Zöldfülű kérdések part3. Avagy a hülye gyerek belerángatta az anyját is

Sziasztok! Elértem azt, hogy anyum is igaz kicsit, de csatlakozzon valamelyest ebbe a világba és hosszas kutakodás, meg miegymás után, arra jöttem rá,hogy csak vakarom a fejem még mindig… :rofl::person_facepalming:
Az van, hogy végig nyálaztam az összes keveréses szisztémát itt, de nem tudom hogy mit hogyan rendeljek majd és keverjek. Keverdével is néhány dolgot kiszámítgattam, de jelenleg meg vagyok lőve, mert nem túl magabiztosan állok a dolgokhoz, szóval inkább tuti tippekre/receptekre lennék ezügyben kíváncsi, mert elcseszni sem akarom nagyon a dolgokat.
Kb 25 mg-os nikotin erősségű létyóra lenne szükség. Főleg gyümis és dohányos irányban.
Ahogy elnéztem, lehet a nikotin sós megoldás lesz a legjobb, ami talán felszívódás téren hamarabb célba ér.
De mindent is meghallgatnék, hogy pontosan mit és hogyan kevergessek/szerezzek be, mert soha nem használtam niksót, hanem az alacsony (6mg)nikotin tartalmú instant alaplevet rendeltem mindig.
Sorry, tudom buta kérdés, de inkább megkérdeznélek erről titeket. :grin::black_heart:
Köszi előre is, ha valaki megszánna. :grin:

Huszonöööötttttt ??? :flushed::flushed::flushed::flushed:
Szia :smiling_face:
Az már eléggé bátor :flushed:

Én ezt ajánlom,a 25-höz inkább nem írnék mást mint azt hogy az már nekem méreg lenne :rofl:

3 kedvelés

Nagyon erős dohányos anyukám, és én is sajnos. Ezért kértem segítséget, mert ő meg még ráadásul CODP-s és ahogy vettünk neki 20 mg-os eldobhatóakat, végre napi szinten az analógra párszor gyújtott csak rá(5-6 szál, a 2-2,5 doboz helyett). Ahogy meg utána néztem, ez a fajta dohány amit szív valami 27 mg-ra jött ki…Nagyon maradi, meg nehéz vele, ellenben amiatt már megérné ilyen szinten nekem a herce-hurca, mert csökkent a köhögése sokkal. Nem mellesleg így meg legalább nekem is könnyebb lesz totál átállni, aztán sunyiban csökkenteni mind a kettőnk nikotin adagját idővel… :crazy_face::rofl:

2 kedvelés

Nem is tudom…ha erős dohányos nem lenne jobb egy szabadbázisú nikotionból egy 12-15mg? Az sokkal karcosabb élmény, mint a niksóból akár 30mg.

4 kedvelés

Én is 2.5 doboz után álltam át “nemrég” :joy:
De elég volt a hatos.
Ha nem kész alapot rendelsz jobban jársz sztem :smiling_face:
Ha megy a keverés és biztos vagy magadban akkor sima pg 100-as nic az aromamestertől és olyanra keversz amilyet szeretnél.
De tartom magam ahhoz hogy nagyon sok lesz amennyit írtál,ott már az ízek rovására is mehet :smiling_face:
Inkább a 10-12 mg ha próba,a számolás nekem nem jött be amiket olvastam ha sok rudat szívtál 24 mg kell,ez kellemetlen volt elsőre nekem :joy:

4 kedvelés

Ha neked ez a tapasztalatod… Direkt emiatt írtam posztot,hogy mindent is meghallgassak ezügyben, mert rohadtul vakarom csak a fejem és a leírtakra támaszkodva semmi segítség nélkül nehezen kezdenék bele a boszikonyházgatásokba. :grin:

1 kedvelés

Én beszélek​:joy::joy::joy:
Ha főzni tudsz,na ez nem olyan bonyolult :grin:

3 kedvelés

A nikotion só gyorsabban hat, viszont nagyon selymes érzés, 15mg szabadbázisú viszont űt akkorát, hogy a fal adja a másikat, nekem inkább ez a fontos, van aki nem szereti. Én vennék a helyedben 10ml 100-as niket aromamestertől és kevernék valami gyümit 10ml-be tesztnek, aztán utána már lehet majd tudni merre tovább.

4 kedvelés

Csak a szabad bázis . Karcol mint mélyeke az aszfalton . 9-10mg valami fajentos dohány kivonattal. Nem lesz kérdés kivonat amúgy is th-s a többi már csak extra :rofl:

3 kedvelés

Visszaolvastam​:grin: VU alaplé ? Azzal volt gond többeknél is olvasataimban,nem volt meg a kívánt hatos………lehet nálad is ez áll fennt :smiling_face:lazán lecserélném :grin:

2 kedvelés

Azoknak a szaga erősebb mint a nikotin tartalma :nauseated_face: :rofl:

Egyszer vettem,többet nem és pont ezért :joy:

Pontosan…:sweat_smile: Cserélném is, csak a lehető legjobb módon szeretném, de ahogy látom sikerülni is fog, amennyi segítség már egyből jött itt. :grin::smiling_face_with_three_hearts:

5 kedvelés

Ne félj kérdezni,ezért vagyunk itt :smiling_face:
Szerintem kipróbáltunk már pár dolgot mi is :joy:

3 kedvelés

Mondanék rá jó hasonlatot mire emlékeztet a szaga… De asszem lehet letiltanának az oldalról is…:rofl::crazy_face:

Szerintem is csak 15 környékével próbáljátok. Egyébként milyen készülékbe töltenéd neki a liquidet? Mert ugye most azt írtad eldobhatóst használ…

5 kedvelés

Jó meleg nyári napon izadt páros csonthéjas puhatestű :rofl: vagy a sivatag hajójának talpa :joy:

Most lesz rendelve neki pod, Luxe XR maxot néztem ki neki.
Könnyen tudná vezetés közben használni, meg powerbankra simán fel tudja csapni, mikor épp nem a szájából lógna. Nagy modos szett kényelmetlen és nehéz, hiába tetszik neki.

Nem ismerem, de ahogy nézem van hozzá mtl és dl fej, pori is. Figyelj majd rá ha rendelsz neki, hogy melyiket veszed.
Sőt alapból nincs benne mtl :thinking:

4 kedvelés

Mindenképpen ezzel is kísérletezve lesz neki, de valszeg mtl irányos lesz a drága, ugyanis bazira élvezi az ízeket. Elmagyaráztam neki, hogy melyik milyen, meg kipróbáltattam vele dl és mtl kazánt. És abból kifolyólag,hogy kevés a tüdőkapacitása is a CODP miatt, inkább mtl marad elsőre.
De érdekes mód, talán egy hete használja az eldobhatósakat és bazi sokat javult a tüdeje már most. Szóval majd idővel úgyis kiderül mi lesz neki az ideális,most egyelőre az átszoktatás a fő cél, amire most nagyobb hangsúlyt fektetek.

4 kedvelés