Ez lett a következő

Just arrived :yum:

16 kedvelés

Használd egészen egész egészséggel! :wink: :rofl: :+1:

4 kedvelés

Köszi :slight_smile:
Majd írok, csak most éppen enyelgek vele :blush:

6 kedvelés

na ezen a tankok én is gondolkodok jo lenne egy ilyen is nekem,de miért csináljátok ezt​:rofl::grinning::grinning:velem.Szép kis mtl rta ez amúgy.Várom,hogy mégis milyen íze van hátha lesz róla vélemény is.

5 kedvelés

Szia! Nekem is van kettő, jó élményekben lesz részed!
Kicsit macerás a kicsike, de ha sikerül jól megépíteni akkor barátok lesztek. :no_smoking:only vaping

3 kedvelés

Én is bejelentkezek 2-vel…gyárilag a 0.8-as afcvel jön, az iszonyat szűk, 1.2-es vagy 1.5-ös viszont király.

A levegőállító gyürű elég béna és a 2. tankon nekem szorul a topcap, kicsit nehezen jön le.

Illetve érdemes nem fullig tölteni, mert utána szépen bepréseled a levest és meg fog folyni. Én olyan 3/4-ig szoktam, azt még bírni szokta.

Vattázni könnyü, csak arra figyelj, hogy a vatta a tekerés végénél ne legyen púpos, mert akkor hozzáérhet a chimney-hez (mi tököm ez magyarul, kürtő?).

Elég szűk a kazántér…

3 kedvelés

Sajnos tegnap nem volt időm beüzemelni, csak simogattam :slight_smile:
Beleszippantva üresen a 0.8 nekem is szűknek tűnt, bár súgdosott a kisördög a fülembe, hogy “így próbáld ki, így próbáld ki!”. Végül az 1.5-t tettem bele, a Hildámba is az 1.4 ment és bejött. Meg egyébként is akarok egy összehaslnítás vele úgy, hogy ugyanazt a lét öntöm majd bele.
A szellőző rémálom. Alig lehet forgatni. A DL álláshoz még csak-csak, de vissza az MTL lyukakhoz… Odafelé csavarásnál rászorul a palást rész, ezért tudom arra csavarni a szellőzőt, visszafelé viszont lecsavarodik a chimney, a szellőző meg marad egyhelyben. Kínok árán egy csavarhúzó fejét akasztottam a résbe és úgy próbáltam eltekerni. Erre van valami jó megoldás, vagy be kell járatódjon? Bár nem hiszem, hogy sokat fogom tekergetni, valszeg beállítom, hogy jó legyen és kész.
Topcap nálam rendben van, nem szorul, még tetszik is a megoldás, kíváncsi vagyok mennyire szigetel.

2 kedvelés

Nem tudom hogy, de egyszer sikerült valahogy felrakás után, ha nehezen is, de a modon tekerni a levegőgyűrűt. Aztán elmúlt…

Sőt arra is figyelni kell, hogyha nagyon ráhúzod a tankot a modra, akkor nehéz lesz leszedni, mert alacsony a base és nincsen rajta fogás, és a palástnál fog szétjönni.

Szóval ja, vannak dolgai a kicsinek, de hát melyik tank tökéletes? Naugye :rofl:

Hát azt én meg se fogom próbálni, mod nélkül sem megy. Ha modon tekergetném csak kifolyna a lé bénázás közben. :rage:

Nos, összeapplikáltam a dolgot :smiley:

Összehasonlítás Hildával:
A legfontosabb: ízben kb ugyanott van mindkettő, de a hasonlítgatás végett hasonló konfigot is raktam össze, szóval ez nem teljesen véletlen.
Az összerakás kicsit bonyolultabb, nehezebb berakni a tekerést. Ebből a szempontból Hilda egy kezesbárány, a kis Úttörö nem adja magát olyan könnyen.
A tip szűkebb, mint Hildán, adja magát, hogy a levegőzést is szűkebbre állítsa az ember, úgyhogy nem tartom kizártnak, hogy újraépítésnél inkább az 1.2-s pint fogom használni, de meglehet még a 0.8-ast is kipróbálom.
A topcap nekem bejön, egyelőre nincs vele probléma, nem szorul vagy ilyesmi.
Nem így a légbeömlők, ami viszon konkrétan rá van szorulva. Megnézve néhány tesztet, ez nem ilyen kéne legyen, szóval valszeg ez csak itt, csak most, és csak nekem. Szerintem ha tekergetném egy darabig bejáratódna. Most az van, hogy ha leveszem a modról akkor az egyik irányba könnyebb tekerni, ha felrakom akkor másikba :sweat:
Diszkréten szörcsög. Nem tudom ez sajátosság, vagy csak még meg kell tanulnom, hogy szereti a vattát.
Mindent egybevéve tetszik, hozza az ízt és az élményt :smiley:

4 kedvelés