, mert egyel többet rendeltem. :rofl:

Illetve jön még egy ataman v3 klón is, van róla itt fenn video, az is jó kis tanknak néz ki.

Ezek a klónok 5-6k között mozognak, nem egy nagy sztori.

Pioneert ha akarsz, akkor siess, mert szerintem most kifut, aztán nem lesz.

2 kedvelés

Ha esetleg Deep kollegának nem lenne szüksége a Kayfunra, bejelentkezem rá, jobb a békesség ha Nyannyerke lenyúlja alapon! :wink:
Hogyéadjamajdafeléér akcióban. :wink:

4 kedvelés

Rendben, kiváncsi vagyok mit tud.

2 kedvelés

Na most azé mer nem vót időm ideirogatni, nem azt jelenti ám, hogy érdektelen :laughing:

5 kedvelés

Na jóvan, még az is lehet egyiket sem adom el, ha bejön. De az is lehet, hogy megy mindkettő. Szóval, ami biztos, hogy semmi sem biztos. :sweat_smile:

Egyébként meg alin 6k. :+1: :rofl:

Csak az a baj, ha megtartom mind a kettőt, akkor vennen kéne egy modot is. Ajjaj…

Egyébként eszembe jutott még kettő páciens, csak hogy megkönnyítsem a döntést: ambition mods gate és bishop.

2 kedvelés

Modot minek? Vagy ezt úgy szoktad, hogy rátekered de előtte kis ferrobonddal lekezeled, hogy jobban csússzon? :slight_smile:

1 kedvelés

Mert mindenki akkor boldog ha van párja, mondhatnám párosan szép az élet. Most magában egy árva tank milyen már? :rofl:

2 kedvelés

Igen, tudom. Target Pro tank :cry:
Ráadásul az volt az egyetlen ezüst készülékem. Szegény tank olyan hülyén néz ki a többin, ami mind fekete meg gun metal. Rátekertem az Aegis Legendemre. Hááát mindtha egy bagoly testén lenne a kiscinke feje :crazy_face:

2 kedvelés

Illetve ami még nem került szóba, de szintén sokan szeretik, az a doggystyle 2k18 sxk klón.

1 kedvelés

Most egy pillanatra félreasszociáltam :blush:

2 kedvelés

:rofl: Hát igen, meg a tank is nagyon jó belöle. :sweat_smile:

Igen én is a tankra asszoiciáltam, azt is sokan szeretik, főleg vaperek :laughing:

1 kedvelés

Nekem egy szabad ilyenem lesz, ha ideér coolvape Doggystyle 2K18,
valahogy kettő csusszant a kosaramba. Ha gondolod szólj majd.

3 kedvelés

Csak megjegyzem, mert volt… A Doggy az egy remek ízvisszaadású tank. :slight_smile: Én imádtam, a levegőzése is pont jó volt. :slight_smile:

2 kedvelés