Első RTA-m

Sziasztok !A következő egy-két hétben szeretném megvenni első MTL RTA-mat.Nem akarom nagyon túl bonyolítani a beszerzést ,itt a városunkban (Írországban) az egyik boltból vennèm,az ő webshop-ukból linkelném be a 3 kiszemeltet.A kérdésem,hogy építés és megbízhatóság szempontjából melyik lenne ezek közül a legmegfelelőbb? Válaszokat előre is köszönöm !

5 kedvelés

Szia Attila! Mindegyik jó választás! Íz-gőz tekintetében a ZQ a legjobb majd Berserker és végül a Tauren! Sajnos a Tauren üvegpalástját nem egyszerű kivarázsolni, és ebből adódóan hamar össze is lehet törni! Pótpalást meg nincs! Berserker doboza a legjobban felszerelt minden is van benne!

6 kedvelés

Én is egyet értek. :blush: Illetve a ZQ eléggé hasonlít az Expromizer V4-re. Feketém volt, ritka szép darab. Minimalista és elegáns. :blush: Ha a kanthal huzal szóba jöhet, akkor Expromizer! SS-el melegszik. :confused: Illetve jó szűk, ezért igazi cigi feeling-et nyújt. Vagy esetleg a Glaz Mini :slightly_smiling_face:

7 kedvelés

Szia! Ha ez segít, nekem Berserker V2 minim van. Meg vagyok vele elégedve, jó íz visszaadás, roppant egyszerű építés. És a afc-t is tudod variálni tetszés szerint anélkül,hogy a tekerésedhez hozzá kelljen nyúlni. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat !Szerintem első körben akkor a berserker-t veszem,sok cucc hozzá és a trio-n a sok állítási lehetőség elsőre még biztos összezavarna​:laughing:
Ha csak ebből a boltból rendelnék elsőre mindent,tudnátok ajánlani ,hogy melyik lenne a legmegfelelőbb vatta és huzal elkezdeni a dolgokat?

1 kedvelés

szerintem kanthal is jó meg a ss316 ni80 ból meg 26 vagy 28 ga kell szerintem mind jó lehet ezek közül.:wink:

2 kedvelés

vatta meg csak a cotton bacont ismerem az oldalról a többit nem.De a bacon sem rossz vatta azért.

2 kedvelés

Végre megérkezett minden :sunglasses: Végül Trio lett az áldozat .Az ok pedig elég egyszerű ,egy halom dolgot kaptam a franciáktól 41-2 euróért :laughing:

Gyorsan össze is hajítottam mindent,és hát nagyon megvagyok elégedve .Nautilus 2S poris tankom volt eddig ,amire azt mondják jó fajta.De ez??Sokkal több gőz ,ízesebb(első tekerésre):slightly_smiling_face:
Mostmár csak egy pofás modot kéne alá szerezni,de szerintem előbb szerzek még két tankot sebtiben :laughing:lehet következőnek egy berserkert,majd meglátjuk :slightly_smiling_face:

8 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.