ZQ Trijó, ami majdnem jó. 🙂

Őket én sem ismerem. De van itt egy oldal ami összegyüjti hol lehet vagy hol volt kapható és ebben a listában van ismerős bolt is. :slight_smile: Egyenlőre még nem néztem meg hol van még készleten, de pl. az Amazonról is simán rendelnék. :slight_smile:

https://mynextvape.com/products/modefined-sirius

4 kedvelés

Itt egy akció!

3 kedvelés

Elnéztem @Edina_Pogonyi :confused: Amit utoljára linkeltem az angol oldal, az problémás lesz. Elnézést a figyelmetlenségemért.

4 kedvelés

Köszi szépen Kinga, megnézem :kissing_heart:
Nagyon tetszik, örülnék egynek.

2 kedvelés

A legnagyobb gond sajna az, hogy régi típus, de mivel nagyon jó mod ezért remélem találsz majd egy olyan webshopot ahol még van és lehetünk Sirius tesók. :heart_eyes:

6 kedvelés

12 bejegyzést új témára osztott fel: Vaporesso GTX One -ra milyen RTA?

Majdnem megvolt az 1 év…


Berozsdált! Az elvileg rozsdamentes acél tank! Most homorú vagyok… :pensive:

1 kedvelés

Sziasztok!
Akinek van ilyen tankja azoktól kérdezném, hogy még mindig meg vannak vele elégedve?
Most tervezek venni. Vaporism oldalon most eleg jó árban van.

Szia Zsolt!

Mindig is kedvező volt az ára, bő két évvel ezelött is az volt, amikor kezdőként megvettem. Az első időkben sokat használtam és bár azóta többször is nekifutottam a megtekerésének, nem lett a kedvenc tankom. Más tankjaimmal ellentétben mindig sikerült megfolynia valamelyik levegőgyűrűnél.

Úgy érzem, ez az a kategória, amire azt szokták mondani: - Az ólcsó a drága. Alacsony árú, formás és jó ízű tank, de talán nem véletlenül az egyik legolcsóbb rta a piacon. Nálam egy ideje a fiók méllyén pihen.

Egyszerre vettem meg annó egy BP mods Pioneer 1.0 rta-val. 42Euro volt akkor, most 53Euro.
ZQ Trio 24Euro volt akkor, most 14Euro…Gondolom, próbálnak szabadulni tőle…
Úgy van ahogy @Szabolcs_Barna írja lentebb, egy pillanattal késöbb :wink: :upside_down_face: :grin::

5 kedvelés

nekem volt de eladtam már,nem egy rossz tank de vannak nála jobbak.:blush:

4 kedvelés

megvettem, nézegettem, aztán sosem építettem meg és eladtam :joy:

Annyira jó. Pedig bíztam benne ahogy olvasgattam fentebb.

2 kedvelés

Mit tudnál ajánlani? Ami még nem a drága ár kategória.
Jelenleg van egy Ares 2-m és a brunhilda mtl, de akár hogy tekerem nem adja vissza jól az ízeket.
Vettem egy oxva xlim pro pod-ot. Elfliq szőlős mennyei íze van. Be raktam ebbe a két tankba semmi. Régen kevertem aromát, Longfill-t, shortfill-t l, de ebben a két tankban semmi.
Aztán abba is hagytam 1.5 évig a vapelést.

Na,hogy ne csak negatívumokat olvass:
Ha ráérzel a vattázásra,akkor nem folyik.Max könnyezhet egy kicsit,ha már esik össze a vatta.Én szerettem,mert jó ízű,sokféle képen variálható a levegőzése.Plusz szép is. 14 Eurónál sokkal többet tud.Ajándék annyiért.

7 kedvelés

Te milyen vattával használod?
Es mennyi idő volt mire azt mondtad, hogy jól vattáztad és jó ízeket adott?

Nem most volt,de anno super sorb-al és muji-val is használtam.Azt kell eltalálni,hogy a vatta mennyisége szépen kitöltse az árkot.Ne legyen túl tömve,de ne legyen kevés se.Pont az aljáig érjen.

4 kedvelés

Az íze meg egyből jó volt,a könnyezéssel voltak gondok.

3 kedvelés

Bp mods pioneer, kb a következő, ami olcsó.

Ennél is kritikus a vattázás, én a decket sem kedvelem, de jó íze van, sokféleképpen variálható.

3 kedvelés

Így igaz:

Elővettem, megtekertem, tény ami tény:

  • “Az íze meg egyből jó volt…”

Meglátjuk, a héten jön velem pöfögni…

6 kedvelés

a berserker is jo ha el van találva a vatta benne​:blush:

1 kedvelés