ZQ Trijó, ami majdnem jó. 🙂

Az alsó gyűrűkre valószínű nagyban hatással van a tömítés csere,ebben igazad van.Én kb kéthónapja egy minden előjel nélküli bepisilés után cseréltem át minden gyűrűt az akkor még kettő trio-mon.A trükk nálam az ,hogy nem a tartalék gyűrűkre,hanem egyik trio-jét a másikéra​:rofl:Az ok egyszerű,nagyon tüzetesen átnéztem őket,semmi repedés,karc,sérülés nem volt rajtuk.Szerintem mikor ezeket szárazon összeépítik a gumik néha “rosszul” deformálodnak.A csere nálam működött,lehet mikronnyi eltérés rta és rta között is,másikba behelyezve nálam a gumik jól igazodtak.
Alsó folyás ,izzadás azóta nincs.A felső gyűrű viszont tud izzadni.Erre szerintem nincs megoldás ,dohányos leves ,Ni huzal ,nagyobb ellenállás ,semmi gond(szerencsémre 95%-ban én így használom)Ss huzal,nagyobb watt és jön a kondenzáció a felső gyűrű alól .Valaki egyszer tett fel képet ,hogy mennyire bontható a trio.Nos helytelenül ,a felső gyűrű leszedhető könnyedén ,semilyen tömítés nincs ,ami a felfelé szálló gőzöket tömítené.Ok,úgy gondolnánk annak a drip tip-en kellene távozni ,de elég egy belelehellés,stb.

5 kedvelés

Neked is akartam válaszolni @Vaperina_Kinga ,csak közben dolgozok is :rofl:Nálam egy trio van gyümölcsösre tartva,napokig hozzá se nyúlok ,ő az egyetlen amelyik néha könnyezik ,tehát tudok vele élni .
Szerintem lenne megoldás .Ha legközelebb szétszeded ,húzd le felső gyűrűt .Kicsit passzos ,nem tekerve jön le hanem merőlegesen elhúzva,egy kis nút,meg az ellendarab pöcök tartja a helyén.Ha később el akarod adni ,valami átmeneti tömítés kellene,amit könnyen ellehet távolítani .Szerintem sima sziloplaszt(vagy hogy hívják :rofl:) jó lenne.A száraz fémen a lyukakat kéne minimálisan kitömni.Nem kell sok,ezt később egy tűvel ,stb ki lehetne piszkálni .A gőz itt szökik ,zárt gyűrűnél is,egy próbát megér szerintem.

3 kedvelés

Köszönöm @Paldeak_Attila :blush: Én is a gőzre tippelek, eleinte annyira nem gáz, csak mondjuk 1 hét után már az. :smiley: És nagyon hamar után tud termelődni a lecsapódás, olyankor meg már könnyebben is tekeredik ami azért kellemetlen mert amint eltekeredik kifolyik alóla a lecsapódás és már minden olyan is lett. Teljesen elzárva is jelentkezik. Igazad van, valamivel ki kell tömni. Csak még nem tudom mivel, sziloplaszt nincs. :thinking:

2 kedvelés

Esetleg egy régi kisebb keresztmetszetű tömitőgyűrű akad.Mondjuk 1.5-2mm-es darabkákat vágni és egy tűvel belenyomkodni a lyukakba.A kiálló darabokat meg szintbe vágni .Később a tűvel ki is lehet piszkálni .

3 kedvelés

Hmmm, továbbra sem jöt meg a kedvem a triohoz, szóval marad még a polcon. Lehet inkább eladom. :thinking: :money_with_wings:

3 kedvelés

eladod csak azt nem mond hogy ss :sweat_smile::rofl:mert egy feketém van de még ki sem próbáltam mert mod is kéne alá:sweat_smile:

3 kedvelés

Nem, nem ss.

De az :rofl:

3 kedvelés

Na sziasztok,eljött az ideje a trio tekerésnek kíváncsi leszek erre a tankra rakok bele 2 magon vagy 7 menet superfine mtl fused claptont meg kis muji jappán vattát​:wink::sweat_smile:aztán kis journey vel meg itatom

6 kedvelés

meg mondom őszíntén jó ízű tank ez nem rossz,0,85 ohm lett a tekerésem 13w jelenleg és alsó levegő mind a 2 nyitva a legkisebben a felső meg el van zárva teljesen.A felső levegőt ha teljesen nyitom ki ami a szipka alatt van közvetlen akkor mintha több levegő jönne nekem ezért van elzárva fent nekem de ez szerintem nekem így jó:wink::blush:

4 kedvelés

Már én is elzárom felül. Higul az íz :thinking: Örülök, hogy tetszik. :smiling_face_with_three_hearts: Nekem kedvenc tankom lett.

6 kedvelés

igen azt mondom jobb ha fent el van zárva ebben igazad van mert ha ki van nyitva pl nekem az íz sem olyan már​:blush:

4 kedvelés

Én is erre jutottam. Jobb, ha zárva van, viszont kondenzel picit. Erre még sajnos nem sikerült (a törlésen kívül) megoldást találnom. :thinking: Magát a lyukat nem szeretném betömni

5 kedvelés

nekem nincs kondenz semmit nem veszek észre rajta csak egy a baj,hogy hamar ki fogy,lehetne 3,5ml kapacítása ennek az mtl tanknak szerintem nem bánná senki sem a vaperek vaperinak között.:blush::wink:

3 kedvelés

Ebben igazad van, lehetne nagyobb. :thinking: A kondenz nálam ilyen 2-3 nap után jelentkezik.

3 kedvelés

na akkor még pár napig szívom aztán meglátjuk lesz e kondenz vagy sem​:blush:

3 kedvelés

Szia Kinga!
Most láttam ezt a videót és az a mod igen megtetszett mind formailag,mind színben :grin:
Mi a pontos neve? Azt látom hogy Sirius.
Neked hogy vált be?

2 kedvelés

Szia Zsolt. :blush:
Modefined Sirius a mod, a Lost Vape leányvállalata gyártotta, sajna már sok helyen kifutott termék. Saját chipsettel rendelkezik. Több mint 3 éve nyúzom, alig látszik rajta. Megbízható és pontos, az akkut jól kezeli. Az anyaghasználata is fenomenálisan jó. :blush:

7 kedvelés

Szia Kinga!
Van esetleg olyan shop, ha lehet eu-n belül, ahol láttál ilyet?

3 kedvelés

Szia Edina Drága. :smiling_face_with_three_hearts:
A Siriusra gondolsz? :thinking::slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Igen a Siriusra. :star_struck:
Es ha lehet, pirosra, esetleg világoskékre​:heart:

https://www.dxvape.com/product/original-lost-vape-modefined-sirius-200w-tc-box-mod/

Itt látom, de nem ismerem őket.

4 kedvelés