ZQ Trijó, ami majdnem jó. 🙂

Sziasztok. :slightly_smiling_face:

Először is hatalmas köszönet @Szabolcs_Sebestyen - nek a közbenjárásáért. :heart_eyes: Neked köszönhetem, hogy van most egy Trio-m. :heart::smiling_face_with_three_hearts:

Először is le kell szögeznem, hogy egyenlőre csak haverkodunk. Lassan meglesz ez, de tuti elcsesztem, én azt már látom. :sweat_smile:

A tank doboza nem túlzó, a holmik rendre külön kis “Toolbox” feliratú dobozban. Látszik rajta, hogy ez egy különleges darab. :slightly_smiling_face:





Tekertem bele 2.5-ös magra, 6 menet SS-t. A vattát tényleg nagyon el kell találni, ahogy itt @Szilvia_Jakab írta nemrégiben. Nem folyat ugyan, de jelenleg a gőzzel együtt olykor feljön a liquid is. De majd orvoslom. :slightly_smiling_face:



Feltöltöttem liquiddel, de számomra rengeteget kell játszani a levegőzéssel, hogy jó legyen. Jelenleg így üzemel.

Az alsó kettő beömlő az alsó és oldalsó levegőzésez tartozik. Azok mindkettő a 0.9mm-en állnak jelenleg. Ahogy a lenti ábra is mutatja. :slightly_smiling_face:

ZQ-Vapor-Trio-MTL-RTA_airflow-control

A felső levegőzés egy átverés. :sweat_smile: De hasznos árverés! :wink: Az ugyanis magát a drip tipet hűti, hogy folyamatosan hűvös gözöket kapjunk. :slightly_smiling_face: Átverés, mert azt hittem “U” dizájnú, és nem, csak simán a drip tip felé távozik a levegő és annyi. :grin: Zseniális! :joy::heart: A vicc az, hogy, ha elzárom a felsőt teljesen akkor sem lesz ízesebb, csak melegebb a gőz. Úgy néz ki kell nekünk az átverés.:woman_shrugging::grin:

TRIO_Detail_04_airflow

Egyébként nagyon egyszerű megtekerni, a vattázásnál már figyelni kell, de nem annyira vészes. :slightly_smiling_face: A felépítése sem atomfizika, nem áll túl sok alkatrészből, ami sok dolgot megkönnyít. :slightly_smiling_face: Tölteni egyszerű, bár először kissé szorul a top cap.

Összességében annyit tudnék mondani, hogy abszolút szerethető… helyesbítek, megszerethető! :blush: De tény, hogy kell egy kis időt ráfordítani, hogy megfelelően be tudjuk lőni. De onnantól kezdve mindennapos társ lesz nálam is. :smiling_face_with_three_hearts:

Köszöntem a figyelmet! Szép estét! :kissing_heart:

28 kedvelés

Szia Kinga! De csini! Használd egészséggel! Jó ízeket és selymes gőzöket vele!

6 kedvelés

Szia Robi. Köszönöm szépen. Ez most feladta a leckét, de igyekszem. :smiling_face_with_three_hearts:

6 kedvelés

Kedves @Vaperina_Kinga ,
köszöntelek a Trio felhasználók körében!
Finom gőzöket és hosszú együttműködést kívánok!

8 kedvelés

Jó írás ismét Kinga ,használd egészséggel !A felső gyűrűt csak hűsítő gyümisnél szoktam egy lyukra nyitni,dohanynal zárom .Egy tipp,lehet neked is bejön .Bármilyen szűkítéssel használom én az alsó gyűrűt mindig eggyel nagyobbra állítom mint a középsőt,így egy picit összetettebbek az ízek ,nekem…Egy próbát megér ,mindenkinek másabb az ízlése :slightly_smiling_face:

8 kedvelés

Köszönöm Szilvi. :smiling_face_with_three_hearts:

Köszönöm Attila, és a tippet is. :smiling_face_with_three_hearts: Most megpróbáltam, egyenlőre nincs különbség. De a felső egy lyukon marad úgy látom, mert úgy hozza azt a hűvös gőzt amit a levegősebb MTL-ekbők megszoktam. De mostmár fix, hogy újra kell tekerni, mert folyamatosan jön fel a liquid. :slightly_smiling_face:

8 kedvelés

Használd egészséggel és szerezzen neked sok-sok kellemes (vape-)percet-órát-napot-stb.!

4 kedvelés

Köszönöm Kabak. :smiling_face_with_three_hearts:

6 kedvelés

Nagyon cíp​:heart_eyes:
Használd egészséggel :bangbang:
Ha megszoktad és azt mondod,hogy okés,lehet felírom a listámra​:wink:

5 kedvelés

Örülök, hogy egyre többen vagyunk Trio-sok!:+1:
Legyen benne sok örömöd!:blush:

Kezdőként pont a sokféle levegő állítás vonzott be. Vele könnyebb kitapasztalni, mi fekszik jobban az ízeknek és variálható üzem közben is, a Dvarw-okkal ellentétben.

Bevallom, 2hét után ma cseréltem benne vattát először. A zamatokat még tolta rendesen, de a meleget már egyre kevésbé bírta. Elkezdett izadni az alsó szellőzőn.

Ez idáig viszont állta a sarat, zsebben, autóban, strandon,.:sun_with_face:

6 kedvelés

Nálam is így jelentkezik hogy mikor kell újratekerni(nem sűrűn!).Az ízt még akkor is hozza mikor belül már egy brikket van,amikor megfárad a vatta(nem megég) alsó lyuk izzadni kezd.

5 kedvelés

Ja-ja-ja!
A vatta nálam sem volt megégve.
Hogyan is történhetne meg eme borzalom egy ilyen szellős, cúgos és huzatos tartályban​:grin:!!!

6 kedvelés

Köszönöm. :smiling_face_with_three_hearts: Jó lesz ez, csak még ki kell tapasztalni. Ez nem egy kaptafa mint a többi. :slightly_smiling_face:

6 kedvelés

Köszönöm. :smiling_face_with_three_hearts:

Akkor az a vatta csak simán összeesett. Ez teljesen normális 2 hét után. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Ezeket jó tudni, köszönöm. :kissing_heart:

3 kedvelés

Életem első rta-ja volt,ezen tanulgattam így a dvarw szerintem folyasbiztos​:rofl:Emlékszem legelső tekerés a saját vattájával (szerintem jó fajta valami) és minden szuper volt,legelsőre,el sem hittem!Azutan 4-5 nap élvezkedés után este filmnézésnél sz@rrá égettem a vattát mert kifogyott a tartály .Cotton bacon be és ajjaj ez folyik​:rofl:

4 kedvelés

Legalsó lyuk 10mm, középső 9mm, a felső meg 1db nyitva. Ízre, gőzre irtó jó! :smiling_face_with_three_hearts: Nem jön liquid. :heart_eyes: Most meg TH-s lett. :sweat_smile:

8 kedvelés

Sziasztok!
Örülök, hogy segíthettem!
Legyen benne sok örömöd! :smiling_face_with_three_hearts:
Nekem is úton van egy, nem bírtam a véremmel!:joy:

8 kedvelés

Köszönöm mégegyszer Szabi. :smiling_face_with_three_hearts::kissing_heart:

Kíváncsian várom Te hogyan fogsz róla vélekedni. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Sok-sok örömmel átpöfékelt órát kívánok Nektek! :kissing_heart:

5 kedvelés