ZQ Trijó, ami majdnem jó. 🙂

nekem pl a levegőzőnél volt egy kis leves könnnyezés​:grin::blush:de annyi,meglehet vele barátkozni

4 kedvelés

én itt kezdtem anno a trioval ismerkedni igaz nem most volt​:grin::blush::sweat_smile:csak nem tudom,hogyan kell múltbéli bejegyzéseket megosztani itt.:blush:nem jöttem még rá.

3 kedvelés

Ha ebben a témában van akkor kijelölöd, rákattintasz az idézésre és mehet is válasz. Ha nem ebben a témában van, akkor ugyanaz (kijelölöd, idézésre kattintasz) majd kimásolod a szerkesztőből és beilleszted abba a témába ahova szeretnéd. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Ha teljes bejegyzést szeretnél megosztani akkor ide kattintva tudod kimásolni az adott bejegyzés linkjét. Majd ahová szeretnéd beilleszted. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

köszi szépen megnézem majd​:grin:

1 kedvelés

köszi rá nézek majd ez nagy segítség volt eddig nem tudtam​:grin:pedig már egy jo ideje itt vagyok veletek​:blush:

1 kedvelés

…sajnos az enyém elsirta magát két nap múlva, pedig ugyan az volt a viszontagságos sorsa mint a Cthulhu Artemis és a klón Cloud 2 tankjaimnak. Egész nap jött velem mind a három tartály.

Viszont végig remek ízeket produkált!!! :yum:

Érdekes, ahogy változik a gőzélmény attól függően, hogy hol nyitom és mennyire a légszabályzókat. Talán pont a sok lehetőség (3) egyikén szelel egy keveset, ami elég a megfolyáshoz. :thinking:

Mindenesetre én ismét így jártam:


:disappointed_relieved:

esetedben az is szempont lehet (légnyomás miatt), hogy használat közben éppen fent vagy-e egy hegy tetején lévő magas tárgyon vagy itt a béka segge alatt velünk a laposon :slightly_smiling_face:

Ma “földhözragadt” voltam egész nap, ugyan úgy mint a többi set-em.
Se űrséta, se mélymerülés… :grin:
Sajnos nekem a Trio-val nincs szerencsém. Örülnék, ha nem így lenne, mert igen jó ízű tankocska!

3 kedvelés