Zöldfülű kérdések következnek...

Beismerem, 2021. Május 1.-től napjainkig☆, bűnösnek vallom magamat “vépírtás” vétségében:

Előfordult már nem egyszer rövid prakszisomban dritip elhagyás, repedés, törés, nem számolom…egy-két-há’-négy palást folytonosság megszünés, három db. Swag II elhajlítás, görbülés és funkciótlanodás…:woozy_face:

…amit nagyon szeretek és még használom is napi-havi szinten is és még működnek is, még(!) soha nem szorultak renoválásra:

  • Cthulhu Artemis, THC Artemis Dvarw dl fl 24mm klón, , BP Pionner v.1.0, Steam Crave Aromamizer Plusz v.2
  • régi HCigar vt75 DNA, Elaf iStick Pico 75W mod és új Cthulhu Hastur mod, Hellvape Arez 120 fém modok :metal: Soha többet műanyag.

A törött tankok palástjait, o-ringjeit elégséges tartalékokkal pótoltam, újra csináltattam, betáraztam és csak ünnep és vásárnapokon vetemedem a használatukra…:sunglasses:

…ugyan itt szívesen vállalok törésteszteket adományokból, korlátozott mértékű garanciával.
:innocent:

☆a nyakbaakasztható, kettétörött eGo cuccaim ügye már ugye’ elévültnek tekinthető részemről. :grin:

5 kedvelés