A következő MTL RTA

Namostaztán jól felkavartátok a bennem lötyögő állóvizet :smiley:
Érdekes, hogy a V5 ennyire szük, mert úgy néztem, hogy levegőbeömlésre azért van rajta lehetőség bőven. Mindenestre itt most berezgett a léc.
Az Ares 2 továbbra is versenyben, mert még mindig nem halottam róla negatívat. Nekem ez a “lelógatjuk a vattát” bénácskán néz ki, kicsit olyan, mintha hiányozna onnan egy alkatrész, de ez csak esztétika, önmagában nem gátolna meg a beszerzésben.
Aminek nagyon örülök és eddig kimaradt nálam a merítésből, a ZQ és a Pioneer. Talán a Pioneer tetszik a legjobban.

Szuperek vagytok :stuck_out_tongue:

9 kedvelés

A Kayfun meg talán még a Dwarv is érdekelne, de az már az a kategória, hogy nem hiszem el, hogy annyival jobb, mint amennyivel többe kerül. Persze lehet, hogy csak ki kéne próbálnom egyszer és onnantól a havi jövedelmemet erre költeném :joy:
Nem, nem, erősnek kell lennem :sweat_smile:

5 kedvelés

A Kayfunból, Taifunból és Dvarwból szuper klónokat lehet kapni az eredetiek árának töredékéből. Ha eredetit szeretnél, javaslom kipróbálni előtte a klónokat, nehogy árnyékra vetődj…:slightly_smiling_face:

11 kedvelés

Még egy apró ötlet. Van az oldalnak egy hatalmas mozgalma, mégpedig az Utazó tankok. Talán az általad kinézett kazánok is szerepelni fognak benne. Figyelni kell, hátha…

8 kedvelés

Mondasz valamit, gondoltam na, egy DL kazán.
Háát,nem.

7 kedvelés

Nem jó, vagy nem dl?

1 kedvelés

A felsoroltam közül egy Dwarv MTL lesz majd aukción. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Ízben brutál jó,de kb levegőben a 2,5-es dl fl alatt van.
Nem bántam meg,csak nem erre számítottam :sunglasses: . Maradós.

5 kedvelés

Csak reméltem, hogy a mozgalom folytatódik, és majdan a későbbiekben… Bár lehet, hogy @Deepfreeze nem lesz annyira türelmes.:grin:

4 kedvelés

Tehát szűk mtl-re ajánlanád?

2 kedvelés

Ahogy Tiborom írta is, klón, klón, klón. Nem feltétlenül igényel nagy beruházást, és a felsoroltak mindegyikének másolata megéri a jelentősen barátibb árat! Aztán ha nem elég a tökéletes másolat, akkor következzen az NPB (Nagy Pénztárcagyilkos Beszerzés).

3 kedvelés

Mindenképp,

Miii nem! :sunglasses:
Inkább tágabb mtl,de a dl től nagyon meszzi van.
A thc rdta dl tankot mindössze 3 szellőzőre szükítve is nagyobb levegőt generál,pedig az akkor majdnem elzártam. Ja és közben a hátsó szekciót befogtam az ujjammal a thc-nál. Na ez kb olyan.

4 kedvelés

Na, pont ez a tank, amit nem keresek. Mtl- ben szűk, dl-ben tág, nagyon-nagyon tág, hogy mély levegőt tudjak venni!:laughing:

2 kedvelés

Jó reggelt. :blush: Most valahogy több dolog jut eszembe mint tegnap. :sweat_smile: A Kizokut is sokan dicsérik, illetve a Berserker V2-t, nem a minit a nagyot. Erre a kettőre jómagam is pályázatot nyújtottam be. Még tanakodom. :slightly_smiling_face: Amit megbántam, hogy valaha eladtam az az Ammit MTL RTA. Az valami eszméletlen finom tank. :yum: Jó-jó nem ettem meg, ne úgy értsd. :sweat_smile: Az MD is jól vizsgázott sokaknál. :slightly_smiling_face: Vagy egy Tauren esetleg? :thinking: A Manta MTL v2 is iszonyat jó. De csak a V2 ami ilyen jó, a v1 volt és szinte utáltam. :confused: A Hastur-ról is baromi jókat hallottam. Érdemes felirni a listára, bár én sajna nem próbáltam. A Siren-ek is nagyon jók, igaz az már régi tank, de volt a kezemben mindkettő és csak pozitívat tudok mondani. :slightly_smiling_face: Mostanság a Melin Nano-t is sokan dicsérik, baráti körben meg még vannak őrülve érte. :sweat_smile: Ismerek olyat aki már a 3. Merlin Nano-ját veszi, mert annyira jó. :slightly_smiling_face: Ami még számomra az évek alatt hatalmasat szakított az a Firebird, de már annyira nem népszerű mint régen. Nekem az a tankok tankja. Minden tekintetben. :slightly_smiling_face: Ami még ennyire bejött az a Skyline. De ez is régi. :confused: Bár lehet tetszeni fognak. :slightly_smiling_face: A Skyline tesója a Spica Pro is dobogós, bár még Őt sem sikerült lepróbálnom. :slightly_smiling_face:

Asszem ennyi. :sweat_smile: A mai tankok közül én is nehezen döntenék, mert mind jó. :slightly_smiling_face:

10 kedvelés

Eddig úgy van, hogy sajna ez csak egy egyszeri megmozdulás volt. De ha változik, természetesen Ti lesztek az elsők akik tudni fognak róla. :blush:

6 kedvelés

Most elvesztem :sunglasses:

1 kedvelés

A lényeg, hogy sem a tág mtl, sem a szűk dl nem gyere be nekem.:grin:

Nos, Anyanyanya szemet vetett a Kayfun Lite 2019 klónra (22mm), de ha szeretnéd kipróbálni, kölcsönlopom a készletből, jelenleg ugyanis tisztítva és fertőtlenítve várja a bevetést. De ennek az időpontján tudunk tolni (fővesztés terhe mellett :rofl:). Ha úgy gondolod, dobj egy privát üzit és kölcsönpostázom Neked egy próba erejéig.
A kis segítség is segítség jeligére :rofl: :rofl: :rofl:

5 kedvelés

@Tibor_Varga meló után rámegyek és összegzek.
Mert ugye van 3 levegő lehetőség ezen tankon+ a driptip ben is van egy “híd” ami még csapassa a levegőt félbe :slight_smile:

4 kedvelés

Köszönöm a lehetőséget, ha úgy lesz, akkor szólok :slight_smile:

2 kedvelés