Feltankoltam!

Na, ezekkel megint elleszek egy darabig, mire belakom őket.

17 kedvelés

Használd őket egyre növekvő elégedettséggel!!!

3 kedvelés

Jaja, már előre rettegek. :laughing: :+1:

3 kedvelés

Ha eluralkodik a pánik, kötünk egy megegyezünk kinek-kinek hánymennyi jut a veszteségből üzletet… :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

4 kedvelés

Nagyon szépek. Használt őket örömmel megelégedéssel. :v:

4 kedvelés

Használd őket egészséggel :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Vennem kéne már nekem is egy ss rta-t azon gondolkoztam a képed láttán ,azután eszembe jutott hogy épp egy dwarvot szipákolok​:laughing:,de megfogadtam majd valamikor a franciáktól fogok,ha vásárlások utáni pontokból összejön :sunglasses:

3 kedvelés

Én meg @Andras_Barton képeit nézve vettem ezeket, így megy ez körbe-körbe, ezen csak a vaperina uninstall segíthet. :laughing:

Aztán ha öreg leszek és nem hordják szét a gyerekek a pénzem, akkor talán az eredeti kazánokat is megveszem, már ha bejön valamelyik. Mondjuk a dvarw és ataman már jól áll.

9 kedvelés

De szépek! :heart_eyes: Használd mindet nagy megelégedéssel és egészséggel. :blush:

6 kedvelés

Bandini fogd rám!:joy::rofl: Én kértem több bemutatót​:+1::scream::rofl::joy::heart:

4 kedvelés

Áhá, szóval te vagy az origó. :sweat_smile:

1 kedvelés

Köszi, úgy lesz.

Bevallom férfiasan, a kayfunt leszámítva a többit a kinézete miatt vettem meg :joy:

Mázli, hogy közben mindegyik jó tank is egyben.

1 kedvelés

Fogalmam sincs miről beszélsz. :joy: Én folyton a funkcionalitást tartom szem előtt. :joy:

2 kedvelés

Biztos voltam benne :smiling_face_with_three_hearts:

1 kedvelés

Ne is mond… Ma jön a Trio. :heart_eyes:

5 kedvelés

Szerintem tudat alatt az a tank nem véletlenül halálozott el nálad. :face_with_hand_over_mouth:

Remélem be fog jönni, én is nézegettem annó, csak ugye a vége az lett, hogy na de mégis minek egy 100. tank. Engem nagyon emlékeztet a pioneerre, ezért gondolom talán az íze is hasonlóan jó lesz.

2 kedvelés

A 2ml tartott vissza. Aztán rájöttem, hogy (hülyeleány) a Kizoku is 2ml. :flushed: Akkor ismét jött egy összehasonlitas, és csak akkor tűnt fel a Kizoku tartalék tömítése a top cap-re szintén membrános, mint a tankon lévő.

A Bersi V2 azért is jó, mert a cseregumi a töltéshez nem membrános.

Ja amúgy az azért rossz, mert nem fér bele a cseppentője a flaskáimnak.

Igy aztán maradt a Trio, ami meg azért birizgálta a szürkeállományomat, mert 3 lépcsős a levegőbeömlője. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Szerintem a világ legszarabb feltöltő nyílása díját az ataman v3 kapja, legalább is tőlem biztos.

Minél több tankot ismerek meg, annál inkább szeretem a dvarwot, egy mozdulat leteker, betölt, boldogság.

6 kedvelés

Istvánom nagyon úgy fest kialakulóban van egy nagy-nagy szerelem!

1 kedvelés

És ki a szerencsés? :sweat_smile:

1 kedvelés